PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد فوق العاه.سایت فیلم مجاز خارجی

updates
April 11th, 2014, 15:30
با سلام.ما یه سایت دانلود فیلم ایرانی و خارجی داریم(فیلم های خارجی صدا و سیما و مجاز) و سایت در ساماندهی ثبت نیز شده است
که وی آی پی کردیم سایتو و روزی 2000وورودی گوگل داریم

و قصد داریم از این پس خودمون اقدام به سانسور فیلم ها و دوبله کنیم
اگر دوستان یا شرکتی در زمینه سانسور و .....قادر به همکاری و شراکت هستند ما همه چیز رو محیا کردیم و 6ماهه سایتو بالا آووردیم
و در صورتی که خودمون این کارو انجام بدیم(در زمینه دوبله مشکل زیادی نداریم و بستر و امکانات امادست)
واقا بستری فوق العاده در اینترنت ایجاد خواهد شد که با تبلیغات در صدا و سیما و.....میشه سایتی در حد و اندازه رتبه زیر 20آلکسا در ایران پیش برد

منتظر پیشنهادات همکاری شما هستیم...
دوستانی که واقعا بصورت 100%قادر به کمک و شراکت هستند و یا حتی دریافت هزینه بابت انجام این کار از طریق پ.خ در ارتباط باشند

updates
April 11th, 2014, 23:01
up....

hostfire
April 11th, 2014, 23:10
بنده در زمینه سانسور کامل میتونم کمکتون کنم . . . .
مسلط به تمامی نرم افزار های ادیت فیلم . . .

babelirani
April 11th, 2014, 23:32
با سلام

دوست عزیز اول برای وب سایتتون ارزوی موفقیت دارم

ولی در مورد سانسور . با توجه به مسائلی که در این باره هستش و خود کاری که میبره سانسور هر فیلم مبلغی متنباسب گرفته میشه با فیلمی 2 - 3 هزارتومن کسی براتون انجام نمیده ولی در صورتی که به قیمت ها واقف هستید ایدیتون رو پ.خ کنید میتونم در زمینه کمکتون کنم

navid2zp
April 12th, 2014, 12:31
فکر کنم باز هم به مشکل بخورید .
چون بعید میدونم اجازه بدن شما خودتون تصمیم بگیرید چیا باید حذف بشه .
از طرفی برخی از مواقع دیالوگ ها به صورتی هست که نمیشه حذف کرد و باید توی دوبله تغییر بدید .
نمونم اگر تو دوران عید فیلم ها رو دیده باشید خیلی جاها مخصوصا مواقعی که مربوط به اسلام و دین و ... بودن کاملا دیالوگ ها رو عوض کرده بودن که خوب اگر بخواید حذف بکنید چیزی از فیلم نمیمونه .

updates
April 18th, 2014, 15:52
دوستانی که در این موارد واقف هستند پیغام خصوصی بدید

behnam1366
April 18th, 2014, 19:17
من ماکلا مسلط به برنامه های ادیوس و پریمیرم هستم اگه کمکی از دست من بر میاد خوشحال میشم بتونم کمکی کنم