PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : يه سوال در مورد ساماندهی !

sharbazi
April 7th, 2014, 21:14
سلام
ميخواستم بدونم امكانش هست سايت ساماندهی بدون اخطار سايتی رو كه تو سامانش ثبت شده فيل+تر بكنه ؟
اگه كسی سابقه داشته ممنون ميشم بگه ...

azadfalah
April 7th, 2014, 21:35
سلام طبق یه نکاتی سایت رو ثبت میکنن حالا اگر اون نکات رو رعایت نکنه فیلم تر میشه !

sharbazi
April 7th, 2014, 21:42
سلام طبق یه نکاتی سایت رو ثبت میکنن حالا اگر اون نکات رو رعایت نکنه فیلم تر میشه !

مگه نبايد قبلش اخطار بدن؟

sharbazi
April 7th, 2014, 22:32
......

gigabyte2052
April 7th, 2014, 22:54
اگر مطالبتون مشکل داشته باشه بهتون از طریق ایمل Info ی که ثبت کردید اخطار میدن اگر انجام نشد فیل...

sinakhan
April 7th, 2014, 22:56
سلام

تا جایی که من اطلاع دارم هر صفحه ای که مشکل داشته باشه سریعا اس ام اس و ایمیل میدن که ادمین سایت برطرفش کنه.

حالا اگه سایتی که در ساماندهی ثبت شده و خیلی مشکل داشته باشه (یعنی وضعیت قبل و بعد از ثبت شدن 180 درجه اختلاف داشته باشه! ) ممکنه چیز بشه !

مثلا شخصی یک سایت معمولی و مجاز ثبت کنه ، در نتیجه تایید می شه. بعدش بیاد محتویات سایت رو عوض کنه و تبدیل به سایت غیر مجاز بشه! شاید دیگه اخطار هم ندن !

sharbazi
April 7th, 2014, 23:01
سلام

تا جایی که من اطلاع دارم هر صفحه ای که مشکل داشته باشه سریعا اس ام اس و ایمیل میدن که ادمین سایت برطرفش کنه.

حالا اگه سایتی که در ساماندهی ثبت شده و خیلی مشکل داشته باشه (یعنی وضعیت قبل و بعد از ثبت شدن 180 درجه اختلاف داشته باشه! ) ممکنه چیز بشه !

مثلا شخصی یک سایت معمولی و مجاز ثبت کنه ، در نتیجه تایید می شه. بعدش بیاد محتویات سایت رو عوض کنه و تبدیل به سایت غیر مجاز بشه! شاید دیگه اخطار هم ندن !

سلام
نه اينجوري نيست فقط چون از internet.ir بازديد داشت گفتم نكنه بدون اخطار ف ي ل ت ر كنن!

Adline
April 8th, 2014, 00:12
بله حتی بدون اخطار هم ممکنه فی ل بشه
اما حتما ثبت کنید

farbodsteps
April 8th, 2014, 01:05
3 بار بدون اخطار فیل شدم هر سری گفتن از این به بعد اول اخطار میدیم :111:

sharbazi
April 8th, 2014, 01:28
3 بار بدون اخطار فیل شدم هر سری گفتن از این به بعد اول اخطار میدیم :111:

:دي
چه سايتي داشتين؟

shervinrv
April 8th, 2014, 20:02
من تازه سایتمو ثبت کردم
چقدر طول میکشه تایید بشه ؟

sharbazi
April 8th, 2014, 20:14
من تازه سایتمو ثبت کردم
چقدر طول میکشه تایید بشه ؟

اگه زده تکمیل اطلاعات شده تمومه.

98M!zban
April 8th, 2014, 20:27
سامانه ساماندهی مربوط به *****ینگ نیست . مربوط به ثبت دایرکتوری های فارسی زبان هست و جمع آوری اطلاعات مدیران سایت ها

Adline
April 8th, 2014, 20:28
تاییدی از سمت اونا لازم نداره
مراحل رو تا پایان برید ثبت انجام شده و کفایت می کنه