PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد انتخاب وب سرور مناسب

shyton021
April 8th, 2014, 20:26
سلام خسته نباشید

دوستان یک سوال کاربردی و مهم داشتم که فکر می کنم دقدقه خیلی از وب مسترها و مدیران سایت ها باشد
البته تاپیک های مشابه زیاد هست اما با توجه به تاریخ آنها مناسب دونستم با توجه به ارائه ورژن های جدید از وب سرور ها این تاپیک مجدد ایجاد شود...

خوب سوال من اینکه برای میزبانی یک سایت پر بازدید! که البته دانلود هم نیست! چه وب سروری پیشنهاد می کنید بر اساس تجربه خودتون یا برای مشتری هایی که داشتید!؟

من خیلی جستجو کردم به این نتیجه رسیدم نصب nginx به همراه mysql + phpmyadmin + php آخرین ورژن ها به صورت دستی و جدا گانه بر روی سرور لینوکس centos 6 بدون نصب کنترل پنل کار آیی بالایی می تونه داشته باشه!
البته دیدم چند جا گفتن که kloxo مدتی هست بسیار فعال شده و زود به زود داره نسخه کنترل پنل خود را بروز رسانی میکنه که خیلی از باگ ها و مشکلات هم بر طرف کرده می خواستم ببینم شما هم تایید می کنید این کنترل پنل را به همراه nginx یا خیر ؟

کلا اگر تجربه ای در این ضمینه دارید حتما بفرمایید

metal75
May 6th, 2014, 19:44
درود فراوان

بنده تخصصم کلکسو هستم و به هیچ عنوان Nginx رو با کلکسو پیشنهاد نمیکنم و فقط کلکسو رو با آپاچی کانفیگ شده ترجیح میدم

همیشه یادتون باشه اگر آپاچی به صورت حرفه ای و تخصصی کانفیگ بشه از همه ی وب سرور ها بهتره(گفته متخصصین)

و اینکه اگر Nginx به صورت جدا و وب سرور پیشفرض نصب بشه ممکنه خوب جواب بده اما در بعضی از چیز ها مشکل پیدا میکنید.

hamid.soltani92
May 6th, 2014, 19:49
kloxo که کلا پیشنهاد نمیشه! در صورت استفاده هم با nginx همخوانی نداره.
به نظر من nginx رو بدون کنترل پنل نصب کنید عالی جواب میده.

CentralClubs
July 21st, 2014, 21:59
کنترل پنل که با اختلاف زياد Cpanel از بقيه بهتره به نظر من، در مورد وب سرور هم توصيه من Apache+nginx هست

BlueStation
July 22nd, 2014, 00:11
سلام

ما برای هاست های پربازدیدمون که روزانه 10 الی 20 هزار ای پی بازدید دارند از اپاچی استفاده میکنم و بسیار سرعت پردازش و لود بالایی داره.

بستگی به کانفیگ و منابع سرور داره.

TebyanHost
July 22nd, 2014, 17:45
حتما این رو یک نگاهی بندازید نکات خوبی داره.
Apache vs nginx - WikiVS (http://www.wikivs.com/wiki/Apache_vs_nginx)