PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه زیاد هاست بفروشیم ؟

azarnet
April 6th, 2014, 19:26
سلام
یه هاستینگی که فقط هاست میفروشه چیکار باید بکنه که بتونه خوب بفروشه و زیاد بفروشه ؟

alimo203
April 6th, 2014, 19:36
پشتیبانی قوی و تبلیغات

azarnet
April 6th, 2014, 20:00
هزینه تبلیغات که سر به فلک کشیده اصلا نمیشه بهش فکر کرد چه برسه به اینکه گسترده تبلیغ کنیم

majidisaloo1
April 6th, 2014, 21:42
بلاخره باید تبلیغ بکنی که گسترش پیدا بکنید
البته هستند کسانی که تبلیغ ندارند اما فروش مناسبی هم دارند
ما تبلیغی به هیچ سایتی نداده ایم

| KVM - SERVER |
April 6th, 2014, 21:53
پایداری بالا
پشتیبانی و کیفیت مستمر

Dr.Oxygen
April 6th, 2014, 21:54
درود ،
میتونید بدون تبلیغات هم موفق باشید ... .
اول یه برنامه برای سال پیش رو خودتون بریزید ، مثلا برنامه رو به دو قسمت تقسیم 6 ماه اول و 6 ماه دوم ، سعی کنید به اهداف تعیین شده برسید ... .
دوم باید اعتماد سازی کنید ، اعتماد سازی ابتدا از قالب سایت شروع میشه تا به ثبت شرکت و ... .
قبل از شروع هرکاری سیستم مالی خودتون رو یه تحلیلی کنید ، چقدر مخارج دارید ؟! چقدر طول میکشه مخارجتون تامین بشه ؟ چقدر می خواهید سود کنید ؟
با برنامه ریزی دقیق ، بدون حتی یک ریال تبلیغات میشه موفق بود ... .
اینا تجربه ی شخصی بنده بود ، موفق باشید .

takpar7
April 6th, 2014, 21:58
سلام
یه هاستینگی که فقط هاست میفروشه چیکار باید بکنه که بتونه خوب بفروشه و زیاد بفروشه ؟

1-تبلیغات موثر
2-پشتیبانی خوب برای نگه داری مشتری های فعلی و آینده

downloaddl
April 6th, 2014, 22:08
راهی برای پیشرفت ندارید هاستینگ اشباء شده
این جمله من در صورتی قابل به شکست هست که شما
پشتیبانی و کیفیت برتر از دیگر سرویس دهنده ها داشته باشی
و یک اختلافی هم در سرویس ها با بقیه داشته باشید
درضمن
قیمت تبلیغات مهم نیست
به قول بعضیا تبلیغات هزینه نیست سرمایه است یا یه همچین چیزی بود :d

azarnet
April 6th, 2014, 22:41
سوال از majidisaloo1 (http://www.webhostingtalk.ir/member/46975/)
چطوری تبلیغ ندادین و موفق شدین ؟

hostfire
April 6th, 2014, 22:54
سوال از majidisaloo1 (http://www.webhostingtalk.ir/member/46975/)
چطوری تبلیغ ندادین و موفق شدین ؟

من عذر میخوام
ایشون تبلیغ تو سایتی ندادن پولی ولی اینجا تبلیغ کردن تو تاپیک های فروش و درخواست
سپس که جا افتادن تا حدودی سایت رو در چند کلمه سئو کردن الان شما سرور مجازی سرچ کن گوگل صفحه اول آنلاین سروره!

majidisaloo1
April 7th, 2014, 00:47
من عذر میخوام
ایشون تبلیغ تو سایتی ندادن پولی ولی اینجا تبلیغ کردن تو تاپیک های فروش و درخواست
سپس که جا افتادن تا حدودی سایت رو در چند کلمه سئو کردن الان شما سرور مجازی سرچ کن گوگل صفحه اول آنلاین سروره!

تشکر اما خیلی ها به این روش رفتند اما به نتیجه نرسیدند
کاربری که به آنلاین سرور اومد دیگر بیرون نرفت و اونی که رفت 99 درصد برگشت
پشتیبانی و کیفیت سرویس دهی حرف اول رو میزنه شما هر چقدر تبلیغ بکنی مشتری میاد اما نمیمونه اصل اینه مشتری بیاد و بمونه
مشتری را باید اذیت نکنی تیکت ها سریع جواب داده بشه با کاربر صادق باشی
این ها تاثیر میگذاره

sepna
April 8th, 2014, 00:40
اطلاعيه بدهيد به كاربران كه هاست 3 يا 5 گيگابايت به بالا خريد كنن جايزه داره و قرعه كشي نمائيد . قطعا جايزه بايد در حد 200 تا 500 هزار تومان باشه ميتونه يك وسيله هم باشه . جهت اعتماد سازی تصوير شخص برنده هم در سايتتون درج كنيد و مصاحبه كنيد .
هاست رايگان در بسته های 50 يا 100 مگابايتی قرار بدهيد . كاربر اعتمادش كه جلب شود يك پلن بالاتر سفارش خواهد داد .
از يك سيستم همكاری فروش استفاده كنيد تا كاربران بتوانند هاست شما رو بازاريابی كنند و مشتری برايتان جذب كنند . پورسانت مناسب داده شود .
يك كار جديد انجام بدهيد ، فروشگاه كارت شارژ اينترنتی راه اندازی كنيد سيستم همكاری فعال كنيد درصدی از فروش كارت شارژ را به مشتری بدهيد .
اطلاعيه بدهيد به كاربری كه بيشترين بازاريابی هاست واسه تون انجام بده 2 تا 4 گيگابايت هاست رايگان يا مبلغی بعنوان هديه پاداش خواهد گرفت .
انجمن راه اندازی كنيد تا كاربران بتوانند در مورد هاست شما تاپيك بزنن و نظرات خودشان را بگويند .
ليست سايتهايی كه توسط هاستينگ شما ساخته شده را در صفحه اول يا يك پيج جداگانه ايجاد كنيد و لينك بدهيد .
به سايتهايي كه آمار بازديد بالايي دارن مثلا روزانه 1000 نفر به بالا پاداش بدهيد .
سايتهای برتر زير مجموعه هاستينگ تان را معرفی يا با آنها مصاحبه كنيد و در بلاگتان يا سايتتان منتشر كنيد .

. اينها روش هايی جهت جذب مشتری بيشتر و نگه داشتن مشتريان قديمی هاستينگ تان هست . در كل شما بايد مشتری داری كنيد . چند تا از اين كارها انجام دهيد و ماهيانه درآمد خودتان را با ماه قبل مقايسه كنيد ;;) موفق باشيد

farbodsteps
April 8th, 2014, 01:04
راحت ترین روش کیفیت پایین خدمات=دریافت هزینه کم

vrujak
April 8th, 2014, 01:25
پشتیبانی قوی و خدمات با کیفیت.
مشتری اگه رازی باشه خودش یه تبلیغ هست واسه شرکت و با معرفی به دوستان وآشنایان مشتری جدید میاد.

mohama226
April 8th, 2014, 01:33
کلا الان دیگه هاستینگ فایده ای نداره چون همه یه سرور دارن دم دستشون و دارن هاست میفروشن یا همه نمایندگی گرفتن به حساب و دارن میفروش ،
برای فروش زیاد تنها کاری که فایده داره اینکه اگر کارتون شرکتی هست تبلیغات بسیار زیاد و همیشگی کنید ، مثلا یکی 2 سال بکوب تبلیغات کنید . در اینصورت مطمئن باشید میگیره و به درامد خوبی میرسید .
------
ولی درکل دیگه الان این کار هاستینگ فروشی توصیه نمیشه !
همه هاستینگ فروش شدن ، از بچه 1 ساله تا پیر مرد پیر زن 100 ساله به بالا !

رحمان ع
April 8th, 2014, 09:37
سلام
به نظر من
سرور و هاست مناسب در کشور های مختلف هاست تنها به درد نمیخوره

قبل از خرید :

1. برخورد خوب با مشتری و راه اومدن
2. قیمت مناسب مثلا یه سرور که میگیرید 30 هزارتومان نفروشید 150 هزار تومان بعد تخفیف عجیب و غریب 80 درصدی میدن..

بعد فروش

3. درخواست مشتری کامل بگیرید و انجام بدید یعنی مدیریت شده کانفیگ و یا هرچیزی که درخواست مشتری هست
4. پشتیبانی خوب و عالی مثلا 3 نفر هستین میشه راحت 24 ساعته پشتیبانی کرد اگه مشتری زیاد نباشه
5. تخفیف مناسب برای مشتری های دائمی

{ تو کارتون حتما یه طراح وب و سئو کار مناسب در حد این که بشه مشتری های که داری کارشون راه بندازی هم باشه دیگ مشتری در به در نیست }

{ هاست و سرور ها قیمتشون مناسب باشه مثلا یجوری نباشه هاست خیلی قیمتش ارزون باشه ولی سرور گرون اگه هردو قیمت مناسب باشه عالی هستش }

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
تو کار هاستینگ تبلیغات جای نداره البته از نظر من همش بر میگرده با مشتری چطوری رفتار کنید چون مشتری یک ماهه نیست شاید چند سال با یه شرکت همکاری داشته باشه

این ها از نظر من بود چون خودم ادمین هستم و مشتری

AliFatehi
April 8th, 2014, 10:03
با اجازه از اساتید...

همه چیز تو فروش مهمه!

از اسم هاستینگ ، قالب ، سئو ، تبلیغ که اسم و خدمات به نظرم مهمترین هست خدمات هم شامل پشتیبانی و کیفیت و اعتبار میشه!

همیشه سعی کنید ارتباط خوبی با مشتری داشته باشین حتی مشتری که ماهانه 2 هزار تومان خرید میکنه!

با مشتری خودمونی نشید ، چون نتیجه عکس میده در اکثر مواقع!

pixell2012
April 8th, 2014, 10:09
کیفیت سرویس
پایداری
پشتی بانی عالی
و تبلیغات
=
فروش زیاد

رحمان ع
April 8th, 2014, 10:58
اقای AliFatehi (http://www.webhostingtalk.ir/member/23190/) درست میگن با مشتری خودمونی نشید
از این شکلک ها استفاده نکنید
شوخی نکنید
نگید به پول احتیاج دام میخوام تخفیف میدم
تیکت کتابی جواب بدید
اسم و فامیل در تیکت ها بنویسید
راه تماس تا اونجای زیادباشه بهتر مثلا برای هر کارمند یه شماره موبایل
فکر کنم این جزئیات هستش که شرکت بزرگ نشون میده
طراحی سایت مناسب باشه کپی برداری نباشه بهتر یعنی اختصاصی باشه
من فروشنده نیستم ولی چون مشتریم این چیز هارو باهم ببینم اعتماد میکنم

mehrshad13and11
April 10th, 2014, 19:38
با سلام
تبلیغات متناسب و سئو سایت در گوگل
جواب دادن سریع به خواسته های مشتری... و راضی نگه داشتن اون و مشتری مداری حرف اول میزنه.
هستن وبمستر هایی که اخلاق درستی ندارن و این باعث کاهش مشتری هاشون میشه.
و مهم ترین چیز صبر و حوصله و بازم میگم جواب دادن به مشتری هست.
اینا همشون باعث میشه به مرور زمان مشتری هات زیاد بشه تا جایی که خودت رو گم میکنی و سرت اینقد شلوغ میشه و باید سایتت گسترش بدی.
موفق باشید

hotler
April 17th, 2014, 07:17
اقای AliFatehi (http://www.webhostingtalk.ir/member/23190/) درست میگن با مشتری خودمونی نشید
از این شکلک ها استفاده نکنید
شوخی نکنید
نگید به پول احتیاج دام میخوام تخفیف میدم
تیکت کتابی جواب بدید
اسم و فامیل در تیکت ها بنویسید
راه تماس تا اونجای زیادباشه بهتر مثلا برای هر کارمند یه شماره موبایل
فکر کنم این جزئیات هستش که شرکت بزرگ نشون میده
طراحی سایت مناسب باشه کپی برداری نباشه بهتر یعنی اختصاصی باشه
من فروشنده نیستم ولی چون مشتریم این چیز هارو باهم ببینم اعتماد میکنم

اسم و فامیل در تیکت ها بنویسید !

منظورتون چیه ؟ پشتیبانی باید اسم و فامیل داشته باشه ؟

Amin12345
April 17th, 2014, 08:09
کیفیت خدمات اگر بره بالا مطمئنا مشتری هم جذب میشه
درسته همه الان هاست میفروشن ولی چند درصد واقعا تجربه و دانش فن لازم رو دارن؟
شریکی هم کار نکنید سعی کنید خودتون باشید فقط اگر وقت یا دانش لازم رو ندارید قسمتی از کار رو بدین یکی دیگه انجام بده

zakerweb
July 9th, 2014, 04:01
با اجازه از اساتید...

همه چیز تو فروش مهمه!

از اسم هاستینگ ، قالب ، سئو ، تبلیغ که اسم و خدمات به نظرم مهمترین هست خدمات هم شامل پشتیبانی و کیفیت و اعتبار میشه!

همیشه سعی کنید ارتباط خوبی با مشتری داشته باشین حتی مشتری که ماهانه 2 هزار تومان خرید میکنه!

با مشتری خودمونی نشید ، چون نتیجه عکس میده در اکثر مواقع!

یعنی واقعیتیه! رو بدی انتظارات میره بالا
خیلی سرد هم باشی که میپره ...
متواضع باش :d

email1414
July 9th, 2014, 04:12
یعنی واقعیتیه! رو بدی انتظارات میره بالا
خیلی سرد هم باشی که میپره ...
متواضع باش :d

نه اتفاقاسردبودن اکثرموقع هامیپره.

من قبلابامشتری خیلی خودمونی میشدم وخیلی وقتابهش میگفتم بهت تخفیف میدم و...

فکرمیکردمیخوام بهش سرویس روبندازم ومیرفت.

اماالآن توکارم جدی هستم وباهیچ مشتری شوخی نمیکنم

نتیجه=====>فروشم رفته بالاالحمدالله.

شوخی کردن وخودمونی شدن بامشتری بدترین چیزه

hell.machine
July 9th, 2014, 04:22
من یه جمله میگم دیگه هیچی نمیگم :d
مشتری , مشتری میاره

email1414
July 9th, 2014, 04:24
من یه جمله میگم دیگه هیچی نمیگم :d
مشتری , مشتری میاره

بله.امابعضی وقتامشتری بدبختی میاره.تاحالاتوجه کردین عزیز؟

وقتی یه مشتری داشته باشی که سرش ازهیچی درنیادوبیادالکی تاپیک بزنه مثلابدلیل نیم ساعت قطعی شماکلاهبرداری حداقل50تامشتری روازت دورمیکنه.

خب میدونیداین نتیجه چیه؟
خوبی بیش ازحدبه مشتری

hell.machine
July 9th, 2014, 04:31
بله.امابعضی وقتامشتری بدبختی میاره.تاحالاتوجه کردین عزیز؟

وقتی یه مشتری داشته باشی که سرش ازهیچی درنیادوبیادالکی تاپیک بزنه مثلابدلیل نیم ساعت قطعی شماکلاهبرداری حداقل50تامشتری روازت دورمیکنه.

خب میدونیداین نتیجه چیه؟
خوبی بیش ازحدبه مشتری

سرویس با کیفیت
ساپورت عالی
نحوه برخورد با مشتری
فقط باید توجه بشه که با مشتری زیاد خودمونی نشی که بلای جونت بشه
جدی و حرفه ای برخورد بشه احتمال ایجاد همچین مشکلاتی هم کمتره