PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب پنل براي ايران

kloxo
May 20th, 2010, 14:34
سلام

من يك سيستم با مشخصات بالا تهيه كرديم
و مي خواهيم روش يك انجمن vbbultinبزنيم و تنها يك دومين مي خواهد روش باشه و رايگان هم باشه كه سيستم پيش خودمون هست ايران ISP هستيم
الان مي خواستم نظر شما رو بدونم كه بنظر شما چه پنل هاستينگي براي مديريت اين انجمن استفاده كنيم
تنها چيزي كه مهم هست ويروسي نشدن +دوام بالاي سيستم عامل چون اينجا تقريبا هر سه روز يك بار بدلايلي برق قطع ميشه و ايا اين قطع برق به پنل ضرري نميزنه؟
و مي خواهم اين انجمن رو بيشتر براي دانلود فايل ها بزاريم و تمام دسترسي ها رو از بيرون ببنديم كه فقط كاربران ISPبتونن بهش دسترسي داشته باشند
اينو براي اين گذاشتم كه تمام فايل هاي بدرد بخور رو تو انجمن بزاريم كه كمتر برن از اينترنت دانلود كنند و در پهناي باند صرفه جويي بشه
اگه ميشه بگيد چه پنلي با اون شرايط قطع برق و شرايط زير براي ما مناسب هست
و براي دانلود و ترافيك بالا مي خواهد ازش رد بشه استفاده كنم؟
من قبلا هم با پلسك ويندوزي هم با lxadmin يا همون كلكسو كار كردم خودم بيشتر از كلكسو خوشم اومده گر لينوكس بالا نياد نميشه كاريش كرد و تمام فايل ها پريده اگه اينطور واقعا باشه كه اصلا خوب نيست ويندوز كه سرور باشه مثلا با قطع برق هزار سال هم هيچ بلايي سرش نمياد و اگه هم بالا نياد ميشه وصلش كرد به يك سيستم ديگه و فايلهاشو كپي كرد
ولي ميگن لينوكس با خاموش شدن پارتيشن هاش زياد خراب ميشه و بالا نمياد
ولي نظر شما برام خيلي محترم هست
ممنونم

Nikihost
May 20th, 2010, 15:05
سلام

من يك سيستم با مشخصات بالا تهيه كرديم
و مي خواهيم روش يك انجمن vbbultinبزنيم و تنها يك دومين مي خواهد روش باشه و رايگان هم باشه كه سيستم پيش خودمون هست ايران ISP هستيم
الان مي خواستم نظر شما رو بدونم كه بنظر شما چه پنل هاستينگي براي مديريت اين انجمن استفاده كنيم
تنها چيزي كه مهم هست ويروسي نشدن +دوام بالاي سيستم عامل چون اينجا تقريبا هر سه روز يك بار بدلايلي برق قطع ميشه و ايا اين قطع برق به پنل ضرري نميزنه؟
و مي خواهم اين انجمن رو بيشتر براي دانلود فايل ها بزاريم و تمام دسترسي ها رو از بيرون ببنديم كه فقط كاربران ISPبتونن بهش دسترسي داشته باشند
اينو براي اين گذاشتم كه تمام فايل هاي بدرد بخور رو تو انجمن بزاريم كه كمتر برن از اينترنت دانلود كنند و در پهناي باند صرفه جويي بشه
اگه ميشه بگيد چه پنلي با اون شرايط قطع برق و شرايط زير براي ما مناسب هست
و براي دانلود و ترافيك بالا مي خواهد ازش رد بشه استفاده كنم؟
من قبلا هم با پلسك ويندوزي هم با lxadmin يا همون كلكسو كار كردم خودم بيشتر از كلكسو خوشم اومده گر لينوكس بالا نياد نميشه كاريش كرد و تمام فايل ها پريده اگه اينطور واقعا باشه كه اصلا خوب نيست ويندوز كه سرور باشه مثلا با قطع برق هزار سال هم هيچ بلايي سرش نمياد و اگه هم بالا نياد ميشه وصلش كرد به يك سيستم ديگه و فايلهاشو كپي كرد
ولي ميگن لينوكس با خاموش شدن پارتيشن هاش زياد خراب ميشه و بالا نمياد
ولي نظر شما برام خيلي محترم هست
ممنونم
سلام
اگر ISp‌هستيد يكي Ups اضافه كنيد واسه اين سيستم مد نظرتون تا مشكل خرابي هارد و ... براثر مرور زمان نداشته باشيد.
پنل رايگان و بهترين انتخاب براي شما همين Koloxo‌است واسه دانلود هم وب سرور مناسب داره.
براي اينكه فايل هاتون نپره ( به قول خودتون :دي )‌ ميتونيد از پنل چند روز يكبار بك اپ بگيريد در صورتي كه اتفاقي براي ديتاي شما پيش اومد حداقل بتونيد روي يك Vps بالا بياريد و به كارتون ادمه بدهيد.
موفق باشيد

kloxo
May 20th, 2010, 15:21
ممنونم راستش بدلايلي نمي تونيم upsبزاريم آيا باز هم فكر مي كنيد مشكلي پيش بياد با قطع برق چون ويندوز هيچ مشكلي براش پيش نمياد
براي لينوكس مدنظرم هست

MelatHOST
May 20th, 2010, 15:52
ممنونم راستش بدلايلي نمي تونيم upsبزاريم آيا باز هم فكر مي كنيد مشكلي پيش بياد با قطع برق چون ويندوز هيچ مشكلي براش پيش نمياد
براي لينوكس مدنظرم هست

لینوکس بسیار stable هست و اگر هم مشکلی باشه scan disk اتوماتیک اجرا میشه و رفع مشکل میکنه
من برای سرور حتماً لینوکس رو معرفی میکنم