PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دو ارور Warning: mysql و Warning: Cannot modify header بعد از وارد کردن اطلاعات دیتابیس

datnet_teh
April 12th, 2014, 11:54
دو ارور Warning: mysql و Warning: Cannot modify header بعد از وارد کردن اطلاعات دیتابیس بعد از وارد کردن اطلاعات دیتابیس در تراوین دارم

بعد از وارد کردن اطلاعات دیتابیس این دو ارور رو می ده

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/travian/public_html/tt/installe/include/constant.php on line 24

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/travian/public_html/tt/installe/include/constant.php:24) in /home/travian/public_html/tt/installe/process.php on line 80

دوستی اعلام کردن که اینها باید نصب بشه

ماژول های مورد نیاز:suPHP - gd2 - imap - mbstring - sockets - xml - xmlrpc - freetype - zlib - bcmath - calendar - ctype - ftp - domxml - iconv - mhash -sqlite - wddx-curl - zip - soap . . .

بنده همه اینها رو از easyapache نصببیدم اما
چون این ماژولهای زیر توی easyapache نیستن

ایا میشه با دستور yum از root سرور هم نصب کرد یا نه ؟

xml

gd2 البته GD هم نصب شده ( البته الان GD2 رو هم نصب کردم اما باز هم نتونستم نصب رو بدون ارور های فوق به اتمام برسونم ! )

ctype

domxml

mhash

curl به جاش بنده CurlSSL رو نصب کردم

سوال اخرم اینکه اگر ممکن هست تمام ماژولهایی که نیاز می بینید از root سرور نصب بشن رو بفرمایید

چون بنده قطعا در نصب اسکریپت های دیگه هم ممکن هست به همچین مشکلی برخورد کنم

با سپاس

datnet_teh
April 12th, 2014, 19:17
بالا باش به امید جواب;;)