PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی درگاه بانک ملت

shyton021
April 13th, 2014, 22:40
سلام

اطلاعات پذیرنده توسط شرکت به پرداخت ارسال شده و ما هم تنظیمات را به صورت کامل انجام دادیم

اما بعد از اتصال به درگاه و وارد کردن اطلاعات حساب و زدن دکمه پرداخت ارور " پذيرنده نامعتبر است " نمایش داده میشه!
علت این چیست؟!
ممکنه بخاطر این باشه هنوز درگاه کامل فعال نشده!؟ یا مشکل از طرف کد نویسی هست؟

dark_7qe
April 13th, 2014, 22:45
سلام
باید صبر کنید قرارداد ارسال کنند به ادرستون امضا کنید ارسال کنید تا براتون فعال کنند.فعلا غیرفعال هستش

mohama226
April 13th, 2014, 22:50
اگر اطلاعات مربوطه رو براتون ارسال کردد که شامل نام کاربری و پسورد هست .
پس احتمالا مشکل از ایپی سرور سایتتون هست .

meysam021
April 13th, 2014, 23:29
سلام

اطلاعات پذیرنده توسط شرکت به پرداخت ارسال شده و ما هم تنظیمات را به صورت کامل انجام دادیم

اما بعد از اتصال به درگاه و وارد کردن اطلاعات حساب و زدن دکمه پرداخت ارور " پذيرنده نامعتبر است " نمایش داده میشه!
علت این چیست؟!
با سلام
نه عزیز چند روز بعد از درخواست درگاه و تایید شعبه یک ایمیل شماره ترمینال و یوزر و پسورد میفرستن
بعد از چند روز 2 الی 30 روز یک فرم میاد در خونه که باید امضا کنی امضا که کردی میفرستی و فعال میکنن برات
اگر هم ماژول خوب برا بانک ملت میخوایی در یاهو بهم پی ام بدید تا بهتون بدم

موفق باشید
افراسرور

shyton021
April 14th, 2014, 00:40
والا من از جوملا و ویرچومارت استفاده می کنم و پلاگین بانک ملتی که براش نوشته شده که در صفحه تنظیمات درگاه هم اطلاعات که بانک ارائه کرده را وارد کردیم! اما این پیغام که گفته شد نمایش داده میشه و فکر نمی کنم از کد نویسی باشه!
کسی از دوستان بوده بعد از ارسال ایمیل حاوی مشخصات اتصال به درگاه و تنظیم سایت این ارور را داشته باشن؟

dark_7qe
April 14th, 2014, 00:42
والا من از جوملا و ویرچومارت استفاده می کنم و پلاگین بانک ملتی که براش نوشته شده که در صفحه تنظیمات درگاه هم اطلاعات که بانک ارائه کرده را وارد کردیم! اما این پیغام که گفته شد نمایش داده میشه و فکر نمی کنم از کد نویسی باشه!
کسی از دوستان بوده بعد از ارسال ایمیل حاوی مشخصات اتصال به درگاه و تنظیم سایت این ارور را داشته باشن؟
دوست عزیز همان طور که عرض کردم باید منتظر ارسال قرار داد از طرف به پرداخت باشید درگاه شما غیرفعال است

behnam289
April 14th, 2014, 03:13
سلام

علت این چیست؟!

سلام

باید تماس بگیرید با شماره ای که در سایت به پرداخت زدند و بگید فعال بکنند .
برای ما که این طور بود ، وقتی که ایمیل مشخصات در گاه اومد تا موقعی که زنگ نزدم و بگم کار نمیکنه فعالش نکرده بودند !
اگر مشکلی نباشه و همه کارهاش انجام شده باشه با یک تلفن حل میشه

alimo203
April 14th, 2014, 10:39
مطمئنا شما باید با به پرداخت تماس بگیرید

farmanrava
April 14th, 2014, 12:20
سلام

علت این چیست؟!

با به پرداخت قسمت فعال سازی درگاه تماس بگیرید با این شماره : 02127312011 و 02127312049

شماره ترمینال رو بدید بعد از 24 ساعت براتون فعال میشه

موفق باشید

shyton021
April 14th, 2014, 20:09
دوستان من تماس گرفتم می گن که موارد زیر را برای ما ارسال کنید:

1. شماره ترمینال سایت
2. قراردادن 1 قلم جنس 1000 ریالی در سایت جهت تست خرید.

مورد دوم را قرار دادم! شماره ترمینال چیه!؟ همان شماره پایانه هست که خودشون بهم دادن؟

mohama226
April 14th, 2014, 20:14
همراه فایل های ارسالی یک شماره ترمینال و یک نام کاربری و یک رمز عبور برای شما ارسال شده است . در یک فایل وورد ...
بنظر من شما احتمالا مشکلتون از همون دترینال هست که اشتباه وارد کردید یا اگر این رو درست وارد کرده باشید مشکل 100 درصد از آیپی سرور سایت هست .

farmanrava
April 14th, 2014, 21:36
دوستان من تماس گرفتم می گن که موارد زیر را برای ما ارسال کنید:

1. شماره ترمینال سایت
2. قراردادن 1 قلم جنس 1000 ریالی در سایت جهت تست خرید.

مورد دوم را قرار دادم! شماره ترمینال چیه!؟ همان شماره پایانه هست که خودشون بهم دادن؟

بله شماره ترمینال همان شماره پایانه هستش
مشکلتون از این طریق حل میشه

farmanrava
April 14th, 2014, 21:40
همراه فایل های ارسالی یک شماره ترمینال و یک نام کاربری و یک رمز عبور برای شما ارسال شده است . در یک فایل وورد ...
بنظر من شما احتمالا مشکلتون از همون دترینال هست که اشتباه وارد کردید یا اگر این رو درست وارد کرده باشید مشکل 100 درصد از آیپی سرور سایت هست .

دوست عزیز لطفا اطلاع رسانی درست کنید
شما میگین 100 % از آی پی هستش ؟ اگه مشکل از آی پی باشه درگاه براشون باز نمیشه اصلا و ارور پذیرنده نا معتبر نمیده
لطفا از دادن اطلاعات نادرست خودداری کنید ....

دوست عزیزم همونطور که گفتم عمل کنید ، بنده خودم این تجربه رو شخصا داشتم و راه کار شما همون هستش

موفق باشید

raminramz
July 7th, 2014, 19:06
سلام
کاربرد اینا چیه؟

شماره پایانه:

نام کاربری:

رمز عبور:

shyton021
July 7th, 2014, 20:39
سلام
کاربرد اینا چیه؟

شماره پایانه:

نام کاربری:

رمز عبور:

تاپیک قدیمی هست، اما در پاسخ به سوالتون این مشخصه ها در اسکریپت یا ماژولی که برای پرداخت آنلاین مورد استفاده قرار میگیره باید وارد شود تا اتصال و ارتباط به درگاه بانک مورد نظر انجام گیرد...

foli
July 8th, 2014, 09:44
به خاطر اي پي هست
تماس بگيريد و بهاشون چك كنيد ببينيد اي پي رو درست وارد كردن