PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد وی پی اس های ویندوز و لینوکس در نصب رپیدلیچ

operator
May 20th, 2010, 22:19
سلام به همگی دوستان و استادان گرامی عرصه هاستینگ
یک سوال داشتم در مورد وی پی اس
من میخوام یک وی پی اس بگیرم برای اینکه فایلها رو روش لچ کنم Extract کنم و بعد مجددا rar کنم و پسورد بزارم و آپلود کنم روی یک فضای دیگه
میخواستم ببینم که برای اینکار باید وی پی اس ویندوز بگیرم یا میتونم وی پی اس لینوکس هم بگیرم ؟
و ضمن اینکه میخوام روش رپیدلیچ نصب کنم و رپیدلیچ هم که میدونید همه فایلهاش PHP و نمیدونم که آیا با ویندوز سازگار هست یا نه یعنی میشه رپیدلیچ رو روی ویندوز نصب کرد یا نه

پیشاپیش از پاسخ هاتون ممنونم

fastserver.ir
May 20th, 2010, 22:27
سلام
اگر قصد داری از رپید لیچ برای این کار اسسفاده کنی بهتره vps لینوکس بگیری. اما می تونی همه این کارها مثل اپلود و دانلود و rar کردن و Extrac رو راحت روی وی پی اس ویندوزی انجام بدی.
روی وی پی اس ویندوز هم می تونی با نصب wamp یا xamp رپید لیچ نصب کنی.
برای راحتی پیشنهاد میشه از وی پی اس ویندوز استفاده کنید.
سرور های مجازی ما مناسب خواسته های شما هستند.
در خدمت هستیم.

فست سرور:: فروش ویژه سرور مجازی VPS ارزان کیفیت تضمین شده (http://fastserver.ir)

Masoud.B
May 20th, 2010, 22:29
بله کافیه یک xamp روی ریموت دسکتاپ نصب کنید تا فایل هاتون رو از روش ریموت کنید به سرور دیگه . واسه بقیه کارها هم با خود ویندوز میتونید انجام بدید دیگه نیازی به رپیدلیچ نیست ( با idm و winrar )
------------------------
پست بالا رو ندیدم