PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جناب مدیر چرا کادر جستجوی بالای انجمن رو برداشتین؟

PCcamp.Ir
April 9th, 2014, 18:11
با سلام و درورد قبلا بالای انجمن یه کادر جستجوی گوگل بود که هر کس می تونست قبل از ارسال تاپیک یه جستجویی بکنه که متاسفانه برداشته شده!جستجوگر خود سایت که خوب نیست مخصوصا برای فارسی که اصلا نمیاره!البته شاید فقط برای من اینطوریه!از مدیر محترم درخواست داریم اون کادر رو دوباره بزارن بالا که استفاده بشه!ممنون

SainaServer
April 9th, 2014, 18:17
خیلی چیزِ خوبی بود ، اگر امکانش هست دوباره به حالت قبل برگرده خیلی عالی میشه

aminexe
April 9th, 2014, 18:18
سلام ؛ دوستمون درست میگه جستجوگر سایت اصلا به خوبی کار نمیکنه ، کادر جستجوی قبلی خیلی بهتر بود

لطفا اگر براتون امکان هست برگردونین

MEHDI KARAMI
April 9th, 2014, 18:20
این سوال رو بنده هم داشتم !
البته اگر از طریق پیام خصوصی به مدیران ارسال بشه فکر کنم زودتر به نتیجه برسید
دقیقا برای منم با زبان پارسی مشکل داره، بیشتر کلمه ها رو پیدا نمیکنه ( تقریبا اصلا پیدا نمیکنه ! )
راستی
لینک در امضا 2 عدد مجازه، یکیش رو بردار تا امضات رو بلاک نکردن !

___.Hrs.___
April 9th, 2014, 20:45
چیر خاصی نیست

اگر میخواهید مثل قبل از سرچ استفاده کنید

https://www.google.com/search?sitesearch=webhostingtalk.ir&query=sds&submit.x=-45&submit.y=-280#q=%D9%85%D8%AA%D9%86+%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF+ %D9%86%D8%B8%D8%B1+site:webhostingtalk.ir

به لینک بالا برید و متن خودتونو جای متن مورد نظر بنویسید

SainaServer
April 9th, 2014, 20:56
چیر خاصی نیست

اگر میخواهید مثل قبل از سرچ استفاده کنید

https://www.google.com/search?sitesearch=webhostingtalk.ir&query=sds&submit.x=-45&submit.y=-280#q=%D9%85%D8%AA%D9%86+%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF+ %D9%86%D8%B8%D8%B1+site:webhostingtalk.ir

به لینک بالا برید و متن خودتونو جای متن مورد نظر بنویسید
بله در جریانیم :)
فقط سوال من همینه که مگر چیزِ بدی بود که از رو سایت برداشته شد :)

ULTRAWEB
April 9th, 2014, 21:02
خوب بود باشه برداشته شد واقعا حیف بود چرا که مردم از این روش باید به روش سخت تری استفاده کنن
جستجو به سایت گوگل بعدش زدن موردی میخوام و استفاده از اپراتور siteوواردکردن نام انجمن اینجا
و استفاده ازسرچ فعلی سایتم خیلی بد عمل میکنه

Dante
April 10th, 2014, 10:05
سلام مشکل خود را به ایمیل admin@webhostingtalk.ir ارسال کنید خیلی سریع جوابتون رو میگیرید.

و مشکل جستجوگر گوگل دیر ایندکس کردن مطالب انجمن هست(اصلی ترین مورد) که موقعی مطلبی مفید که شما بر فرض مثال نیاز دارید موقعی در گوگل سرچ میکنید نشان نمیدهد ولی در جستجوگر انجمن بالا میاردتش . مشکل جستجوگر انجمن ویبولتین زبان فارسی هست که باید به صورت دستی درستش کنند تا کار کند و من بهشون موقعی که انجمن را آپگرید کردن به 4.2.2 این مشکل رو درمیان گذاشتم و همان موقع درستش کردن(ولی الان دوباره خراب شده و باید دستی درستش کنند).

aligoli
April 10th, 2014, 11:38
سلام مشکل خود را به ایمیل admin@webhostingtalk.ir ارسال کنید خیلی سریع جوابتون رو میگیرید.

و مشکل جستجوگر گوگل دیر ایندکس کردن مطالب انجمن هست(اصلی ترین مورد) که موقعی مطلبی مفید که شما بر فرض مثال نیاز دارید موقعی در گوگل سرچ میکنید نشان نمیدهد ولی در جستجوگر انجمن بالا میاردتش . مشکل جستجوگر انجمن ویبولتین زبان فارسی هست که باید به صورت دستی درستش کنند تا کار کند و من بهشون موقعی که انجمن را آپگرید کردن به 4.2.2 این مشکل رو درمیان گذاشتم و همان موقع درستش کردن(ولی الان دوباره خراب شده و باید دستی درستش کنند).

شما نباید مسایل ریزی را به صورت مستقیم با مدیر اصلی مطرح سازید، از مدیر و معاونان داخل انجمن اقدام فرمایید آنها انتقال خواهند داد.

mhiizadi
April 10th, 2014, 11:49
شما نباید مسایل ریزی را به صورت مستقیم با مدیر اصلی مطرح سازید، از مدیر و معاونان داخل انجمن اقدام فرمایید آنها انتقال خواهند داد.

منم برام سوال بود !
اون جست جوی خوده vb که بدرد نخوره
همون گوگل رو بزار :d
حالا همون معاونین میان منتقل میکنن حتما :)

Dante
April 10th, 2014, 13:52

دوست عزیز تنظیماتی که برای جستجوی فارسی در vb نیاز هست تنها به کنترل پنل مدیریت کل بسنده نمیکند و به خود هاست هم باید دسترسی داشته باشد و من صلاح دیدم مستقیم اعلام کنم.

itm7.com
April 10th, 2014, 17:50
http://www.webhostingtalk.ir/f118/110509/

deltamusic
April 10th, 2014, 18:55
:-s

SainaServer
April 11th, 2014, 21:44
تبریک میگم اضافه شد :69: