PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای واریز به حساب پی پالم لطفا راهنماییم کنین Thanks a lot!

AmirVPS
April 7th, 2014, 21:53
سلام دوستان عزیز

می خواستم به پی پال من پول واریز کنین ، ولی مشکلی که داریم، پول رو که شما واریز میکنین به پی پالم و متاسفانه پی پال اجازه نمیده از پول استفاده کنیم باید 21 روز منتظر بمونیم تا سایت قبول کنه که این پول هیچ مشکلی نداره( از قبیل سرقت یا هک یا اسپم و .....) ، به پی پال ایمیل زدم و جواب بمن دادند که اگر مدرک به ما ارسال شه که این پول از کجا اومده ( مثلا خرید از Ebay و ...) زودتر پول بدستتون میاد، الان از دوستانم خواهشن می خواستم بپرسم ، اگر امکان واریز پول به حساب پی پال رو دارین می تونین مدارکی درست کنیم که زودتر پول بدستم برسه تا من خریدم رو انجام دهم؟ و یا حسابی که باز شده از کشور لهستان (Poland) میباشد، میتونین به حساب بانکیم واریز کنین( از این طریق می شود؟)

majidisaloo1
April 8th, 2014, 00:05
دلیل اینکه بلاک میشه اینه که شما وری فایتان کامل نیست و محدودیت دارید مدارک خودتان را اگر معتبر است ارائه بکنید و محدودیت را بردارید

arc1o0
April 8th, 2014, 00:32
چند دلار لازم دارید؟

برای شما حواله بانکی ارسال می شود.

AmirVPS
April 8th, 2014, 09:46
دلیل اینکه بلاک میشه اینه که شما وری فایتان کامل نیست و محدودیت دارید مدارک خودتان را اگر معتبر است ارائه بکنید و محدودیت را بردارید

کلا ورفای هست و تمامیش درسته ... این امنیت رو خود پی پال میده.... اگر کسی به پی پال شما پول واریز کنه ، باید مراحل هاشو طی کنی، اگر بازم بخواهی بدونی 2 تا مراحل هست ، اولیش اینه که باید 60 روز از اولین دریافت باید بگذره(در این دوره نباید مشکل بیاد از فبیل اسپم و ...) 10 بار باید به حسابت پول واریز بشه ، اینم لینکش https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/?cmd=xpt/Marketing/securitycenter/sell/SaferPayments-outside

AmirVPS
April 8th, 2014, 09:47
چند دلار لازم دارید؟

برای شما حواله بانکی ارسال می شود.

آقا دستتون درد نکنه براتون الان پ.خ میزنم.

arc1o0
April 8th, 2014, 12:03
آقا دستتون درد نکنه براتون الان پ.خ میزنم.

شرایط برای شما ارسال شد.

majidisaloo1
April 8th, 2014, 19:04
کلا ورفای هست و تمامیش درسته ... این امنیت رو خود پی پال میده.... اگر کسی به پی پال شما پول واریز کنه ، باید مراحل هاشو طی کنی، اگر بازم بخواهی بدونی 2 تا مراحل هست ، اولیش اینه که باید 60 روز از اولین دریافت باید بگذره(در این دوره نباید مشکل بیاد از فبیل اسپم و ...) 10 بار باید به حسابت پول واریز بشه ، اینم لینکش https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/?cmd=xpt/Marketing/securitycenter/sell/SaferPayments-outside

بنده اطلاعات کامل در مورد پیپال را دارم!
این برای کاربران تازه وارد است و وقتتی شما محدودیت های گفته شده را سپری بکنید به حالت عادی در خواهد آمد
یا باید این کار ها را بکنید یا مدارک بدهید تا برایتان برداشته بشود

AmirVPS
April 9th, 2014, 09:15
می خواستم بپرسم اگر من محدودیت های گفته شده را سپری کنم و به حالت عادی برگرده اونوقت چقدر طول میکشه که من از پولم استفاده کنم؟ (همونوقت یا 2-3 روز کاری یا یه هفته؟)

hadipro
April 23rd, 2014, 14:09
سلام دوستان عزیز

می خواستم به پی پال من پول واریز کنین ، ولی مشکلی که داریم، پول رو که شما واریز میکنین به پی پالم و متاسفانه پی پال اجازه نمیده از پول استفاده کنیم باید 21 روز منتظر بمونیم تا سایت قبول کنه که این پول هیچ مشکلی نداره( از قبیل سرقت یا هک یا اسپم و .....) ، به پی پال ایمیل زدم و جواب بمن دادند که اگر مدرک به ما ارسال شه که این پول از کجا اومده ( مثلا خرید از Ebay و ...) زودتر پول بدستتون میاد، الان از دوستانم خواهشن می خواستم بپرسم ، اگر امکان واریز پول به حساب پی پال رو دارین می تونین مدارکی درست کنیم که زودتر پول بدستم برسه تا من خریدم رو انجام دهم؟ و یا حسابی که باز شده از کشور لهستان (Poland) میباشد، میتونین به حساب بانکیم واریز کنین( از این طریق می شود؟)

حسابهایی که از کشور لهستان و۰۰۰ فقط با یک ویزا کارت و به این شکل باز میشوند محدودیت استفاده دارند وفقط با ارائه مدارک هویتی واقعی و نه فتو شاپ به پی پال این مشکل حل خواهد شد!(EU regulations)