PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید یک سرور مجازی و نصب فلش چت 123

eneah
May 21st, 2010, 11:37
با سلام به همه ی دوستان
من قصد خرید یک سرور مجازی رو دارم که بتونم چنتا فلش چت نصب کنم ایا امکان داره؟
از دوستانی که فروشنده ی سرور مجازی هستن و امکان نصب فلش چت 123 رو تضمین میکنند خواهش میکنم قیمت خرید سالانه رو در همین تاپیک ارائه بدن
در صورتی که از نیازمندی های فلش چت 123 از سمت سرور اطلاعات کافی رو ندارین خواهش میکنم به این تاپیک یک سری بزنید Flash Chat - (http://forum.persianscript.ir/f19/flash-chat-4536/)

با نهایت احترام و تشکر از مدیران سایت

Sajad
May 21st, 2010, 11:59
شما دنبال سرور مجازی هستی در حالی که این سیستم به سرور اختصاصی نیاز داره.
در مورد اینکه میگید چند تا نصب کنید. آیا شما رو سیستم خودتون میتونید همزمان چند تا یاهو مسنجر نصب کنید ؟ (مولتی لاگین منظورم نیست، نصب منظورمه) در نتیجه اونم نمیشه.
در مورد منابع هم شما وقتی این برنامه رو نصب کنی و فقط ران کنی و هیچ کس هم آنلاین نباشه 800-900 مگ رم مصرف میکنه و فلان تا cpu ! حالا دیگه فرض کن چند نفر آنلاین بشن و بخوان چت کنن و ویدئو و صدا هم استفاده کنند.

از نظر من حداقل سخت افزار مورد نیاز برای شروع راه اندازی 1 میلیون تومان هست تا یه سرور اختصاصی نرمال بگیرید. (هزینه سالانه رو گفتم)
البته اگر یه چیز زوار در رفته و سر هم بندی هم بخواهید میتونید با سالانه 100-150 تومن هم میشه پیدا کرد.
موفق باشید.

eneah
May 21st, 2010, 17:45
شما دنبال سرور مجازی هستی در حالی که این سیستم به سرور اختصاصی نیاز داره.
در مورد اینکه میگید چند تا نصب کنید. آیا شما رو سیستم خودتون میتونید همزمان چند تا یاهو مسنجر نصب کنید ؟ (مولتی لاگین منظورم نیست، نصب منظورمه) در نتیجه اونم نمیشه.
در مورد منابع هم شما وقتی این برنامه رو نصب کنی و فقط ران کنی و هیچ کس هم آنلاین نباشه 800-900 مگ رم مصرف میکنه و فلان تا cpu ! حالا دیگه فرض کن چند نفر آنلاین بشن و بخوان چت کنن و ویدئو و صدا هم استفاده کنند.

از نظر من حداقل سخت افزار مورد نیاز برای شروع راه اندازی 1 میلیون تومان هست تا یه سرور اختصاصی نرمال بگیرید. (هزینه سالانه رو گفتم)
البته اگر یه چیز زوار در رفته و سر هم بندی هم بخواهید میتونید با سالانه 100-150 تومن هم میشه پیدا کرد.
موفق باشید.
دوست عزیز به نظر شما اگه من سالیانه 200 هزار تومان حزینه کنم چند یوزر میتونن انلاین بشن همزمان؟

asrhosting
May 21st, 2010, 17:53
سلام . پیشنهاد ما سرور اختصاصی مجازی :

سی پی یو : 8 هسته
رم اختصاصی : 4 گیگ
فضا : 250 گیگ
پهنای باند : 4 ترابایت
آی پی : 2
پرت ارتباطی : 1 گیگابیت
و...

$ ماهی : 100 هزار تومان .
تمایل داشتید پی ام بدید

موفق باشید .

---------- Post added at 05:53 PM ---------- Previous post was at 05:52 PM ----------

سالیانه 1 ملیون همراه با 2 ماه تخفیف ( 200 هزار تومان )

در کل سرویس بسیار مناسبی هست

eneah
May 21st, 2010, 17:58
1ملیون خیلی خیلی خیلی بالاست
کسی از دوستان پیشنهاد بهتری نداره؟

Sajad
May 21st, 2010, 18:08
دوست عزیز به نظر شما اگه من سالیانه 200 هزار تومان حزینه کنم چند یوزر میتونن انلاین بشن همزمان؟
آمار دقیقش بستگی داره هر کدوم چیکار کنن ! ممکنه یک نفرشون با 5 نفر دیگه ویدئو چت کنه ! 5 تا روم هم باشه که همه ویس چت میکنن ! کاملا بستگی داره به فعالیت ها ! که البته شما میتونی بعضی دسترسی ها رو ندی. مثلا ویدئو رو ببندی و ...

eneah
May 21st, 2010, 18:21
آمار دقیقش بستگی داره هر کدوم چیکار کنن ! ممکنه یک نفرشون با 5 نفر دیگه ویدئو چت کنه ! 5 تا روم هم باشه که همه ویس چت میکنن ! کاملا بستگی داره به فعالیت ها ! که البته شما میتونی بعضی دسترسی ها رو ندی. مثلا ویدئو رو ببندی و ...
سجاد خان دوست عزیز خیلی ممنون از کمکتون
با اجازه ی همه ی دوستان من سیع میکنم تاپیکم رو بالا نگه دارم تا یک سرور مناسب و ارزون پیدا کنم
دوستان خواهشن از دست من دلخور نشن
با تشکر

Sajad
May 21st, 2010, 18:41
لازم نیست تاپیک رو دائم بیارید بالا ! مشخصات مورد نظر رو معلوم کنید با توجه به توضیحاتی که دادم و کاری که میخواهید انجام بدید. اون موقع دوستان طبق خواسته هاتون براتون آفر میذارن.
موفق باشید.

godfather28
May 22nd, 2010, 04:31
اینجا نماینده رسمی فلش چت هست
و اکثر چتهای فلش و پربازدید ایرانی رو ایشون نصب کردند
OurPars.com (http://www.ourpars.com/)

P-CO
May 22nd, 2010, 08:57
با سلام، پرناکــ - ارائه دهنده ی سرورهای اختصاصی و مجازی (http://www.ded24.com/vds/)

یکساله 430.000 تومان (یک ماه رایگان)

با احترام

Desperados
May 22nd, 2010, 09:14
پیشنهاد میکنم vps یکساله نگیرید چون سایت چت شما با توجه به قوانین و اوضاع فعلی بعد از 2 هفته الی 1 ماه فیلتر میشه !