PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال از صاحبان سایت های فیلم

Rezaee
April 10th, 2014, 10:38
سلامتا جایی که دیدم اکثر دوستان گل اینجا دستی هم تو سایت های فیلم و فایل شیرینگ دارن
یه سوال داشتم در مورد Abuse , DMCA , آیا تا حالا شده با خاطر گزارش سرورتون رو بخوابونن ؟
کدوم دیتاسنتر

مخصوصا اگر سایت شما به زبان انگلیسی باشه, فارسی که شنیدم کمتر گیر میدن

چیکار کنیم که کمتر گیر بدن یا کلا گیر ندن ؟

من دارم سرور رو برای شروع از رداستیشن میگیرم و خیلی نگرانم
یکی میگفت بدون اخطار یا نهایتا 1 روز وقت میده خاموش میکنه اگه اخطار جدی بیاد, اخطار های کوچیک نه

fasterhost
April 10th, 2014, 11:30
معمولا به خاطر کپی رایت سرور رو سریع نمیبندند اطلاع میدند
که فایل مورد نظر رو دیلیت کنید اگه سرور برای اتک مورد استفاده
قرار بگیره بدون اخطار میبندند اما برای کپی رایت نه
اگه می خواید این کار رو بکنید می تونید از دیتاسنتر های هلندی
استفاده کنید

aligoli
April 10th, 2014, 11:37
اکثرا 24 ساعت زمان برای رفع مشکل دارند مگر Level خیلی بالا باشد که سرور رو معلق کنند تا شما رسیدگی نمایید.

Rezaee
April 10th, 2014, 13:30
حالا شما فرض کنید ما بخواییم فایل شیرینگ و یا سایت فیلم باشیم
با لینک دانلود مستقیم
اونوقت نظرتون چیه ؟ تجربتون چیه ؟

mehrania
April 10th, 2014, 23:47
با لینک دانلود مستقیم
دوست عزیز من در حال حاضر سایت دانلود فیلم و سریال انگلیسی دارم به هیچ وجه توصیه نمیکنم که از لینک مستقیم استفاده کنید چون سایت رو سریع میبندند ، من همین الانم که تو سایت لینک های دانلود سایت های آپلودد و ... لینک میزارم دارن ریپورت به گوگل + هاستینگ میدن ، خواستید ای دی ادد کنید نشونتون بدم mahandownload

aligoli
April 10th, 2014, 23:50
با لینک دانلود مستقیم

تا به حال مشتریان زیادی این سرویس را از ما دریافت کرده اند و حدود 2 سالی هست از آلمان این سرویس را ارایه میکنیم مشکلی نداشته ایم. این تجربه بنده می باشد.

Rezaee
April 10th, 2014, 23:52
دوست عزیز من در حال حاضر سایت دانلود فیلم و سریال انگلیسی دارم به هیچ وجه توصیه نمیکنم که از لینک مستقیم استفاده کنید چون سایت رو سریع میبندند ، من همین الانم که تو سایت لینک های دانلود سایت های آپلودد و ... لینک میزارم دارن ریپورت به گوگل + هاستینگ میدن ، خواستید ای دی ادد کنید نشونتون بدم mahandownload
سلام
اد کردم آنلاین نیستی ؟ آیدی من xs...

Ashkankamangar.ir
April 10th, 2014, 23:57
سرور آلمان موردی نداشته تا حالا ولی آمریکا به شرت گیر میدند به این مورد
سرور ایران هم که کلاً ...

Rezaee
April 11th, 2014, 00:10
تا به حال مشتریان زیادی این سرویس را از ما دریافت کرده اند و حدود 2 سالی هست از آلمان این سرویس را ارایه میکنیم مشکلی نداشته ایم. این تجربه بنده می باشد.

از کدوم دیتاسنتر ؟

pourya74
April 11th, 2014, 00:36
از کشور هایی که حساسیت کمتری دارن استفاده کنید ، سایت های فارسی ریسکشون تقریبا نزدیک صفر هست !

لیزوب - هتزنر - Ecatel و ...

Rezaee
April 11th, 2014, 00:41
متاسفانه سایت فارسی نیست پوریا جان
من با هر کدوم چت کردم از رد استیشن تا بالتیک سرور تا لیزوب و هتزنر و همه میگن ما dmca رو انجام میدیم و 24 ساعت وقت میدیم
من رداستیشن رو تو سرور قبول دارم
24 ساعت هم برام کافیه که لینک حذف بشه
از این میترسم دیتاسنتر یه دفعه سرور رو قطع کنه, اگه فقط به پاک کردن لینک باشه که مشکلی نیست
قبلا سایت تورنت داشتم تو سافت لیر آمریکا همینطور بود کاری نداشتن
اما تجربه لینک مستقیم رو ندارم
لطفا کسانی که اطلاع دارن نظرشونو بگن

ULTRAWEB
April 11th, 2014, 01:25
متاسفانه سایت فارسی نیست پوریا جان
من با هر کدوم چت کردم از رد استیشن تا بالتیک سرور تا لیزوب و هتزنر و همه میگن ما dmca رو انجام میدیم و 24 ساعت وقت میدیم
من رداستیشن رو تو سرور قبول دارم
24 ساعت هم برام کافیه که لینک حذف بشه
از این میترسم دیتاسنتر یه دفعه سرور رو قطع کنه, اگه فقط به پاک کردن لینک باشه که مشکلی نیست
قبلا سایت تورنت داشتم تو سافت لیر آمریکا همینطور بود کاری نداشتن
اما تجربه لینک مستقیم رو ندارم
لطفا کسانی که اطلاع دارن نظرشونو بگن
شما اگر شخصی رووو پیدا کنی که ای پی های خودش روی سرور ست شده باشه
نیاد نگران باشی برای ابیوز و میتونه زیر سبیلی رد کنه یا ایپی رو تلپی برات عوض کنه

Rezaee
April 11th, 2014, 01:27
شما اگر شخصی رووو پیدا کنی که ای پی های خودش روی سرور ست شده باشه
نیاد نگران باشی برای ابیوز و میتونه زیر سبیلی رد کنه یا ایپی رو تلپی برات عوض کنه

میشه یکم برام توضیح بدی؟ نکته جالبیه ؟ شدنیه ؟ کدوم دیتاسنتر اجازه میده آی پی های خودتو استفاده کنی ؟

مرسی

ULTRAWEB
April 11th, 2014, 01:32
میشه یکم برام توضیح بدی؟ نکته جالبیه ؟ شدنیه ؟ کدوم دیتاسنتر اجازه میده آی پی های خودتو استفاده کنی ؟

مرسی
دیتاسنتر ی اینکارو نمی کنه
یا اقای راستگو سیناپتیکا که ای پی های خودشون رو دارن سرور بگیری یا خودت کلو کنی اینجوری دردسر ابیوزت خیلی کم میشه
تقریبا 99درصد دیگه دردسری نخواهی داشت البته هرجایی که سرور+ای پی های خودشونو داشته باشه اقای رضا هست
شرکت سینداد هست و خیلی های دیگر به نظرم اولین هاستم ای پی از خودشون دارن

Rezaee
April 11th, 2014, 02:57
دیتاسنتر ی اینکارو نمی کنه
یا اقای راستگو سیناپتیکا که ای پی های خودشون رو دارن سرور بگیری یا خودت کلو کنی اینجوری دردسر ابیوزت خیلی کم میشه
تقریبا 99درصد دیگه دردسری نخواهی داشت البته هرجایی که سرور+ای پی های خودشونو داشته باشه اقای رضا هست
شرکت سینداد هست و خیلی های دیگر به نظرم اولین هاستم ای پی از خودشون دارن
میشه دوست عزیز لینک یا آی دی یا شماره بدید
شدیدا این سرویس که آی پی به اسم خودم باشه به دردم میخوره

Mr.Te0
April 11th, 2014, 08:14
معمولا تا گزارش کاملی به دیتا سنتر نباشه مشکلی نخواهید داشت.
ما شخصا کاربران زیادی داریم روی سرور های انگلیس که برای همین کار هم دارند از سرویس ها استفاده میکنند.
شاید یکی دو مورد پیش امده باشد که مشکل رفع شده ولی در اکثر موارد موردی ندیدیم.

pardishosting
April 11th, 2014, 08:42
اخیرا هت زنر هم بسیار اذیت می کنه.
بیش از 10 سایت رو در یک ماه اخیر از دیتاسنتر المان به دیتاسنتر دیگری انتقال دادیم.

Rezaee
April 11th, 2014, 10:58
اخیرا هت زنر هم بسیار اذیت می کنه.
بیش از 10 سایت رو در یک ماه اخیر از دیتاسنتر المان به دیتاسنتر دیگری انتقال دادیم.
به کدوم دیتاسنتر ؟

معمولا تا گزارش کاملی به دیتا سنتر نباشه مشکلی نخواهید داشت.
ما شخصا کاربران زیادی داریم روی سرور های انگلیس که برای همین کار هم دارند از سرویس ها استفاده میکنند.
شاید یکی دو مورد پیش امده باشد که مشکل رفع شده ولی در اکثر موارد موردی ندیدیم.

درسته ولی احتمالا همه فارسی بوده و خوندنش براشون سخت بوده
سایتهای انگلیسی هم داشتید ؟

akbar_syberia
April 14th, 2014, 10:44
سلام

از بین دیتاسنتر ها فقط yesup گیر نمیده به کپی رایت ولی سرورهاش به شدت گرون هستند
هتزنر که هر لحظه اخطار کپی رایت میفرسته ( کی میگه گیر نمیده ؟ )
لینک مستقیم رایگان خارجی به نظر من تقریبا غیر ممکن است . چون حساسیت زیاد شده و حتی اگر شکایت جدی باشه پلیس اینترپل هم پیگیری میکنه ( البته عرض کردم اگر حساسیت خیلی شدید باشه )