PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در باز کردن حساب پی پال

farbodsteps
April 11th, 2014, 15:49
سلام

بعضی وقت ها نیاز پیدا می کنم که یه شماره حساب بین الملی داشته باشم برای پول واریز کردن به حساب دیگران یا واریز کردن پول به حساب من از کشور دیگه

به نظرتون بهترین کار چیه؟ باید حساب پی پال باز کنم روش دیگری هم هست ؟ اگه موجودی حسابم زیاد شد میشه چنج کرد به پول ایران؟

یه توضیحی هم درباره این نوع حساب ها می دید که روش کارش چطوری هست(هیچی در این مورد نمی دونم)

i-Power
April 11th, 2014, 15:53
سلام

بعضی وقت ها نیاز پیدا می کنم که یه شماره حساب بین الملی داشته باشم برای پول واریز کردن به حساب دیگران یا واریز کردن پول به حساب من از کشور دیگه

به نظرتون بهترین کار چیه؟ باید حساب پی پال باز کنم روش دیگری هم هست ؟ اگه موجودی حسابم زیاد شد میشه چنج کرد به پول ایران؟

یه توضیحی هم درباره این نوع حساب ها می دید که روش کارش چطوری هست(هیچی در این مورد نمی دونم)

سلام خدمت شما،
پی پال مشکلات زیادی داره برای ایرانیان علل خصوص ساکنین ایران و بر این مورد بسیار حساس هست، اگر مسائل امنیتی رو رعایت نکنید حسابتون
با موجودیتون ممکن هست لیمیت بشه.
ولیکن اگر از Visa card / Master card استفاده کنید بهتر هست،
هم می تونید پرداخت راحت تری داشته باشید و هم برای دریافت ارز از صرافی و سایر فروشنده ها تهیه کنید
و هم برای تبدیل به ریال، موجودی رو بفروشید.

موفق باشید

farbodsteps
April 12th, 2014, 01:54
سلام خدمت شما،
پی پال مشکلات زیادی داره برای ایرانیان علل خصوص ساکنین ایران و بر این مورد بسیار حساس هست، اگر مسائل امنیتی رو رعایت نکنید حسابتون
با موجودیتون ممکن هست لیمیت بشه.
ولیکن اگر از Visa card / Master card استفاده کنید بهتر هست،
هم می تونید پرداخت راحت تری داشته باشید و هم برای دریافت ارز از صرافی و سایر فروشنده ها تهیه کنید
و هم برای تبدیل به ریال، موجودی رو بفروشید.

موفق باشید

Visa card / Master card اینا رو تحریم نیستیم؟ کدام رایج تره؟
فروش دلار به چه شکل هست قیمت روز ؟
Visa card / Master card چه فرقی با پی پال دارند؟

ramtin2025
April 12th, 2014, 04:29
سلام
همه اینا تحریمه
البته این تحریمها هیچ اثری ندارد :d
بهترین راه اینه که کسی از دوستان، فامیل و آشنایان در خارج از کشور رو پیدا کنید و اونا براتون حساب باز کنن و مرحله بعدی اینه که یه ریموت دسکتاپ هم از همون کشور باید بخرید و از اون طریق با حسابتون کار کنید

موفق باشید