PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کانفیگ وی پی اس

Bardia
April 8th, 2014, 15:39
برای کانفیگ یه وی پی اس توی هاست دی ال نیاز به یه نفر دارم مورد اعتماد و باتجربه که برام به صورت کاملا حرفه ای انجام بده و خیالمون از همه لحاظ راحت باشه... لطفا شرایط و ...

safeith
April 8th, 2014, 15:42
با ما تماس بگیرید

sheitonakshirazi
April 8th, 2014, 15:42
درود
در خدمتم
با ما در تماس باشید .
ای دی یاهو kako.host

ULTRAWEB
April 8th, 2014, 15:43
چه مواردی رو میخواین کانفیک کنین میتونم در خدمتتتون باشم

i-whost
April 8th, 2014, 15:44
برای کانفیگ یه وی پی اس توی هاست دی ال نیاز به یه نفر دارم مورد اعتماد و باتجربه که برام به صورت کاملا حرفه ای انجام بده و خیالمون از همه لحاظ راحت باشه... لطفا شرایط و ...

چه کانفیگ نیاز دارید؟

Bardia
April 8th, 2014, 15:47
دوستان من وب سرور Nginx رو به همراه یه کنترل پنل و ... میخوام و سایر ماژول های امنیتی میخوام، لطفا قیمت و شرایط رو برام پی ام کنید

ULTRAWEB
April 8th, 2014, 15:54
دوستان من وب سرور Nginx رو به همراه یه کنترل پنل و ... میخوام و سایر ماژول های امنیتی میخوام، لطفا قیمت و شرایط رو برام پی ام کنید

همش بصورت حرف ای 150تومن هزینه دارد برای شما و یک ماه پشتیبانی البته با نصب ایجنت روی سرور شما همیشه سرور شما بصورت رایگان مانیتور می شود تا ایرادی روی ان بصورت عمد یا غیرعمد روی ندهد

i-whost
April 8th, 2014, 15:59

180.000 هزینه کانفیگ سرویس یک مرتبه، هزینه مانیتور 24 ساعته برای سرور اول ماهانه 150.000 تومان و از سرور دوم 90.000 تومان محاسبه می شود.

novin-web
April 8th, 2014, 20:58
سلام
کانفیگ حرفه ای با 3 ماه مانیتورینگ رایگان
برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

nginxweb
April 8th, 2014, 21:01
در صورت نیاز به هر گونه کانفیگ حرفه ای و تخصصی در خدمتیم

کانفیگ سرور های سی پنل و دایرکت ادمین, پلاگین nginx (http://www.nginxweb.ir)