PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ثبت دامنه ملی - دوستان لطفا کمک کنید

SaLiXeM
April 7th, 2014, 12:47
سلام

من قصد ثبت یک دامنه داشتم که nic پس از بررسی از من درخواست ارسال مدارک کرد.من فرم تعهدنامه را امضا کردم و به همراه اسکن کارت ملی براشون ارسال کردم.

الان برام یک پیام فرستادن با این عنوان:
عدم احراز هویت شناسه - درخواست ارسال تعهدنامه محضری

متنش هم اینه:

سلام،

مدارک ارسالی شما دریافت شد. به علت عدم تطبیق نام خانوادگی، شما در شناسه و مدارک ارسالی، لطفاً جهت اصلاح این موارد تعهد محضری خود را مطابق با متن زیر در یکی از دفاتر اسناد رسمی تکمیل کرده و به همراه درخواست کتبی اصلاح شناسه کاربری (مطابق با متن پیوست) ارسال نمایید.
لازم به توضیح است برای اشخاص حقیقی ارسال درخواست با امضای دستی به همراه رونوشت کارت ملی و برای اشخاص حقوقی ارسال درخواست در سربرگ شرکت به همراه رونوشت روزنامه رسمی با مهر و امضای صاحب امضا با توجه به روزنامه رسمی و با قید اسم و سمت الزامی می‌باشد.
شما می توانید متن تعهد را فاکس کرده یا ترجیحاً با مراجعه به سامانه دریافت مدارک ایرنیک به نشانی http://www.nic.ir/Upload_Document ('http://www.google.com/url?q=http%3A%2F%2Fwww.nic.ir%2FUpload_Document&sa=D&sntz=1&usg=AFQjCNE-4HUdvmwvW_cRghJQ8MQaXpYEKw') و با انتخاب گزینه شناسه اقدام به ارسال تعهد نمایید.

متن تعهد محضری برای اشخاص حقیقی باید به این صورت باشد:

متعهد .................. فرزند ........ به شماره شناسنامه .... صادره از.... متولد .... با کدملی ..... ساکن ............. در تاریخ تحریر ذیل حاضر گردیدند. ضمن اقرار به صحت و اصالت مدارک ابرازی به وب سایت مرکز ثبت دامنه نقطه- آی آر با شناسه کاربری ****** متعهد می شوم که کلیه مسئولیت های جزایی و حقوقی ناشی از عدم انطباق این مدارک با مشخصات شخصی مورد تقاضا پذیرا بوده و شخصاً در مراجع قانونی و محاکم صالحه پاسخگوی پیامدهای مترتب بر آن و هرگونه دعاوی احتمالی از سوی اشخاص حقیقی و حقوقی باشم. این سند بنا به درخواست متعهد تنظیم و در نفس تعهد مؤثر است.

نام خانوادگی من دارای پسوند است ولی در شناسه نیک پسوند را ثبت نکرده بودم.به نظر میاد به این دلیل چنین مشکلی پیش آمده.

دوستانی که تجربه دارن یا متوجه میشن که الان باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنند.من الان باید برم دفتر اسناد رسمی و این فرم را آنجا پر کنم؟ تفاوت "درخواست محضری" با "درخواست کتبی اصلاح شناسه کاربری" که در متن به آن اشاره شده چیست؟ کدام یک همین متن پیوست شده است؟

خیلی لطفا میکنید اگه کمک کنید.

persianorbit
April 7th, 2014, 12:52
سلام ...

چه جالب که دقیقا برای منم این مشکل پیش اومد. 2 روز پیش فهمیدم به خاطر پسوند فامیلی هست.
من خودم هنوز این کار را انجام نداده ام ولی باید یک نامه با متن " درخواست تغییر نام خانوادگی " بنویسید و امضا کنید و اسکن کنید، همراه با کپی کارت ملی برای آن ها بفرستید. برای اطمینان هم به ایمیل info@nic.ir ایمیل کنید، هم در ارسال مدارک – ایرنیک (http://www.nic.ir/Upload_Document) آپلود و ارسال کنید.

در ضمن، این حرکت جدیدشون واقعا مسخره است!!!!!
دارن مستقیم میگن کسی از ما دامنه نگیره پدرش در میاد، بره دامنه بین المللی بگیره :)

espad
April 7th, 2014, 13:00
این مورد به خاطر پیشوند و یا پسوند فامیلی و یا اینکه اسمتون دو بخشی بود پیش اومده
تا تعهد نامه رو نفرستید نمی تونید دامنه رو ثبت کنید . متن تعهد رو به صورت دستی بنویسید و با مدارک خاسته شده آپلود کنید .

MihanV
April 7th, 2014, 13:03
در ضمن، این حرکت جدیدشون واقعا مسخره است!!!!!

اين حركت جديد نيست
سال 87 من رفتم تعهد محضري دادم براي اينكه نام خانوادگي رو كامل وارد نكرده بودم

iwpanel
April 7th, 2014, 13:48
همش یه باره برای همیشه اینا اکانت براشون مهمه نه دامین ولی خیلی گیر میدن

SaLiXeM
April 7th, 2014, 16:09
یعنی همون متنی که پیوست شده را دستی بنویسم و امضا کنم بعد اسکن و ارسال کنم؟ پس قضیه دفتر اسناد رسمی چیه؟ برم اونجا چیکار کنم؟

persianorbit
April 7th, 2014, 16:31
من همین الان مدارکی که خواستند را ارسال کردم. امیدوارم جواب بگیرم. نتیجه را به شما هم خبر میدم.

alimo203
April 7th, 2014, 16:38
یا باید حتما فرم تعهد را در یکی از دفاتر رسمی پر کنید و 10 تومنی هزینش میشه و یا اینکه یه جوری پسوند را از شناسنامه حذف کنی دیگه

SaLiXeM
April 7th, 2014, 17:23
من همین الان مدارکی که خواستند را ارسال کردم. امیدوارم جواب بگیرم. نتیجه را به شما هم خبر میدم.

اگه نتیجه را اطلاع بدین که خیلی ممنون میشم.
پس من منتظر شما خواهم بود.

یا باید حتما فرم تعهد را در یکی از دفاتر رسمی پر کنید و 10 تومنی هزینش میشه و یا اینکه یه جوری پسوند را از شناسنامه حذف کنی دیگه

چقدر هزینه اش زیاده.
الان اگه من مدارک را ارسال نکنم دامنه دیگری نمیتونم ثبت کنم یا این مدارک فقط برای ثبت همین دامنه ای است که دچار مشکل شده؟

alimo203
April 7th, 2014, 19:34
تا جايي كه اطلاع دارم نميتونيد دامنه ديگه اي ثبت كنيد
اصلا يه كاري بكن از اول با يه ايميل ديگه عضو نيك شو و اينبار اطلاعات درست بده

SaLiXeM
April 8th, 2014, 14:13

دوست عزیز پاسخی دریافت نکردید هنوز؟

persianorbit
April 9th, 2014, 19:25
سلام

چرا به من جواب دادند.

من یک اسکن از کپی کارت ملی خودم را همراه با یک متن که درخواست تغییر نام خانوادگی ام بود ( امضا شده ) فرستادم و درخواست من را انجام دادند.

به همان آدرس ارسال مدارک – ایرنیک (http://www.nic.ir/Upload_Document) فرستادم.

توضیحات : من این دامنه را برای استفاده شخصی میخواستم و با نام و اطلاعات شخصی ثبت نام و درخواست ثبت دادم. فکر کنم درخواست های شرکتی کمی پیچیده تر باشد، مثلا حتما باید بر روی سر برگ شرکت باشد.

خوشبختانه این مرحله بدون هیچ دردسری از قبیل همان موضوعات فرم پر کردن دفاتر رسمی و ... به خیر گذشت و انجام شد.

حالا منتظرم به درخواست کتبی برای ثبت دامنه ام پاسخ دهند. ( هنوز که خبری نشده است )

باز هم نتیجه را خبر میدهم.

با تشکر از همه دوستان

SaLiXeM
April 10th, 2014, 10:08
درخواست کتبی برای ثبت دامنه؟ یعنی چه؟!
هنوز جواب ثبت را ندادند؟

persianorbit
April 13th, 2014, 12:34
سلام

دیروز بالاخره جواب من را دادند و دامنه من را ثبت کردند.

فقط توجه داشته باشید:
بهترین روش برای ارسال درخواست کتبی ثبت دامنه :

1. فرمی که برای شما توسط ایمیل با موضوع " درخواست ارسال تعهدنامه " فرستاده اند را دانلود و پرینت کنید.
2. آن را امضا و دوباره اسکن کنید.
3. توسط صفحه ارسال مدارک – ایرنیک (http://www.nic.ir/Upload_Document) عکس اسکن شده تعهد نامه و اسکن کارت ملی خود را ارسال کنید.

موفق باشید.

بیرجند
April 13th, 2014, 12:38
فروم تغیر نام خانوادکی رو بفرستیبد + اسکن کارت ملی تون

mhiizadi
April 13th, 2014, 13:20
مسرخه کردن فقط ما رو....

elshan
April 14th, 2014, 01:03
19783

بدون مدارک و هیچی و هیچی دامنه ثبت کردم و ایرنیک هم تاییدش کرد !!

جالب اینجاس من تمام مدارک و .... مربوطه رو هر چی رو که فکر میکردم لازمه و ... آماده کرده بودم تا خواست بفرستم براشون اما ایشون هم کم لطفی نکردن و تا من ثبت کردم دامنه رو بدون اینکه چیزی ازم بخوان تاییدش کردن !!

هم حال دادن هم ضد حال زدن !!

=))

19784