PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایتی مثل vazeh و booof

PCcamp.Ir
April 6th, 2014, 13:54
با سلام
دوستان حتما سایت هایی مثل واضح یا booof رو دیدین که به صورت اتوماتیک اخبار و مقالات رو از سایت های دیگه می گیره.
برای راه اندازی این جور سایت چه اسکریپتی نیاز هست!یه مقدار جستجو کردم ولی هیچ اسکریپتی کامل نبود.یعنی مطلب یا خبری رو به طور کامل نمی تونست به اصطلاح fetch کنه!
اصلا اسکریپت همین سایت ها چی هست؟
ممنون

facenama
April 6th, 2014, 14:25
بله وجود داره اما فکر نمیکنم کسی به صورت رایگان و اپن سورس در اختیارتون قرار بده. نیاز داشتید میتونم براتون با اسکریپت خودمون طراحی کنم

PCcamp.Ir
April 6th, 2014, 14:42
ممنون
با چی طراحی کنید؟منظور اسکریپت مستقل هست یا مثلا وردپرس یا شیرترانیکس و ... ویرایش کنید؟
و هزینه اش حدودا؟

facenama
April 6th, 2014, 14:48
خیر به صورت کاملا اختصاصی هست و دارای سئو بسیار بالایی هستش. بر پایه هیچ یک از سیستم های موجود نوشته نشده و به صورت کاملا اختصاصی از بیس نوشته شده . هزینه هم از طریق پ خ ارسال میشه

PCcamp.Ir
April 6th, 2014, 16:56
دوستان دیگه نظر ندارن!؟
میخام اوپن سورس باشه!

aligoli
April 6th, 2014, 19:22
با سلام
دوستان حتما سایت هایی مثل واضح یا booof رو دیدین که به صورت اتوماتیک اخبار و مقالات رو از سایت های دیگه می گیره.
برای راه اندازی این جور سایت چه اسکریپتی نیاز هست!یه مقدار جستجو کردم ولی هیچ اسکریپتی کامل نبود.یعنی مطلب یا خبری رو به طور کامل نمی تونست به اصطلاح fetch کنه!
اصلا اسکریپت همین سایت ها چی هست؟
ممنون

سیستم های اختصاصی و یا وردپرس با پلاگین های خاص و تنظیمات و برنامه نویسی خاص هست.