PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سئو سایت + کلمه کلیدی = قیمت بدهید

karimi44
April 12th, 2014, 12:00
سلام دوستان من سایت فروشگاهی با توماتو ساختم
سایت هنوز چند محصول بیشتر داخلش نگذاشتم
میخواستم کلمه شرینی یزدی و ترمه در صفحه اول باشم
قیمت چند در میاد
ممنون

pouyajabbarisani
April 12th, 2014, 15:06
سلام و وقت بخیر
سئوی ساختاری و محتوایی به همراه بک لینک 3 ماهه رنک 5 برای هر یک از کلمات کلیدی برای تضمین رنک 3 در اپدیت بعدی و حدودا زمان 2 ماه (زمان کمتر هیچکس نمی تونه) برای بالا امدن سایت، جمعا 400 هزار تومان. اگر یکی از کلمات کلیدی رو نخواهید و کلمه ی کلیدی یکدونه باشه 250 تومن.
با احترام.

karimi44
April 12th, 2014, 20:23
قیمت پایین تر نبود
کلمه شرینی یزدی زیاد سرچ نمیشه
پس طراحی سایت حتما 20 میلیونی میشه
ترمه هم سرچ کنید
وبلاگهای بلاگفا و میهن بلاگ نفرات اولند

mehdi.s
April 16th, 2014, 12:05
سلام و وقت بخیر.
لطفا آدرس سایت،توضیحات کامل،مدت زمانی که از راه اندازی میگذره،مدت زمانی که تو گوگل ثبتش کردین رو ارسال کنید.
تو جفت کلمات هم سایت های اختصاصی رتبه های بالاترن،بلاگ ها تو درجات بعدی هستند...
موفق و سلامت باشید

M-Sadeghi
April 16th, 2014, 16:13
قیمت پایین تر نبود
ترمه هم سرچ کنید

چون کلمه پر رقالبتی نیست براتون با 80 تومن میارم اول

mamanseo
April 18th, 2014, 18:24
قیمت پایین تر نبود
ترمه هم سرچ کنید

دوست عزیز هزینه 120 تومان بدون بک لینک !‌+ آموزش های لازم ! نمونه کار لینک 1 هم زیاد هست اگه خواستید پ.ح بدید

Maysam.M
April 18th, 2014, 18:41
300 ت تضمینی میارم 4 تای اول صفحه اول ! البته 3-4 ماه طول میکشه b-)

M-Sadeghi
April 19th, 2014, 16:11
300 ت تضمینی میارم 4 تای اول صفحه اول ! البته 3-4 ماه طول میکشه b-)

مگه می خوای تو کلمه فیلم بیاریش اول؟

Maysam.M
April 19th, 2014, 21:55
مگه می خوای تو کلمه فیلم بیاریش اول؟

شما سئوکاری؟ (:|

M-Sadeghi
April 19th, 2014, 23:15
شما سئوکاری؟ (:|

من علم خودمو در حدی نمی دونم که بگم سئوکارم چون بی احترامی به استادم مسعود فاطمی (یک ادمین) میشه.

اما شما 300 تومن می گیرید برای 4 تا لینک اول تازه بعد 4 ماه میاد بالا؟ ما چنین کاریو سر 20 روز میاریم اول.

websazha
April 19th, 2014, 23:21
دوستان سئو چیست؟
بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو و افزایش رتبه برای مهم جلوه دادن سایت در میان دیگر سایت ها!
متا تک ها به درستی به کار ببرید / چگالی عکس نسبت به نوشته و درستی کد ها تا جایی ممکن رعایت شود.
خرید بک لینک مناسب و کار آمد به راحتی پیچ 1 و لینک اول خواهید بود هزینه ای ندارد.
100 تومان فقط بک لینک بگیرید باقی نیازی نیست کار خود شما...

M-Sadeghi
April 19th, 2014, 23:24
دوستان سئو چیست؟
بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو و افزایش رتبه برای مهم جلوه دادن سایت در میان دیگر سایت ها!
متا تک ها به درستی به کار ببرید / چگالی عکس نسبت به نوشته و درستی کد ها تا جایی ممکن رعایت شود.
خرید بک لینک مناسب و کار آمد به راحتی پیچ 1 و لینک اول خواهید بود هزینه ای ندارد.

دوست عزیز متاتگ ها کلا در گوگل منسوخ شده.

websazha
April 19th, 2014, 23:27
دوست عزیز متاتگ ها کلا در گوگل منسوخ شده.
به این شما چی میگین؟ من علمش رو ندارم متاسفانه شاید اشتباه گفتم ولی طبق تجربه ای که دارم سئو زیاد کار خاصی نیست جز رعایت اصول و صحیح کاری.

<meta name="keywords" content="کلمه مورد نظر" />

M-Sadeghi
April 19th, 2014, 23:29
به این شما چی میگین؟ من علمش رو ندارم متاسفانه شاید اشتباه گفتم ولی طبق تجربه ای که دارم سئو زیاد کار خاصی نیست جز رعایت اصول و صحیح کاری.

<meta name="keywords" content="کلمه مورد نظر" />

کلا متا تگ ها از سیستم گوگل حذف شده و تاثیره خاصی نداره

mamanseo
April 19th, 2014, 23:33
دوستان سئو چیست؟

با تمام احترامی که قایل هستم و قصد بی احترامی ندارم بهینه سازی کار خاصی نیست اما به نظر من اگر فقط با خرید 100 تومان بک لینک می شد در نتایج اول بود و متاتگ الان همه باید اول میبودن ولی در کل بهینه سازی یه سری کار های ریز داره که شاید چیز شاخی نیست اما باید همشون همزمان رعایت شه که با تجربه بدست میاد

drstreet3
April 19th, 2014, 23:39
وقتی هرکس با ریسلری ادعای مدیریت سرور میکنه نباید انتظاری داشت که در سئو... رنک 3 بعد از 2 ماه ؟! :|
خدای من ! بنده با 7 سال کار کردن + تضمین بابت سئو همچین چیزی ندیده بودم ! :)

به هر حال موفق باشند همکاران ناشناخته عزیز

Maysam.M
April 19th, 2014, 23:44
من علم خودمو در حدی نمی دونم که بگم سئوکارم چون بی احترامی به استادم مسعود فاطمی (یک ادمین) میشه.

اما شما 300 تومن می گیرید برای 4 تا لینک اول تازه بعد 4 ماه میاد بالا؟ ما چنین کاریو سر 20 روز میاریم اول.

20 روز؟ :))
از استارتر میخوام درنگ نکنه بده به ایشون کار رو!
ادیت: 20 روز همانا و پنالتی شدن همانا ! :59:

websazha
April 19th, 2014, 23:53
کلا متا تگ ها از سیستم گوگل حذف شده و تاثیره خاصی نداره

یعنی شما می فرمایید پلاگین های قدتمند سئو که هنوز بخش اصلی سئو یک سایت به کامل کاردن همین تک ها در جهت سئو می پردازند اشتباه می کنند و فقط شما می دانید که منسوخ شده و هنوز خبر ندارند دارند کار بی خود می کنند!
یه ریپورت بشون بدید فربان.

websazha
April 19th, 2014, 23:59
با تمام احترامی که قایل هستم و قصد بی احترامی ندارم بهینه سازی کار خاصی نیست اما به نظر من اگر فقط با خرید 100 تومان بک لینک می شد در نتایج اول بود و متاتگ الان همه باید اول میبودن ولی در کل بهینه سازی یه سری کار های ریز داره که شاید چیز شاخی نیست اما باید همشون همزمان رعایت شه که با تجربه بدست میاد
بله کسی در علم دوستان شکی ندارد!
جای ما در صفحات اول گوگل با کلمات مورد نظر که خوب هست ولی خوب همون ریزه کاری ها که می فرمایید یه داکیومنت داره خود گوگل بخونند و عمل کنند اون موقع میشه رقابت و مطالب با ارزش.

sssoheil
April 26th, 2014, 19:00
سلام

80.000 تومان انجام میشه
با ما در تماس باشید

موبایل=09386398967
یاهو ای دی=sekoyaserver