PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سئو برای سایت سرور مجازی و اختصاصی

javadezati
April 7th, 2014, 01:16
سلام
دوستان و همکاران عزیز خیلی سریع میرم سر اصل مطلب:
سایت بنده به سئو احتیاج داره
دریا وی پی اس | سرورمجازي|VPS|VDS|سرور مجازي با منابع اختصاصي (http://www.darya-vps.com)
سئو کار حرفه ای احتیاج دارم و به هر کسی سفارش کار نمیدم(با احترام به همه)
سئو باید کامل و بدون نقص انجام بشه-تست کامل گرفته می شود
در مورد هزینه هم قیمتهای فضایی ندین چون یه جوری همکار هستیم و میدونیم چی به چی هست
یا در پیغام شخصی یا در همینجا اعلام کنید
با تشکر

moradbarghi
April 7th, 2014, 19:20
چنانچه سیستم وردپرس مورد نظر شماست در خدمتیم
فقط 50 هزار تومان
تنظیمات افزونه +بهترین پیوند یکتا +توصیه های بکلینک و..ک.

javadezati
April 8th, 2014, 02:15
سلام
فقط همین یک نفر سئو کار در انجمن هست؟
حالا دوستان تشریف بیارید درخواست سرور مجازی بدین ببینید چند تا آفر زیرش ثبت میشه در یک ساعت.
همچنان منتظ دیگر سئو کاران هستم
با تشکر

saeidm
April 8th, 2014, 21:41
سلام در خدمتم

یاهو ایدی
saeid_m91

alimo203
April 8th, 2014, 21:58
سئو چيزي نيست كه يكي براي شما انجام بده و بعدش رها كنيد سئو بايد دائمي باشه پس بهترين كار از نظرم اينكه خودتون ياد بگيريد

javadezati
April 12th, 2014, 02:20
سئو چيزي نيست كه يكي براي شما انجام بده و بعدش رها كنيد سئو بايد دائمي باشه پس بهترين كار از نظرم اينكه خودتون ياد بگيريد

سلام
از شما بابت نظر دهی تشکر می کنم اما بنده اینجا درخواست سئو دادم نه اینکه شما تشریف بیاری بگی آموزش ببینید یا یاد بگیرید
من اگه وقت داشتم یا می خواستم خودم انجام بدم چرا درخواست یا هزینه برای اینکار می کردم
از لطف شما ممنونم
با تشکر

behnamy01
April 12th, 2014, 17:58
سلام
از شما بابت نظر دهی تشکر می کنم اما بنده اینجا درخواست سئو دادم نه اینکه شما تشریف بیاری بگی آموزش ببینید یا یاد بگیرید
من اگه وقت داشتم یا می خواستم خودم انجام بدم چرا درخواست یا هزینه برای اینکار می کردم
از لطف شما ممنونم
با تشکر
خب شما هم اینجا وقت نذارید و دنبال سئو کار بگیرید، توی گوگل سرچ کنید " سئو" هرکی سایتش بالاتر بود پس حتما کارش درست تره و برید به همون سفارش بدبد.
با تشکر

javadezati
April 12th, 2014, 18:46
سلام
شما گویا سابقه سایتها رو فراموش کردی؟
در چندین سال به این درجه رسیدن
و همچنین سئو کار خودشون رو اعلام نمیکنند تا کسی به نزدیکشون هم نرسه
اینجا انجمن تخصصی هست من و شما یکی و دو ساله اینجا هستیم
اینجا یه 10 سالی قدمت داره
امیدوارم به نتیجه برسم همچنین چند نفر هم به ما pm دادند و صحبت کردیم
با تشکر