PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای خرید هاست و دامنه از خارج

shayan72
May 20th, 2010, 00:38
سلام . من می خواستم هاست نامحدود بخرم که خوب فقط خارج یه همچین هاستی داره ! می خواستم راهنماییم کنین برای این که از کجا بگیرم ! توی تاپیکای دیگه هم این چنین موضوعی دیدم ولی آخر به نتیجه ی قطعی نرسیده بود . در ضمن من می خوام بدم به یکی از آشناهامون که ایرانی هست اما توی آمریکا زندگی می کنه ، برام بخره .

از دور و وریام هم فقط یک نفر هاست خارجی داره ( بلوهاست ) برای همین زیاد اطلاعات ندارم .
می خواستم ببینم به نظر شما از کجا بگیرم ؟؟!

مرسی

pardishosting
May 20th, 2010, 00:49
موضوع سایتتون چی هست ؟ چون ما به بعضی کاربران هاست نامحدود می دیم.

shayan72
May 20th, 2010, 00:51
ممنون . اما می خوام از خارج بگیرم

موضوع سایت در رابطه با روبوکاپ هست .

tar.gz
May 20th, 2010, 01:59
اگه میتونید هزینه کنید Just host تایید میشه:
Web Hosting : Professional Web Hosting from Just Host (http://www.justhost.com/)
در غیر اینصورت این سایت هم مشترکین زیادی داره:
iPage | Web Hosting, Unix Hosting, E-Mail, Web Design (http://www.ipage.com/)
هر دو شرکت امکانات جانبی خوبی رو ارائه میدن. فقط موقع خرید تمامی اطلاعات رو برای فایملتون اعلام کنید و صرفا شما از امکانات استفاده کنید تا با مشکل مواجه نشید.

Woshka
May 20th, 2010, 09:29
HostGator
Bluehost
من از همشون هاست داشتم
بعد از رسیدت حجم هاستتون به 1 گیگ به بالا ساسپند میشید
به خاطر اینکه بتونن حداقل به 700 نفری هاست بفروشن نمی تونین از یه حدی از سی پی یو استفاده کنید که آخرش ساسپند می شید

shayan72
May 20th, 2010, 13:53
Web Hosting : Professional Web Hosting from Just Host (http://www.justhost.com/)
هر دو شرکت امکانات جانبی خوبی رو ارائه میدن. فقط موقع خرید تمامی اطلاعات رو برای فایملتون اعلام کنید و صرفا شما از امکانات استفاده کنید تا با مشکل مواجه نشید.

ممنون . مگه هزینه های جاست هاست چطوری هست ؟ ( فکر کنم روی صفحه اصلیش نوشته ماهی حدود ۴ هزار تومن ؟! )
میشه چند تا سایت خوب و نسبتا معروف رو نام ببرین که هاستشون جاست هاست باشه ؟

HostGator
Bluehost
من از همشون هاست داشتم
به خاطر اینکه بتونن حداقل به 700 نفری هاست بفروشن نمی تونین از یه حدی از سی پی یو استفاده کنید که آخرش ساسپند می شید

ممنون . من فکر می کنم دیگه خیلی بخوام از حجم هاستم استفاده کنم به ۵ گیگ برسه ولی ۱ گیگ کمه ...

حالا منظورتون اینه که کلا از خارج نگیرم ؟ یا از اون دوتایی که نام بردین نگیرم ؟
نظرتون راجع به جاست هاست که گفتن چیه ؟

در ضمن یک توضیحی میشه درباره ی استفاده از سی پی یو بدین یعنی چی ؟ مثلا یک انجمن اس ام اف همراه با حالا یکسری فلش و بلاگ و صفحات مختلف سی پی یو چقدر مصرف می کنه ؟ یا اصلا مصرف سی پی یو یعنی بازدیدکنندگان و ... اگه یه توضیحی بدین ممنون می شم !

مرسی

bijans
May 20th, 2010, 16:54
دوست عزیز ما نمایندگی رسمی یک شرکت انگلیسی هستیم و برای سومین سال هاست نامحدود خود را به قیمت مناسب و با یک دامین رایگان ارائه می دهیم. با توجه به این که شرکت هایی مانند Bluehost سابقه ی تحریم ایرانیان را دارند، پیشنهاد می کنم از سرویس های ما با گارانتی ده روزه ی برگشت پول و پشتیبانی تمام وقت ما استفاده نمایید. سوال بیشتری هم داشتید با ما تماس بگیرید.

khudeman
May 20th, 2010, 22:59
اینکه میگویند بلوهاست به این مفتی ساسپند میشه حرف بی معنی است . برای تبلیغ خود نباید بقیه را تخریب کرد

bijans
May 21st, 2010, 02:02
اینکه میگویند بلوهاست به این مفتی ساسپند میشه حرف بی معنی است . برای تبلیغ خود نباید بقیه را تخریب کرد

من بر اساس شواهد موجود گفتم. می توانید این موضوع را از دیگر کاربران این انجمن جویا شوید. در صورتی که ما سه سال سابقه ی کار داشته ایم و افتخار می کنیم که بهترین سرویس هاست نامحدود را ارائه می دهیم.

VirtualPate
May 21st, 2010, 05:33
JustHost.com (http://justhost.com)

Mostafa
May 21st, 2010, 11:42
byethost.com (http://gigfa.com/premium-services/shared-hosting-plans)

shayan72
May 21st, 2010, 17:51

ممنون . مگه هزینه های جاست هاست چطوری هست ؟ ( فکر کنم روی صفحه اصلیش نوشته ماهی حدود ۴ هزار تومن ؟! )

HostGator
Bluehost
من از همشون هاست داشتم

ممنون . من فکر می کنم دیگه خیلی بخوام از حجم هاستم استفاده کنم به ۵ گیگ برسه ولی ۱ گیگ کمه ...

در ضمن یک توضیحی میشه درباره ی استفاده از سی پی یو بدین یعنی چی ؟ مثلا یک انجمن اس ام اف همراه با حالا یکسری فلش و بلاگ و صفحات مختلف سی پی یو چقدر مصرف می کنه ؟ یا اصلا مصرف سی پی یو یعنی بازدیدکنندگان و ... اگه یه توضیحی بدین ممنون می شم !

مرسی

bijans
May 21st, 2010, 18:00
دوست عزیز، معمولاً سرویس دهنده های هاست نامحدود، محدودیت هایی برای استفاده از منابع سرور می گذارند. از جمله استفاده ی 2 درصدی از رم، سی پی یو. به علاوه ی محدودیت برای دیتابیس و .... البته محض اطلاع دوستان بگویم که این محدودیت ها به اندازه ی کافی مناسب هست. البته ما برای منابع سرور، محدودیت استفاده ی 5 درصدی داریم که بسیار مناسب است. در ضمن می توانید بی نهایت دیتابیس روی اکانت خود ایجاد کنید ولی هر دیتابیس نمی تواند بیش از 500 مگابایت حجم داشته باشد. تعداد ایمیل هم نامحدود است.

shamimi
May 21st, 2010, 18:04
اگه هاست از آمريكا خواستي بيا ديتا سنتر كارو ایران هاستینگ | میزبانی وب | نمایندگی هاست | سرور مجازی| ثبت دامنه | طراحی وبسایت (http://www.irhost.org)

shayan72
May 21st, 2010, 18:10
میشه لطفا تبلیغ سایت ها و هاست های خودتون رو نکنید و به سوال های من پاسخ بدین ؟! از دوستانی که نمی خوان تبلیغ کنن خواهش می کنم جوابم رو بدن .
من الان بین هاست های خارجی موندم لطفا یکم راهنماییم کنین که کدوم بهتر و عالی تر هست و به سوالای قبلی منم جواب بدین .
من الان از گفته های شما به نظرم اومده که جاست هاست و بلوهاست خوبن . آیا هاست خارجی خوب دیگه هم هست ؟ بین این ۲ تا کدوم بهترن ؟

لطفا چند تا سایت هم که از این هاست ها استفاده می کنن به من معرفی کنین ( سایت ایرانی )‌ مثلا من امروز گشتم دیدم سایت زیر از بلوهاست استفاده می کنه :
zedbaziband.com

مرسی

irlogo
May 21st, 2010, 18:27
از هاست نامحدود دایرکت آی استفاده کنید
جدیدا با سیپنل ارائه می شه

Current Promos | ResellerClub (http://www.resellerclub.com/promos#cpanel)

منتها از نمایندگانش باید بگیرید

bijans
May 21st, 2010, 21:39
میشه لطفا تبلیغ سایت ها و هاست های خودتون رو نکنید و به سوال های من پاسخ بدین ؟! از دوستانی که نمی خوان تبلیغ کنن خواهش می کنم جوابم رو بدن .
من الان بین هاست های خارجی موندم لطفا یکم راهنماییم کنین که کدوم بهتر و عالی تر هست و به سوالای قبلی منم جواب بدین .
من الان از گفته های شما به نظرم اومده که جاست هاست و بلوهاست خوبن . آیا هاست خارجی خوب دیگه هم هست ؟ بین این ۲ تا کدوم بهترن ؟

لطفا چند تا سایت هم که از این هاست ها استفاده می کنن به من معرفی کنین ( سایت ایرانی )‌ مثلا من امروز گشتم دیدم سایت زیر از بلوهاست استفاده می کنه :
zedbaziband.com

مرسی

ببخشید فکر کنم منظورتون با من بود. می بخشید اگه توی تاپیک شما تبلیغ کردم. فقط خواستم بگم اگه رفتین با بلوهاست و جاست هاست و سر دو ماه ساسپند شدین، ما در خدمت هستیم!

باز هم پوزش.

Woshka
May 22nd, 2010, 00:44
BlueHost
JustHost
HostGAtor
Iweb
FatCow Web Hosting
Arvixe Web Solutions
InMotion Hosting
MochaHost
Indichosts.net
Omnis Network

---------- Post added at 12:44 AM ---------- Previous post was at 12:38 AM ----------

مرسی

من منظوری نداشتم
وقتی هاستمون شد حجمش بالا تر از 1 گیگ رفت ساسپند کردن و گقتن قایل ها تون کپی رایت داره
فایل ها موزیک های ایرانی بود که انکود شده بود و هیچ کسی نمیتونست قایل رو ببینه جز از سایت

همه چی رو با اجازه(ضوری) بعد از ساسپند پاک کردند و گفتن بیا تحویل بگیر :(

از هاست گیتور هم داشتم ولی ول کردم و استفاده اصلا نکردم
دوستم داره حدود 600 مگ فایل داره روش و مشکلی نداشته
نمیگم ازشون هاست نگیر ولی میگم با خرد خودت با این شواهد بهترین گزینه رو انتخاب کن
اگر می خوای بیش از 1 گیگ آپلود کنی باهاشون صحبت کن ببین اگه پول بیشتر بگیرن ساکت میشن و اگه نه یه وی پی اس از هاست گیتور بگیر

در صورتی میگم که از ایرانی بهتره بگیری که انگلیسی بلد نباشی ولی اگه از هاستینگ های ایرانی بگیری یک جور همایت ازشون کردی

shayan72
May 22nd, 2010, 11:59
BlueHost
JustHost
HostGAtor
Iweb
FatCow Web Hosting
Arvixe Web Solutions
InMotion Hosting
MochaHost
Indichosts.net
Omnis Network

---------- Post added at 12:44 AM ---------- Previous post was at 12:38 AM ----------

من منظوری نداشتم
وقتی هاستمون شد حجمش بالا تر از 1 گیگ رفت ساسپند کردن و گقتن قایل ها تون کپی رایت داره
فایل ها موزیک های ایرانی بود که انکود شده بود و هیچ کسی نمیتونست قایل رو ببینه جز از سایت

همه چی رو با اجازه(ضوری) بعد از ساسپند پاک کردند و گفتن بیا تحویل بگیر :(

از هاست گیتور هم داشتم ولی ول کردم و استفاده اصلا نکردم
دوستم داره حدود 600 مگ فایل داره روش و مشکلی نداشته
نمیگم ازشون هاست نگیر ولی میگم با خرد خودت با این شواهد بهترین گزینه رو انتخاب کن
اگر می خوای بیش از 1 گیگ آپلود کنی باهاشون صحبت کن ببین اگه پول بیشتر بگیرن ساکت میشن و اگه نه یه وی پی اس از هاست گیتور بگیر

در صورتی میگم که از ایرانی بهتره بگیری که انگلیسی بلد نباشی ولی اگه از هاستینگ های ایرانی بگیری یک جور همایت ازشون کردی

ممنون . نه vps گرون میشه دیگه :D

من از justHost بیشتر خوشم اومده و فکر کنم با ایرانم نسبت به بقیه کمتر مشکل دارن ! می خواستم ببینم نظرتون در رابطه با justHost چیه ؟ از BlueHost بهتره ؟ سایت ایرانی ای رو می شناسین که روی justHost باشه ؟

Woshka
May 22nd, 2010, 12:22
من شخصا روی bluehost
6 تا دامین ایرانی آوردم بالا .ir هیچی هم نگفتن چون کسی که پرداخت رو انجام داده بود فامیلمون توی آمریکا بود
justhost رو خودم هاست نداشتم و قیمتش هم با bluehost فرقی نداره

روز های اول خیلی سرعتش خوب بود ولی یواش یواش که روی اون سرور هاست فروختن latency اش به 3 ثانیه رسید

قابل توجه همه که فکر می کنن خارجی ها مشکل ندارن ماه دوم 6 ساعت دان شد و هیچ خسارتی هم ندادن
در جوابم می گفتن که اون اتاقی که سروری که شما هست بودین دماش بالا رفته بود سرور رو خاموش کردیم
حالا آیا این بود یا نه نمی دونم

به طور کلی ساپورت خوبی دارند ولی 50% اشون تعطیل هستند و هرچی بگی می گن php.ini
البته الان 2 سالی میگذره از اون موقع
نمیگم بلوهاست بده ولی همشون مثل هم هستند چون مشتری که یاد بشه افرادی که استخدام میشن همشون 100% متخصص نیستن

سایتشون هم که الان 2 سالی میشه میبینم هیچ تغیری نکرده و آدم احساس میکنه سایت دانشگاهه

این آخر ها که می خواستم سایتمو ازشن انتقال بدم لود سرورشون روی 17 بود
latency شون زیاد بود

hostgator رو زیاد روش نبودم ولی الان دوستم روش هاست داره که سایتش هم سالی 12 ماه بازدید نداره

just هاست هم تو فروم های انگلیسی تعریف کردن ازش

به طور کلی فرقی آنچنان با هم ندارن ولی hostgator کمی بهتر ساپورت میکنه از بقیشون

Mostafa
May 22nd, 2010, 14:59
من شخصا روی bluehost
6 تا دامین ایرانی آوردم بالا .ir هیچی هم نگفتن چون کسی که پرداخت رو انجام داده بود فامیلمون توی آمریکا بود
justhost رو خودم هاست نداشتم و قیمتش هم با bluehost فرقی نداره

روز های اول خیلی سرعتش خوب بود ولی یواش یواش که روی اون سرور هاست فروختن latency اش به 3 ثانیه رسید

قابل توجه همه که فکر می کنن خارجی ها مشکل ندارن ماه دوم 6 ساعت دان شد و هیچ خسارتی هم ندادن
در جوابم می گفتن که اون اتاقی که سروری که شما هست بودین دماش بالا رفته بود سرور رو خاموش کردیم
حالا آیا این بود یا نه نمی دونم

به طور کلی ساپورت خوبی دارند ولی 50% اشون تعطیل هستند و هرچی بگی می گن php.ini
البته الان 2 سالی میگذره از اون موقع
نمیگم بلوهاست بده ولی همشون مثل هم هستند چون مشتری که یاد بشه افرادی که استخدام میشن همشون 100% متخصص نیستن

سایتشون هم که الان 2 سالی میشه میبینم هیچ تغیری نکرده و آدم احساس میکنه سایت دانشگاهه

این آخر ها که می خواستم سایتمو ازشن انتقال بدم لود سرورشون روی 17 بود
latency شون زیاد بود

hostgator رو زیاد روش نبودم ولی الان دوستم روش هاست داره که سایتش هم سالی 12 ماه بازدید نداره

just هاست هم تو فروم های انگلیسی تعریف کردن ازش

به طور کلی فرقی آنچنان با هم ندارن ولی hostgator کمی بهتر ساپورت میکنه از بقیشون

Woshka جان، لطفا ایمیل تون رو برام پیغام خصوصی کنید تا یک هاست از ByetHost بدم به شما و اون رو بررسی نمایید.
کسه دیگه ای هم خواست ، بایت هاست اکانت Trial یک ماهه می دهد، با من هماهنگ کنین.

Woshka
May 22nd, 2010, 15:15
از بایت هاست هم اکانت 1500 مگی داشت یکی از دوستام
کنترل پنلش افتض بود :-s

Mostafa
May 22nd, 2010, 15:24
از بایت هاست هم اکانت 1500 مگی داشت یکی از دوستام
کنترل پنلش افتض بود :-s

اون ByetHost نبوده، یا اینکه سرویس رایگان شون بوده.
شما لطف می کنی ایمیل تون رو به من پیغام خصوصی کنین ؟
این جور پیش داوری ها از شما واقعا بعید هست.
از شما می خوام ایمیل تون رو بدید تا ما اکانت بفرستیم، شما هم پشتیبانی این هاست ( میزان اطلاعات شون ) رو مقایسه کنید با سایر سرویس دهنده ها.
ضمن این که بدونید همه هاستینگ ها cPanel معمولی نصب می کنن با همون وب سرور Default.
ByetHost تنها هاستینگی هست که Webserver رو می بره پشت پروکسی !

Woshka
May 22nd, 2010, 15:43
در مورد کاری که این proxy میکنه میشه بیشتر توضیح بدید؟

ممنون

Mostafa
May 22nd, 2010, 15:46
پشت پروکسی منظورتون همون mod_security?

این مد ها که تاثیر منفی دارند برای سرور های با Load بالا !!!
Squid Proxy
ما منتظر پیغام خصوصی شما هستیم.

Woshka
May 22nd, 2010, 16:00
من فکر کردم در ضمینه امنیت هستش
خوب کش کردن هم همیشه خوب نیست:-s

Mostafa
May 22nd, 2010, 16:04
من فکر کردم در ضمینه امنیت هستش
خوب کش کردن هم همیشه خوب نیست:-s

این Cache شما فکر می کنید نیست. مدیریت کانکشن ها و .... هم هست.
به هر حال ، نمی دونم به حرف کی اعتماد کنم
به حرف شما که یک نفر هستید و می گین خوب نیست.
به حرف ByetHost که الان 45 سرور هاستینگ + کلیه سرویس های VPS رو داره با این روش به بهترین نحو مدیریت می کنه!

Woshka
May 22nd, 2010, 16:32
من در حدی نیستم که بخوام بگم چی خوبه و چی بد
من فقط تجربه ام رو با هاستینگ هایی که کار کردم باهاشوت بازتاب دادم
در مورد bytehost یکی از محدودیت تعداد فایل برای آپلود نارازی بود

Mostafa
May 22nd, 2010, 16:38
من در حدی نیستم که بخوام بگم چی خوبه و چی بد
من فقط تجربه ام رو با هاستینگ هایی که کار کردم باهاشوت بازتاب دادم
در مورد bytehost یکی از محدودیت تعداد فایل برای آپلود نارازی بود

محدودیت inode منظورتون هست که همه هاستینگ ها دارند ، به دلیل اینکه این محدودیت به فرمت ext3 بر می گردد.
البته اگر از jfs یا xfs استفاده کنند این محدودیت وجود ندارد. ولی خوب خیلی ها نمی دونند و همون ext3 استفاده می کنند.
سرویس های بایت هاست 220.000 برای هر اکانت inode در نظر گرفته شده است که رقم بالایی است و به دلیل ext3 هم نیست و دلایل دیگری دارد که ذکر آن از حوصله این تاپیک و این پست و اینجانب خارج است.
محدودیت حجم هم که نیست.
شما یک حرف از این و یک حرف از اون شنیدید، بعد میاین سرویس رو تحلیل می کنین برای بقیه و بقیه هم به اعتبار مدیر بودن شما حرف شما را قبول می کنند.
اگر می شود خودتون یک هاست از بایت هاست بخرید یا اینکه یک ایمیل موقتی بسازید آدرس رو بدید به من تا سرویس آماده را خدمتتان تقدیم نموده و شما نیز آن را بررسی کرده و دیگران را از تجربیات خود مستفیض بنمایید !

khudeman
May 22nd, 2010, 16:53
از iweb.com هم بگید.

Woshka
May 22nd, 2010, 18:08
محدودیت inode منظورتون هست که همه هاستینگ ها دارند ، به دلیل اینکه این محدودیت به فرمت ext3 بر می گردد.
البته اگر از jfs یا xfs استفاده کنند این محدودیت وجود ندارد. ولی خوب خیلی ها نمی دونند و همون ext3 استفاده می کنند.
سرویس های بایت هاست 220.000 برای هر اکانت inode در نظر گرفته شده است که رقم بالایی است و به دلیل ext3 هم نیست و دلایل دیگری دارد که ذکر آن از حوصله این تاپیک و این پست و اینجانب خارج است.
محدودیت حجم هم که نیست.
شما یک حرف از این و یک حرف از اون شنیدید، بعد میاین سرویس رو تحلیل می کنین برای بقیه و بقیه هم به اعتبار مدیر بودن شما حرف شما را قبول می کنند.
اگر می شود خودتون یک هاست از بایت هاست بخرید یا اینکه یک ایمیل موقتی بسازید آدرس رو بدید به من تا سرویس آماده را خدمتتان تقدیم نموده و شما نیز آن را بررسی کرده و دیگران را از تجربیات خود مستفیض بنمایید !

باز هم تکرار می کنم که من در حدی نیستم که بگم چی خوبه چی بده
من تنها تجربیاتم از استفاده از این شرکت ها رو گفتم و شما به من میگی یک چیز شنیدم و به من اتهام دروغ گویی می زنی
من با bluehost hostgator کار کردم خودم شخصا
گفتم یکی از bytehost به این دلیل ناراضی بود و پستش هم هست
مشکلی هم که با بلو هاست داشتم رو هم گفتم

بازم میگم من هیچ ارزشی ندارم و در حدی نیستم که بخوام بگم چی خوبه و چی بده
این کسی هم که این تاپیک را ایجاد کرده خودش باید قاضی باشهو الا با یک کشمش گرمی مویز سردیش میشه یکی دیگه میاد میگه خوبه یکی دیگه میگه بده
خود شخص باید خودش تصمیم بگیره و حالا از هرکودوم از این شرکت ها بخواد هاست بگیره پولش توی جیب من نمیره

باز هم اینو بگم که شما میگی من چون مدیرم(که نیستم) به حرف من اعتبار میزارند
من چیزی نگفتم که بخوان اعتبار بزارند من فقط تجربیاتم رو گفتم همین و بس
Home | Packt Publishing Technical & IT Book Store (http://www.packtpub.com/)

Mostafa
May 22nd, 2010, 20:34
باز هم تکرار می کنم که من در حدی نیستم که بگم چی خوبه چی بده
من تنها تجربیاتم از استفاده از این شرکت ها رو گفتم و شما به من میگی یک چیز شنیدم و به من اتهام دروغ گویی می زنی
من با bluehost hostgator کار کردم خودم شخصا
گفتم یکی از bytehost به این دلیل ناراضی بود و پستش هم هست
مشکلی هم که با بلو هاست داشتم رو هم گفتم

بازم میگم من هیچ ارزشی ندارم و در حدی نیستم که بخوام بگم چی خوبه و چی بده
این کسی هم که این تاپیک را ایجاد کرده خودش باید قاضی باشهو الا با یک کشمش گرمی مویز سردیش میشه یکی دیگه میاد میگه خوبه یکی دیگه میگه بده
خود شخص باید خودش تصمیم بگیره و حالا از هرکودوم از این شرکت ها بخواد هاست بگیره پولش توی جیب من نمیره

باز هم اینو بگم که شما میگی من چون مدیرم(که نیستم) به حرف من اعتبار میزارند
من چیزی نگفتم که بخوان اعتبار بزارند من فقط تجربیاتم رو گفتم همین و بس
Home | Packt Publishing Technical & IT Book Store (http://www.packtpub.com/)

بنده هیچ وقت جسارت نکردم که تهمت بزنم !
به دلیل ناراحتی احتمالی پوزش می طلبم.
شما چرا اکانت تست قبول نمی کنید !؟

Woshka
May 22nd, 2010, 20:37
بنده هیچ وقت جسارت نکردم که تهمت بزنم !
به دلیل ناراحتی احتمالی پوزش می طلبم.
شما چرا اکانت تست قبول نمی کنید !؟

نا سلامتی ما خودمون هاستینگیما :D
ولی من سرم الان شلوغه نزدیک امتحاناتم هم هست و اگه وقتم آزاد بود میگرفتم:-s