PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امکان انتقال وجه از زرين کارت به کليه کارت های شتابی

samansystems
April 8th, 2014, 19:46
با سلام
سرانجام با رايزنی هایی که در سال گذشته انجام شده بود سرويس انتقال وجه کارت به کارت از زرين کارت به کليه کارت های شتابی در زرين پال فراهم شد. دارندگان زرين کارت ازين به بعد ميتونن علاوه بر روش های گذشته، از روش جديد که داخل پنل کاربری خودشون در دسترس هست هم برای انتقال وجه از زرين کارت به کارت های شتابی اقدام کنن.

19691

hostfire
April 8th, 2014, 19:48
با سلام
سرانجام با رايزنی هایی که در سال گذشته انجام شده بود سرويس انتقال وجه کارت به کارت از زرين کارت به کليه کارت های شتابی در زرين پال فراهم شد. دارندگان زرين کارت ازين به بعد ميتونن علاوه بر روش های گذشته، از روش جديد که داخل پنل کاربری خودشون در دسترس هست هم برای انتقال وجه از زرين کارت به کارت های شتابی اقدام کنن.

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f216/19691-%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D9%88%D8%AC%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D9%84%D9%8A%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C-zarincard-jpg

آقا بگو کی بانک می شید؟

samansystems
April 8th, 2014, 19:51
آقا بگو کی بانک می شید؟

هنوز انقدر توانائی در مجموعه وجود نداره :)
يک 15 20 سالی بهمون وقت بديد.

facenama
April 8th, 2014, 20:10
سیستمتون همه چیزش عالیه . فقط یه مشکل وجود داره که من به شخصه از سایت شما به این دلیل استفاده نمیکنم اون هم تسویه کردن چند روز بعد از درخواست هست معمولا 2 روز طول میکشه. در صورتی که جهان پی یا پی لاین بین 1 تا حداکثر 8 ساعت تسویه میزنن. سعی کنید این مورد رو مرتفع کنین باعث جذب بیشتر میشه حتی اگه جز سیاست های کاری شرکتتون هست به نظر من یک سیاست اشتباه هستش.

samansystems
April 8th, 2014, 20:16
سیستمتون همه چیزش عالیه . فقط یه مشکل وجود داره که من به شخصه از سایت شما به این دلیل استفاده نمیکنم اون هم تسویه کردن چند روز بعد از درخواست هست معمولا 2 روز طول میکشه. در صورتی که جهان پی یا پی لاین (http://www.zarinpal.com) بین 1 تا حداکثر 8 ساعت تسویه میزنن. سعی کنید این مورد رو مرتفع کنین باعث جذب بیشتر میشه حتی اگه جز سیاست های کاری شرکتتون هست به نظر من یک سیاست اشتباه هستش.

آقای مصطفی اميری مدير مجموعه شخصا پيگير ارسال کارت شما بودن.
زرين کارت شما ديروز ارسال شد و انشالله زمانی که به دستتون برسه سرعت تسويه حساب مناسب خواهد بود.

برای زرين کارت زمان تسويه حساب 30 دقيقه تا 12 ساعت هست که در حال پيگيری سرويسی هستيم که برای ارقام زير 400 هزار تومان به صورت آنی و سيستمی انجام بشه.
انشالله نهايتا تا يک هفته آينده بتونيم اين مشکل رو هم به طور کلی حل کنيم تا بتونيم ميزبان خوبی برای شما و کليه عزيزان باشيم.

modiranhosting
November 14th, 2014, 22:16
آیا این جمله رو تایید میکنید اگر آره چرا ؟ و اگر خیر دلیل لطفا

با توجه به این که نام بانک آینده در لیست اسامی بانک‌های خصوصی مجاز اعلام شده در سایت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 16 آبان 1393 موجود نیست، می‌توان آن را یک بانک غیر مجاز از نظر بانک مرکزی جمهوری اسلامی در نظر گرفت.

mhiizadi
November 14th, 2014, 22:27
بانک مرکزی در صفحه مربوط به بانک‌ها و موسسات غیرمجاز اسامی 3 موسسه مالی و اعتباری توسعه، کوثر و عسکریه را مجاز اعلام کرده است. در این فهرست اسامی موسسه‌های مالی و اعتباری معروفی نظیر ثامن‌الحجج، ثامن‌الائمه، آرمان، فرشتگان، نور، میزان، فردوسی و مولی‌الوحدین دیده نمی‌شود. از میان بانک‌های خصوصی نیز، نامی از بانک آینده (تات سابق) دیده نمی‌شود. هرچند بانک مرکزی در ماه‌های گذشته بارها در مورد فعالیت این موسسات هشدار داده بود، اما کارشناسان باز هم احتمال می‌دهند انتشار این فهرست سروصدای زیادی ایجاد کند.

samansystems
November 14th, 2014, 22:31
آیا این جمله رو تایید میکنید اگر آره چرا ؟ و اگر خیر دلیل لطفا

با توجه به این که نام بانک آینده در لیست اسامی بانک‌های خصوصی مجاز اعلام شده در سایت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 16 آبان 1393 موجود نیست، می‌توان آن را یک بانک غیر مجاز از نظر بانک مرکزی جمهوری اسلامی در نظر گرفت.

:)
اگر بانک غير مجاز هست چرا شعبه هاش فعال هست ؟
مگه نبايد بانک غير مجاز اتصالش به شبکه شتاب قطع بشه ؟ چرا بانک آينده به شتاب متصل هست ؟

در کل ما مرجع پاسخگویی به اين موضوع نيستم ولی بر اساس تجربه برای بانک تات (که الان شده آينده) چندين بار ازين شايعه ها درست شده و بعد از مدتی مشخص شده خبری نبوده.
بهتر هست اين موضوع رو از خود بانک با شماره تماس های زير پيگيری کنيد:
Ayandeh Bank :: بانک آینده (http://ba24.ir/Fa/Pages.aspx?id=44)

- - - Updated - - -

ولی حتی اگر برای بانک اينده هم مشکلی پيش بياد ما برای صدور زرين کارت با يک بانک ديگه (مشخصا بانک سامان) قرار داد داريم و ميتونيم در صورت بروز مشکل کارت ها رو از بانک مورد نظر صادر کنيم ;)
اتفاقا برای تعداد محدودی کاربر کارت بانک سامان هم دريافت شده ;)

Farid.Agl
November 15th, 2014, 11:54
اگه می شه برای منم کارت سامان صادر کنید، آدم احساس بهتری داره.

modiranhosting
November 15th, 2014, 12:04
آیا ممکن هست کارت قبلی به سامان تغییر پیدا کنه ؟

samansystems
November 15th, 2014, 13:15
دوستان عزيز فعلا ترجيح مجموعه اين هست که کارت های آينده صادر بشه تا مشکلات کارت سامان حل بشه.
بزرگترين مشکلی که الان برای کارت های سامان وجود داره عدم امکان برداشت وجه از خود پرداز های متصل به شتاب هست.
وجه کارت رو تنها ميشه از خود پرداز های سامان برداشت کرد و کارمزد هم کسر ميشه.
پيگير هستيم که ان شاء الله اين مشکلات حل بشه و بتونيم کارت های سامان رو هم به طور عمومی صادر کنيم.

mohama226
November 15th, 2014, 13:35
با بانک قدیمی ملت یا ملی اگر قرارداد ببندین فکر کنم دیگه دوستان همه میان سمت شما به جای بانک :)

samansystems
November 15th, 2014, 13:38
با بانک قدیمی ملت یا ملی اگر قرارداد ببندین فکر کنم دیگه دوستان همه میان سمت شما به جای بانک :)

ما که بانک نيستيم که بخوايم جای بانک رو بگيريم.
مجوز جدیدی رو در برنامه داريم که هنوز برای هيچ مجموعه ای صادر نشده ولی زمزمه های صدور اون هست.
ان شاء الله بتونيم در زمان صدور اين مجوز رو کسب کنيم و يک سرويس مناسب رو ارائه بديم.

modiranhosting
December 29th, 2014, 11:48
و همچنان مشکل تسویه غیر آنی و کاملا غیر سیستمی ، از ما اصرار و از شما انکار !

تسویه های بنده بر روی زرین کارت کاملا با تاخیر انجام میشه و هربار که متذکر شدیم بهانه جویی هی مختلف صورت گرفته ( سوئیچ بانک و ... ) لطفا شفاف سازی بفرمائید

samansystems
December 29th, 2014, 11:54
و همچنان مشکل تسویه غیر آنی و کاملا غیر سیستمی ، از ما اصرار و از شما انکار !
تسویه های بنده بر روی زرین کارت کاملا با تاخیر انجام میشه و هربار که متذکر شدیم بهانه جویی هی مختلف صورت گرفته ( سوئیچ بانک و ... ) لطفا شفاف سازی بفرمائید

تسويه زير 400 هزار تومان آنی هست.
کاربران زيادی از تسويه آنی استفاده کردن و ميکنن و خود شما هم چندين بار از تسويه آنی استفاده کرديد. کافی هست گردش حسابتون رو مشاهده کنيد و تراکنش های انتقالی به زرين کارت رو مشاهده کنيد ;) ضمن اينکه اين تاپيک مربوط به تسويه آنی نيست و مربوط به انتقال وجه شتابی هست.
اگر موردی هم هست داخل سايت تيکت بزنيد.

modiranhosting
December 29th, 2014, 12:00
تسويه زير 400 هزار تومان آنی هست.
کاربران زيادی از تسويه آنی استفاده کردن و ميکنن و خود شما هم چندين بار از تسويه آنی استفاده کرديد. کافی هست گردش حسابتون رو مشاهده کنيد و تراکنش های انتقالی به زرين کارت رو مشاهده کنيد ;) ضمن اينکه اين تاپيک مربوط به تسويه آنی نيست و مربوط به انتقال وجه شتابی هست.
اگر موردی هم هست داخل سايت تيکت بزنيد.

تا یکسال دیگه هم ما بگیم شما و مجموعه شما متقاعد نمیشند و فقط حرف خودتون رو تکرار میفرمائید

بنده از کل تایم درخواست تسویه تا زمان واریز به اصطلاح سیستمی شما فیلم بگیرم مورد قبوله ؟ یا اونم باز میفرمائید میکس شده ؟

بله تسویه کردیم از کل تسویه هایی که صورت گرفته فقط 2 بارش به صورت آنی صورت گرفته اولین بار و سومین بار بعد از اون تسویه ها به همراه پیگیری از طریق تیکت بوده !

داخل سایت هم همیشه جوابتون همین بوده ، بنده قصد تخریب ندارم اما مشکلی به لحاظ روانی هم ندارم که تسویه آنی انجام بشه و بیام اینجا ناراحت باشم و تاپیک بزنم کمی به فکر کاربران باشید

یاحق

samansystems
December 29th, 2014, 12:05
تا یکسال دیگه هم ما بگیم شما و مجموعه شما متقاعد نمیشند و فقط حرف خودتون رو تکرار میفرمائید

بنده از کل تایم درخواست تسویه تا زمان واریز به اصطلاح سیستمی شما فیلم بگیرم مورد قبوله ؟ یا اونم باز میفرمائید میکس شده ؟

بله تسویه کردیم از کل تسویه هایی که صورت گرفته فقط 2 بارشبه صورت آنی صورت گرفته اولین بار و سومین بار بعد از اون تسویه ها به همراه پیگیری از طریق تیکت بوده !

داخل سایت هم همیشه جوابتون همین بوده ، بنده قصد تخریب ندارم اما مشکلی به لحاظ روانی هم ندارم که تسویه آنی انجام بشه و بیام اینجا ناراحت باشم و تاپیک بزنم کمی به فکر کاربران باشید

یاحق

جمله شما به اين معنی هست که سيستم در شرايط عادی تسويه آنی رو انجام داده. ممکن هست به صورت موردی به مشکل بخوره و در شرايط عادی نياز به افتتاح تيکت نيست. تراکنش های به مشکل خورده نهايتا يکی دو ساعت بعد از بروز مشکل ثبت ميشن.
شماره حساب زرين پال خودتون رو بديد تا ريز تراکنش هاتون رو در اين تاپيک قرار بديم تا برای عزيزان شفاف سازی بشه؟
فعاليت شما در اين تاپيک و خارج از محيط تيکت بر خلاف قوانين زرين پال هست.

modiranhosting
December 29th, 2014, 12:07
جمله شما به اين معنی هست که سيستم در شرايط عادی تسويه آنی رو انجام داده. ممکن هست به صورت موردی به مشکل بخوره و در شرايط عادی نياز به افتتاح تيکت نيست. تراکنش های به مشکل خورده نهايتا يکی دو ساعت بعد از بروز مشکل ثبت ميشن.
شماره حساب زرين پال خودتون رو بديد تا ريز تراکنش هاتون رو در اين تاپيک قرار بديم تا برای عزيزان شفاف سازی بشه؟
فعاليت شما در اين تاپيک و خارج از محيط تيکت بر خلاف قوانين زرين پال هست.

کاش در اون قوانین جایی هم برای کم کاری و اشکالات سیستم خودتون میزاشتید

شماره حساب زرین پال :

zp.105501

ضمنا این مشکل برای تراکنش های بنده بوده پس این نشون از یک مشکل اساسی در سیستم میده یا حتما بازهم کاربر بیچاره بدموقعه ای درخواست انتقال میده ؟

samansystems
December 29th, 2014, 12:08
شما که خودتون درگاه بانکی هم روی سايتتون داريد.
صادقانه بگيد تسويه زرين پال سريعتر بوده يا تسويه درگاه های بانکی تون ؟

modiranhosting
December 29th, 2014, 12:12

ربطی نداره سوال منو از راه دیگری جواب ندین ، وقتی شما منکر این قضیه هستید و بنده میگم سیستمی انجام نمیشه پس پتک بدنامی رو بر سر بنده نکوبید بنده با سند و استناد از سیستم شما حرف میزنم

شما شعار تسویه آنی میدین و کاربر رو جذب میکنید آیا وقتی قرار باشه تسویه آنی و سیستمی انجام نشه دلیلی برای این شعار میمونه صادقانه بگید ؟:-?

samansystems
December 29th, 2014, 12:13
کاش در اون قوانین جایی هم برای کم کاری و اشکالات سیستم خودتون میزاشتید

شماره حساب زرین پال :

zp.105501

برای کم کاری و اشکالات سيستم هم ميتونيد داخل سايت تيکت بزنيد قطعا رسيدگی شده و پاسخ داده شده.

7 تراکنش آخر شما رو برسی کردم.
از 7 تراکنش 4 مورد زير آنی واريز شده:
3128220447
3428233618
4328436563
3929098207

سه مورد ديگه هم بين 30 دقيقه تا 4 ساعت واريز شده.

modiranhosting
December 29th, 2014, 12:20
برای کم کاری و اشکالات سيستم هم ميتونيد داخل سايت تيکت بزنيد قطعا رسيدگی شده و پاسخ داده شده.

7 تراکنش آخر شما رو برسی کردم.
از 7 تراکنش 4 مورد زير آنی واريز شده:
3128220447
3428233618
4328436563
3929098207

سه مورد ديگه هم بين 30 دقيقه تا 4 ساعت واريز شده.

یکی از تیکت ها :

لطفا در خصوص این 2 نکته :
1. در حال حاضر انتقال وجه به زرين کارت ساعت 12 ظهر هر روز کاری به صورت خودکار صورت می پذيرد.
2. وجوه انتقال داده شده به زرين کارت از طريق کارت خوان های شاپرک و خود پرداز های شتاب قابل برداشت می باشد.

اولا بفرمائید تراکنشی که ساعت 11:37 صورت گرفته چرا 12 خودکار واریز نشده !
دوما چرا زمانی که دستور پرداخت به صورت دستی ارسال شده بازم آنی پرداخت نشده لطفا نفرمائید که سوئیچ بانک مشکل داره !

منتظر واریز تراکنش هستیم

جوابیه شما :
با سلام
1. تراکنش های زير 400 هزار تومان به صورت آنی واريز ميشن. (مگر اينکه مشکلی باشه.)
2. تراکنش های بالاتر از 400 هزار تومان 1 دقيقه تا 12 ساعت بعد از ثبت واريز ميشن.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

------------------------------------------------------------

چندتا سوال : اول اینکه ساعت تراکنش که اومده بالا ، ساعت درج تیکت هم تاريخ : 1393/9/26 - 03:08 ب.ظ بوده میمونه زمان تسویه که حوالی 17 انجام شده پس میبینید که حرف شما نیز صحت نداره برادر

samansystems
December 29th, 2014, 12:23
موضوع شرح داده شده و دلیلی برای ادامه تاپيک نيست.
شما پيش تر فرموديد تنها 3 تراکنش آنی واريز شده.
من فقط چند تراکنش آخر شما رو برسی کردم ديدم 4 مورد آنی واريز شده.
لطفا اگر موردی هست داخل تيکت پيگيری کنيد. در غير اينصورت مجبور هستيم مطابق قوانين سايت و بر خلاف ميل باطنی بعد از تسويه حساب از ادامه همکاری با شما خودداری کنيم.
ضمنا خوشحال ميشيم پاسخ سوالات پرسيده شده رو به صورت صادقانه بديد تا شفاف سازی برای کاربران انجمن انجام بشه :)

modiranhosting
December 29th, 2014, 12:29
موضوع شرح داده شده و دلیلی برای ادامه تاپيک نيست.
شما پيش تر فرموديد تنها 3 تراکنش آنی واريز شده.
من فقط چند تراکنش آخر شما رو برسی کردم ديدم 4 مورد آنی واريز شده.
لطفا اگر موردی هست داخل تيکت پيگيری کنيد. در غير اينصورت مجبور هستيم مطابق قوانين سايت و بر خلاف ميل باطنی بعد از تسويه حساب از ادامه همکاری با شما خودداری کنيم.
ضمنا خوشحال ميشيم پاسخ سوالات پرسيده شده رو به صورت صادقانه بديد تا شفاف سازی برای کاربران انجمن انجام بشه :)

جوابیه در تیکت ارسال شد.

یاحق

samansystems
December 29th, 2014, 12:35
جوابیه در تیکت ارسال شد.
یاحق

ولی مهم بود به کاربران توضيح ميداديد که در کل تسويه حساب زرين پال برای شما سريعتر بوده يا تسويه حساب بانکی ؟

modiranhosting
December 29th, 2014, 12:38
ولی مهم بود به کاربران توضيح ميداديد که در کل تسويه حساب زرين پال برای شما سريعتر بوده يا تسويه حساب بانکی ؟

تسویه شاپرک راستین را به تسویه آنی دروغین ترجیح میدهیم ، قطعا از سرویس های شما دیگر استفاده نخواهیم نمود ...

موفق باشید

samansystems
December 29th, 2014, 12:40
تسویه شاپرک راستین را به تسویه آنی دروغین ترجیح میدهیم ، قطعا از سرویس های شما دیگر استفاده نخواهیم نمود ...
موفق باشید

هر چند شما جواب نداديد ولی جواب شما واضح هست. شاء الله بتونيد از تسويه 24 تا 48 ساعته نامنظم به جای تسويه آنی استفاده کنيد.
مطابق درخواست شما تراکنش تسويه و حساب کاربری شما توقيف شد.

aliarkhodi
March 16th, 2015, 10:17
اگر به صورت کلی نگاه کنیم و نه روی یک تراکنش خاص که به مشکل خورده فکر می کنم سرویس زرین پال از بانک ها بهتر عمل میکنه
من تازه زرین کارت گرفتم که تا حالا دو بار فقط تسویه زیر 400 تومن زدم که هر دو آنی اومد برام
مشکلاتی سیستمی برای بانک ها هم هست مثلا همین بانک ملت یکی دو روز پیش حدود 5 تومن از تراکنش های ما رو نگه داشت (یک مقدار از تراکنش های همون روز رو واریز کرد و بقیه رو نگه داشت ) و بعد از دو سه روز واریز کرد برامون
یا بانک پارسیان یک خرید 500 تومنی از درگاهشون زدم که ناموفق شد ولی هنوز بعد از گذشت چهار روز برگشت نخورده برام
اگر این 400 تومن بیشتر بشه (حداقل یک تومن ) من که کلا درگاه ملت رو غیر فعال می کنم و فقط از زرین پال استفاده می کنم (الان هر دو تا فعال هستن )

samansystems
March 19th, 2015, 17:40
اگر به صورت کلی نگاه کنیم و نه روی یک تراکنش خاص که به مشکل خورده فکر می کنم سرویس زرین پال از بانک ها بهتر عمل میکنه
من تازه زرین کارت گرفتم که تا حالا دو بار فقط تسویه زیر 400 تومن زدم که هر دو آنی اومد برام
مشکلاتی سیستمی برای بانک ها هم هست مثلا همین بانک ملت یکی دو روز پیش حدود 5 تومن از تراکنش های ما رو نگه داشت (یک مقدار از تراکنش های همون روز رو واریز کرد و بقیه رو نگه داشت ) و بعد از دو سه روز واریز کرد برامون
یا بانک پارسیان یک خرید 500 تومنی از درگاهشون زدم که ناموفق شد ولی هنوز بعد از گذشت چهار روز برگشت نخورده برام
اگر این 400 تومن بیشتر بشه (حداقل یک تومن ) من که کلا درگاه ملت رو غیر فعال می کنم و فقط از زرین پال استفاده می کنم (الان هر دو تا فعال هستن )

ازينکه موارد رو صادقانه گفتيد ممنون هستيم.