PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی با ای پی اختصاصی از امارات متحده عربی.

ironman2
April 11th, 2014, 13:39
سلام دوستان من خوده vps رو لازم ندارم مشکل من این هست که برای پرداخت های پی پل احتیاج به ای پی امارت متحده عربی دارم چون وقتی میخوام فاکتور صادر کنم با توجه به اینکه کشور انتخابی امارات متحده عربی هست و حساب هم در دبی هست باید ای پی اختصاصی از دبی داشته باشم حالا اگر کسی سرویس دهنده خارجی سراغ داره که چیز پی ان بده و یا تو خوده ایران این چیز پی ان با ای پی اختصاصی بده از دبی راهنمایی کنید ممنون میشم .

yassale
April 11th, 2014, 14:24
در ارتباط باشید. yassale@gmail.com

ironman2
April 11th, 2014, 14:28
ممنون دوست عزیز.

ULTRAWEB
April 11th, 2014, 15:19
سرور مجازی از هرکشور میتونه باشه نیازی نیست حتما از همون کشوری باشه که پی پال ماله اون هست فقط باید زیاد ای پی عوض نشه و از کشورهای مختلف نشه

ironman2
April 11th, 2014, 16:00
سایتی که من استفاده میکنم روی ای پی حساس هست در قسمت پروفایل نام کشور رو گذاشتم uae بعد که میخوای فاکتور صادر کنی بخاطره اینکه ای پی از کشوره دیگه ایی هست خطا میده و عملا نمیشه فاکتور صادر کرد من خودم پرداخت رو انجام نمیدم چون پی پل ندارم هر سری برای صادر کردن فاکتور مشکل دارم بعد کسی هم که پرداخت رو انجام میده دردبی هست این سایتم روی این پرداخت ها حساس هست وگرنه برگشت میخوره مبلغ من که توی اینترنت هر چی سرچ کردم چیز پی ان بای ای پی مصر بود ولی با ای پی uae نبود.

ironman2
April 11th, 2014, 16:03
حالا اگر کسی کمترین قیمت رو داره پیشنهاد بده اگر سایتی هم هست که چیز پی ان با ای پی uae میده معرفی کنید از خارج از ایران تهیه کنم واقعا کلافه شدم.