PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 3 مسئله مهم برای vps (امنیتی)

loveload
April 7th, 2014, 19:13
سلام 3 تا سوال داشتم , عزیزانی که در این امر تجربه دارند راهنمایی کنند . ( البته مهم هستند برای تازه کار ها و مبحث دومی مربوط میشه به امنیت بیشتر )

1. میخواهم فول بکاپ سی پنل رو به فول بکاپ دایرکت ادمین تبدیل کنم و ریستور کنم رو پنل مشتری . تا نصفشو دیشب انجام دادم .
- فایل دانلود کردیم رو سرور .
- از حالت زیپ خارج کردم .
- دو تا پوشه به نام import و export ساختم تو قسمت /home توسط فایل defaults.conf
- فایل بکاپ رو منتقل کردم به پوشه ایمپورت و انزیپ کردم .
- اخرین مرحله بود : نصب اسکریپت تبدیل بکاپ سی پنل به دایرکت و اجرای اون . اینو هر کار کردم نشد . یک اسکریپت پریل بود باید نصب میشد :
perl da.cpanel.import.pl ولی نصب نشد و خطا داد که این فایل موجود نیست .

قسمت 4 رو هم طبق این اموزش :
آموزش مدیریت سایت و سرور مجازی و اختصاصی » انتقال از سی پنل به دایرکت ادمین (http://site-helper.ir/?tag=%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%D9%86%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%A7%D8%AF%D9%85%DB%8C%D9%86)

جلو رفتم ولی نمیدونم ای پی و دی ان اس مربوط به کجا رو میخواهد که وارد کنم . ای پی خودم و دی ان اس های سایت یا ای پی جایی رو که فایل رو دانلود کردم ؟ ( اونجا به عنوان بکاپ بود فقط )
-----------------
سوال دوم اینکه : میخواهم لینک forget password رو از صفحه لوگین دایرکت ادمین حذف کنم . امنیت بیشتر میشه . اگر مشکلی داشت کاربر به خودم میگه براش عوض میکنم . بگید از کجا حذف کنم لینک رو ؟

-----------------
سوال سوم اینکه : برای پنل مدیریت دامنه میخواهم مثل شما : domain.mihanwebhost.com باشه . رفتم تو پنل دامین و یک host name و ای پی که تو پنل ریسیلری دامین داده بودند درست کردم .

-----------------------------------------------
بنده طراح وب هستم . امکان این وجود داره قالب دایرکت ادمین رو سفارشی کرد ؟ ( محیط ظاهریش ) اگر میشه بگید کد های جایگزین رو از کجا بیارم ؟

راهنمایی میکنید ؟