PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد همکاری برای راه انداری گیم سرور ( اسـتیم)

HitM4N
April 7th, 2014, 12:47
با سلام
دوستان قصد داریم گیم سرور ( کانتر استریک گلوبال ) تحت استیم راه انداری کنیم. ( کاملا اورجینال و قانونی )
حدودا 4 تا سرور 24 اسلات که فکر میکنم ترافیک حدود 200 - 300 گیگ ماهیانه مصرف میکنه.
ما به یه سرور ایران که به هیچ وجه دی داس نشه و امنیت بالایی داشته باشه نیاز داریم
پیشنهاد من:
قصد دارم این کارو به صورت تبلیغات برای شما نجام دهم.
شما یک سرور در اختیار من میذارید و من تمامی تبلیغات شما رو به عهده میگیرم.
سرور از شما => تبلیغات از من
روزانه حدود 80 گیمر آنلاین تبلیغات شما رو مشاهده میکنند.
در حال حاضر شرکت های زیر به صورت گیم سرور در حال تبلیغات کردن هستند:
هاست ایران
رنگین کمان اصفهان
پیشگامان
آسیا تک
و .....
دوستان ممنون میشم نظرتون رو بگید.
با تشکر

RoobinaServer
April 7th, 2014, 13:17
اینترنت یا اینترانت ؟

HitM4N
April 7th, 2014, 13:25
چون قراره تحت استیم باشه باید اینترنت باشه

alimo203
April 7th, 2014, 16:40
رنگین کمان اصفهان الان حدود 3-4 ماهی میشه که کلا شرکتش تعطیل شده

Milad-H
April 7th, 2014, 17:04
با سلام، در مورد سرور که فرمودید چه میزان درآمد خواهد داشت؟
بنده قادر به ارایه این سرور ها هستم

Milad-H
April 7th, 2014, 17:05
رنگین کمان اصفهان الان حدود 3-4 ماهی میشه که کلا شرکتش تعطیل شده

بله همانطور که دوست عزیز فرمودن این شرکت تعطیل شده است
و تمام کاربران اینترنت این شرکت دچار دردسر شدن

HitM4N
April 7th, 2014, 18:12
بله همانطور که دوست عزیز فرمودن این شرکت تعطیل شده است
و تمام کاربران اینترنت این شرکت دچار دردسر شدن

دوست عزیز ما همه جوره برای سرویس های شما تبلیغ می کنیم.
ما یک تیم 3 نفره هستیم که کانفیگ همه گیم سرور ها رو انجام میدیم ( Wow - WOT - Counter - GTA - Team Speak )
با فروش گیم سرور میتونیم درآمد زایی هم داشته باشیم. به طور مثال سرور 24 اسلات کانتر حدودا 30 تومن ماهیانه به فروش میره. که قطعا اگر سرورها بدون هیچ مشکلی بالا بیاد و تعداد پلایر زیاد بشه بحث درآمد زایی هم میره بالا.
قطعا بعد از مدتی علاوه بر هزینه سرور ، سود خوبی میتونید داشته باشید ( تجربه این رو ثابت کرده )
تصمیم با شما

HitM4N
April 7th, 2014, 22:02
یعنی واقعا پیشنهاد من غیر منصفانه است؟ . . . . . (:|

Mohsen6558
April 7th, 2014, 23:34
سلام دوست عزیز
من یه سرور دارم با پهنای باند نامحدود و پینگ عالی
سرعتش هم به پانصد کیلوبایت در ثانیه می رسه
شما چه سیستم عاملی لازم دارین؟ و چه سودی برای شما داره؟
شما می تونین بازیکن بیارین واسه سرور؟

taha_2011
April 7th, 2014, 23:49
ببخشید
چه درآمدی این کار داره؟ از چه روشی؟
میشه توضیح بدین؟
سپاس گزارم

hadi_am
April 7th, 2014, 23:58
درود

اولا در صورتی که اینترنت باشه کاملا سرور تحت دیداس میشه علتشم ماشالله مردم ایران اونقدر مشکل ندارن که با همدیگه اصلا دیداس و اتک و از این چیزا بلد نیستن...

در مورد سودآوری یک مساله ای هستش که آیا شما 100% تضمین میکنید که این 80 بازیکن روز اول راه اندازی سرور وارد سرویس بشن و حداقل 1 ساعت بازی کنن؟

بازیکن فیک منظورم نیستا بازیکن واقعی و پلیر واقعی...

اصولا تجربه همه چیز رو ثابت کرده ولی عمل هیچ چیز رو ثابت نمیکنه;;)

با تشکر

هادی امیری

HitM4N
April 8th, 2014, 08:35
سلام دوست عزیز
من یه سرور دارم با پهنای باند نامحدود و پینگ عالی
سرعتش هم به پانصد کیلوبایت در ثانیه می رسه
شما چه سیستم عاملی لازم دارین؟ و چه سودی برای شما داره؟
شما می تونین بازیکن بیارین واسه سرور؟
--------------------------------
با تشکر از شما دوست عزیز
کانفیگ های ما روی ویندوز سرور هست ( 2003 یا 2008 یا 2012 فرقی نداره )
بعد از مدتی که سرور ها شلوغ بشه، قطعا پلایرها اقدام به خرید سرور میکنند، درصدی از مبلغ فروش به ما میرسه ( در اصل ما اینکارو برای سود نمکنیم، صرفا برای سرگرمی)
ما یک تیم 3 نفره هستیم که حدود 5 سالی هست در کنار هم مشغول کانفیگ کردن گیم سرور هستیم و نکته بعدی اینکه ما پلایرهای مخصوص به خودمون رو میاریم، یعنی موقعی که سرورها بالا بیاد، قطعا سرورها فول میشه و مشکلی بابت پلایر نداریم.( تضمینی)

ببخشید
چه درآمدی این کار داره؟ از چه روشی؟
میشه توضیح بدین؟
سپاس گزارم
--------------------------------
دوست عزیز
همان طور که در بالا گفتم، بعد از مدتی که سرور ها شلوغ بشه، قطعا پلایرها اقدام به خرید سرور میکنند که نه تنها هزینه سرور برمیگرده بلکه شامل سود هم میشه

نکته بسیار مهم اینکه دوستان این کارها وقتی تحقق پیدا میکنه که سروری که شما در اختیار ما میکذارید توانایی اجرای سرور گیم رو داشته باشه

با تشکر از همه شما

HitM4N
April 8th, 2014, 08:44
درود

اولا در صورتی که اینترنت باشه کاملا سرور تحت دیداس میشه علتشم ماشالله مردم ایران اونقدر مشکل ندارن که با همدیگه اصلا دیداس و اتک و از این چیزا بلد نیستن...

در مورد سودآوری یک مساله ای هستش که آیا شما 100% تضمین میکنید که این 80 بازیکن روز اول راه اندازی سرور وارد سرویس بشن و حداقل 1 ساعت بازی کنن؟

بازیکن فیک منظورم نیستا بازیکن واقعی و پلیر واقعی...

اصولا تجربه همه چیز رو ثابت کرده ولی عمل هیچ چیز رو ثابت نمیکنه;;)

با تشکر

هادی امیری
----------------------------------------
و اما شما دوست عزیز
من توی اولین پستم گفتم که سرور توانایی مقابله با دی داس رو داشته باشه. دقیقا صحبت شما درسته ! داخل ایران موقعی که یک نفر موفق میشه و پیشرفت میکنه، تحملش برای دیگران سخت میشه و دست به هرکاری میزنن برای نابودی طرف.
سرور کانتر که تحت استیم اجرا میشه، حدود یک روز زمان میبره که داخل سرور لیست بیاد بعد از اون هم از 2-3 روز که سرور بدون مشکل به کارش ادامه داد، پلایرها قطعا سرورها رو فول میکنند. ( به خاطر تنوع کانفیگ ها که هر کسی قادر به انجام این کار نیست، پلایرها جذب سرور ما میشوند)

نکته دیگه اینکه بازی کانتر که تحت استیم هست کاملا اورجینال هستش، یعنی اگه شما بخواین بازی کنید باید بتا کی این بازی رو بخرید ( حدود 14 هزار تومان) پس در نتیجه هر آدم تازه واردی این کارو نمیکنه، تنها پلایرهای سرشناس و با تجربه که امارشون روز به روز داره میره بالا

HitM4N
April 8th, 2014, 21:27
دوستان پیشنهادی، نظری ، صحبتی . . . . چیزی نبود؟ :39:

tmbax
April 11th, 2014, 17:38
با سلام .امار پلیر توی ایران خیلی خوبه ومطمین باشید که این کار سود خودش را داره.بنده سرور خاصی ندارم ولی در این حرفه قبلا تجربه داشتم وسرورهایی داشتم دنبال یک شریک خوب میگردم هرکی هست خبرم کنه. ایدی یاهو emperator_cs@yahoo.com

serverforosh
April 11th, 2014, 18:07
دوست عزیز سلام و درود
این مشخصات را نگاه کن

Cpu : Xeon 2×L5420 2.5Ghz 16Mb Cache(1 Unlimited Core
Ram : 512 MB ECC
Hdd : 15 GB SATA III Or 5Gb SSD
Port : 1 Gbps
Bond Width : Unlimited
اینم تاپیک ما
http://www.webhostingtalk.ir/f15/110266/