PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای گرفتن مجوز isp

omid.eb
April 5th, 2014, 11:32
دوستان من میخوام بدونم چجوری میتونم مجوز یه ای اس پی برای شهرستان بگیرم و هزینی تقریبی برای راه اندازی ای اس پی چقدره ?

مدارک و مجوز خاصی برای گرفتن نمایندگی لازمه ؟

اگر کسی تجربه داشته ممنون میشم راهنمای کنه

sajjad65
April 5th, 2014, 11:38
مجوز باید شرکت باشی
عضو نظام صنفی باید باشی
و ...
اول مشخص کن چه کاری میخوای انجام بدی
وایرلس adsl E1 وایمکس
تامین کننده پهنای باندت ؟
و ...
تا میزان تقریبی گفته شود
میزان بودجه؟

omid.eb
April 5th, 2014, 12:06
مجوز باید شرکت باشی
عضو نظام صنفی باید باشی
و ...
اول مشخص کن چه کاری میخوای انجام بدی
وایرلس adsl E1 وایمکس
تامین کننده پهنای باندت ؟
و ...
تا میزان تقریبی گفته شود
میزان بودجه؟

گرفتن نمایندگی فروش

مجوز isp و isdp رو باید داشته باشی تا بتونی کار رو شروع کنی ؟

sajjad65
April 5th, 2014, 12:57
نمایندگی فروش هیچ مجوز خاصی نمی خواهد فقط عضو نظام صنفی و شرکت باید باشی تا اونجایی که اطلاع دارم
نظام صنفی سختگیری خودش رو هم دارد هزینه قبلا 700 تومان بود عضو نظام صنفی بشی

omid.eb
April 5th, 2014, 13:23
نمایندگی فروش هیچ مجوز خاصی نمی خواهد فقط عضو نظام صنفی و شرکت باید باشی تا اونجایی که اطلاع دارم
نظام صنفی سختگیری خودش رو هم دارد هزینه قبلا 700 تومان بود عضو نظام صنفی بشی

ممنون . از چه طریق باید اقدام کنم واسه عضو نظام صنفی ؟

sajjad65
April 5th, 2014, 13:26
برو یکی از کافی نت های شهرتون ادرس نظام صنفی بگیر برو اونجا ببین چه مدارکی میخواهند ( همه کافی نت ها مجبور به اجازه نامه نظام صنفی هستند ادرس رو بلدند در کجای شهرتون است )

azadfalah
April 6th, 2014, 11:04
دوستان من میخوام بدونم چجوری میتونم مجوز یه ای اس پی برای شهرستان بگیرم و هزینی تقریبی برای راه اندازی ای اس پی چقدره ?

تا اونجایی که من اطلاع دارم نیاز نیست شما مجوز بگیرید شما مثلا از شهر اینترنت رو تهیه میکنید خوب شرکت طرف حساب شما مجوز داره شما میتونید زیر نظر همون مجوز این اینترنت رو تو شهرتون پخش کنید .

الان برای مثال من تو شهر خودمون اگر از شبکه مهر اینترنت بگیرم بخوام پخش کنم با خودشون صحبت میکنم که من زیر مجموعه شما هستم باید ازم حمایت کنید اون ها هم یک بار گفتن باید 5 مگابیت اینترنت ازمون بخرید تا ما حمایتتون کنیم

mtbirir
April 7th, 2014, 09:09
واسه مجوز isp نظام صنفی لازم نیست
باید شرکت داشته بشی
یکی از مدیراش هم لیسانس کامپیوتر باشه یا مرتبط
بعدش بری سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی cra.ir درخواست بدی بقیه شرایط هم رو سایتش هم هست
الان دو سال هیچ مجوزی صادر نکردند و نمی کنند

only_for_you
March 4th, 2015, 12:00
مجوز باید شرکت باشی

چه نوع شرکتی باید تاسیس کنیم؟
کجا باید اقدام کنیم؟

morteza1200
March 4th, 2015, 12:37
تا جایی که اطلاع دارم مجوز isp به هیچ وجه دیگر صادر نمی شود !

میتونید از مجوز دیگران استفاده کنید ، چون سال 94 قیمت مجوز چندین و چند برابر خواهد شد و دولت بر روی اینترنت فقط نقش نظارتی خواهد داشت و همه چیز به بخش خصوصی واگذار می شود.

PersianTelecom
March 5th, 2015, 01:02
در حال حاضر هیچ مجوزی صادر نمیشود تمام مجوز ها هم تا اوایل سال آینده تمام میشه و دیگه هیچ شرکتی مجوز isp و یا isdp نداره . کلا شیوه مجوز ها و نوع مجوز ها عوض شده و برای دریافت مجوز های جدید نیاز به سرمایه گذاری هنگفت و حتی برای داشتن دانش فنی نیاز به شریک های خارجی میباشد که همه این ها منوط به توافق هسته ای خواهد بود که در اینصورت میشه گفت روز های خوب it تقریبا" در راه است.

nima73
March 5th, 2015, 03:51
...

لطفا حذف شود

!MihanIt!
March 5th, 2015, 06:41
بهترین کار اینه شما زیر مجموعه یکی از شرکت ها که نمایندگی گرفتن بشید.

mndn
March 6th, 2015, 11:00
دوستان الان چه شرکتی بزنیم جواب میده ؟؟
هاستینگ چه طوره ؟
یا اینها که ابر مجازی درست می کنند ؟

sam127
March 6th, 2015, 11:20
دادا من چند وقته دنبال گرفتن نمایندگی اینترنت هستم و کارای ثبت شرکت هم انجام دادم و در حال تاسیس هستش اگه بگی میخوای نمایندگی کدوم شرکت اینترنت را بگیری بهتر میتونیم راهنماییت کنیم و همچنین اینکه واسه کدوم شهر

mndn
March 6th, 2015, 11:48
دادا من چند وقته دنبال گرفتن نمایندگی اینترنت هستم و کارای ثبت شرکت هم انجام دادم و در حال تاسیس هستش اگه بگی میخوای نمایندگی کدوم شرکت اینترنت را بگیری بهتر میتونیم راهنماییت کنیم و همچنین اینکه واسه کدوم شهر

منن اصفهان هستم ، میگن مخابرات که اومد تو کار کلا وضعیت این جور کارا ریخته بهم ، نظر شما چیه؟

sam127
March 6th, 2015, 12:08
منن اصفهان هستم ، میگن مخابرات که اومد تو کار کلا وضعیت این جور کارا ریخته بهم ، نظر شما چیه؟

کدوم شرکت مد نظرته ؟؟
تا حدی آره به این شغل نمیشه به چشم شغل اول حساب کرد ولی واسه شغل دوم خوبه

منم دارم کارای تاسیس شرکت کامپیوتری را انجام میدم که در کنارش هم نمایندگی بگیرم البته درآمدم از جای دیگه هستش

mndn
March 6th, 2015, 12:15
تو اصفهان که شاتل ،شبکیه ، نداگستر ، خیلی معروف هستند ، ولی من در نظر داشتم خودم شرکت isp بزنم ،که انگار مجور نمیدن ؟؟؟؟

شما چقدر هزینه کردید ؟تو اینترنت هر چی سرچ می کنم هزینه ها مربوط به 4 سال پیش میشه !!!

sam127
March 6th, 2015, 12:35
تو اصفهان که شاتل ،شبکیه ، نداگستر ، خیلی معروف هستند ، ولی من در نظر داشتم خودم شرکت isp بزنم ،که انگار مجور نمیدن ؟؟؟؟

شما چقدر هزینه کردید ؟تو اینترنت هر چی سرچ می کنم هزینه ها مربوط به 4 سال پیش میشه !!!

فعلا درگیر ثبت شرکت هستم .کل هزینه ثبت شرکت 30.40 تومن میشه

mndn
March 6th, 2015, 12:42
گرفتن نمایندگی سخته ؟

اصلا به صرفه است ؟ درصدی حساب می کنند ؟

- - - Updated - - -

ببخشید هزینه ثبت شرکت چقدر نوشتید ؟ به حروف اگه میشه ،

sam127
March 6th, 2015, 13:22
30 یا 40 هزار تومان

آره باید آشنا داشته باشی واسه نمایندگی

واسه شغل دوم آره به صرفه هستش

3 تا 5 درصد حساب میشه بابت هر فروش

یعنی هر 100 هزار تومان فروش اشتراک 3 هزار یا 5 هزار تومنشم واسه توهه

البته بیشترین درآمد نمایندگان از فروش مودم و نصب هستش که سود خیلی عالی داره

یعنی مودم حسابت میکنند 40 هزار میفروشی 100 هزار

mndn
March 6th, 2015, 14:39
ببخشید زیاد سوال می کنم ،ولی شما پیش بینی می کنید در ماه حداکثر چند فروش می تونی داشته باشی؟
راستی شما مطمئن هستید مخابرات isp نمی ده ؟
برای گرفتن نمایندگی چه شرایطی باید داشته باشی؟منظورم محیط شرکت و تجهیزات است .

ممنون از راهنمایی هاتون

sam127
March 6th, 2015, 15:57
ببخشید زیاد سوال می کنم ،ولی شما پیش بینی می کنید در ماه حداکثر چند فروش می تونی داشته باشی؟
راستی شما مطمئن هستید مخابرات isp نمی ده ؟
برای گرفتن نمایندگی چه شرایطی باید داشته باشی؟منظورم محیط شرکت و تجهیزات است .

ممنون از راهنمایی هاتون

بستگی داره دیگه به سرعت و کیفیت .مثلا اگه خیلی عالی باشه تو شهر من ( یزد) میشه پیشبینی 200 اشتراک در ماه کرد

شرایط را تو سایتاشون نوشتن .

mndn
March 6th, 2015, 21:31
بستگی داره دیگه به سرعت و کیفیت .مثلا اگه خیلی عالی باشه تو شهر من ( یزد) میشه پیشبینی 200 اشتراک در ماه کرد

شرایط را تو سایتاشون نوشتن .

این طوری که روی هر مودم 60 هزار تومن سود کنی با فروش دویست عدد از آن ماهی 12 میلیون میشه ،معمولا تعداد کارمندا چندتا است؟

فکر می کنی درامد ماهیانت چقدر میشه ؟

only_for_you
March 10th, 2015, 12:42
با سلام
isdp به چه صورت هست؟
مجوزش به چه صورته؟
دیتا حتما باید از شرکت زیر ساخت تامین بشه؟
آیا به صرفه هست؟

Delnaaz
March 10th, 2015, 14:55
برای گرفتن مجوز و ارائه isp بالای ۱ میلیارد سرمایه لازمه
موفق باشید

sam127
March 10th, 2015, 15:14
این طوری که روی هر مودم 60 هزار تومن سود کنی با فروش دویست عدد از آن ماهی 12 میلیون میشه ،معمولا تعداد کارمندا چندتا است؟

فکر می کنی درامد ماهیانت چقدر میشه ؟

بستگی به سرعت و کیفیت داره.ممکنه اگه کیفیت پایین باشه و سرعت خوب نباشه و ادا اصول داشته باشن و پشتیبانی مناسبی نداشته باشن حتی بعد از ماه مجبور بشه آدم جمعش کنه چون اجارش هم در نمیاد.

filmbazz
March 10th, 2015, 15:44
خیلی هزینه داره.از فکرش بیا بیرون

sam127
March 10th, 2015, 15:46
منظور دوستمون گرفتن نمایندگی بود نه isp

only_for_you
March 11th, 2015, 08:39
برای گرفتن مجوز و ارائه isp بالای ۱ میلیارد سرمایه لازمه
موفق باشید
1 میلیارد؟!؟!؟!؟!؟!؟!
چه خبره !

AbtinServer
April 29th, 2015, 10:52
این مبحث ارائه اینترنت کلا سوده ولی انقدر چاله میندازن جلو پات که بی خیال بشی
چند وقتی هست دنبالش هستیم. درسته مجوز isp دیگه نمیدن. الان باید مجوز servco بگیرید که هزینش نزدیک به 350 میلیون تومان است.دلیل هزینه زیادش هم خارج کردن شرکت کوچیک از بازی است
فعلا که افتادیم دنبال کاراش تا خدا چی بخواد

netmelli
April 29th, 2015, 12:10
این مبحث ارائه اینترنت کلا سوده ولی انقدر چاله میندازن جلو پات که بی خیال بشی
چند وقتی هست دنبالش هستیم. درسته مجوز isp دیگه نمیدن. الان باید مجوز servco بگیرید که هزینش نزدیک به 350 میلیون تومان است.دلیل هزینه زیادش هم خارج کردن شرکت کوچیک از بازی است
فعلا که افتادیم دنبال کاراش تا خدا چی بخواد

سلام
مهندس جان برای مجوز جدید اصلا بحث اون هزینه اولیه مهم نیست که حدود 400 میلیون میشه

بحث تعهداتی میخوان یکم غیر ممکن میکنه کار رو عزیز

بعدش اینکه شرکت های isp تا سال 95 یا باید ادقام بشن یا باید حذف بشن

تنها جای در دنیا که رقیب بازار خصوصی دولت هست ، ایرانه
که گند زده به کل کارا

ما الان مجوز isp داریم ولی این مجوز کلا یه جورایی دیگه ارزش نداره
چون دو سال دیگه باید بپیوندی به خود آقایون

AbtinServer
April 29th, 2015, 12:47
قرارداد اکثر isp ها تا اونجایی که ما مطلع شدیم تا پایان خرداد قرار به لغوش است و همگی به دنبال مجوز سروکو هستند. کاره یه نفر به تنهایی نیست.
برآورد همکار بنده که به دنبال کارهاش هست تا اینجا 350 بوده. شاید بیشتر یا کمتر هم باشه بحث بنده هم مبلغه. به کل بخش دولتی کنار میره طبق لایحه مصوب شده و فقط نقش نظارتی خواهند داشت

netmelli
April 29th, 2015, 13:37
قرارداد اکثر isp ها تا اونجایی که ما مطلع شدیم تا پایان خرداد قرار به لغوش است و همگی به دنبال مجوز سروکو هستند. کاره یه نفر به تنهایی نیست.
برآورد همکار بنده که به دنبال کارهاش هست تا اینجا 350 بوده. شاید بیشتر یا کمتر هم باشه بحث بنده هم مبلغه. به کل بخش دولتی کنار میره طبق لایحه مصوب شده و فقط نقش نظارتی خواهند داشت

مهندس جان دولت کنار میره کجاست ؟؟؟

یک مثال واضح میزنم براتون

استقلال و پرسپولیس دولتی هستند
شرکت های ایرانخودرو و سایپا هم همینطور

در طرح خصوصی سازی این باشگاه ، این دو شرکت اعلام کردن که خریداریم

این به نظر شما خصوصی سازی هست ؟؟؟؟

در این طرح هم همینطور

دولت به پشت پرده میره ولی فقط ناظر نیست

فقط این طرح باعث میشود که isp هایی که سهم خیلی کمی از بازار نت ایران رو داشتند و مستقل بودند هم یه جوری به دولت وصل بشن

یا حق

Asp.Net
May 4th, 2015, 18:01
مهندس جان دولت کنار میره کجاست ؟؟؟

یک مثال واضح میزنم براتون

استقلال و پرسپولیس دولتی هستند
شرکت های ایرانخودرو و سایپا هم همینطور

در طرح خصوصی سازی این باشگاه ، این دو شرکت اعلام کردن که خریداریم

این به نظر شما خصوصی سازی هست ؟؟؟؟

در این طرح هم همینطور

دولت به پشت پرده میره ولی فقط ناظر نیست

فقط این طرح باعث میشود که isp هایی که سهم خیلی کمی از بازار نت ایران رو داشتند و مستقل بودند هم یه جوری به دولت وصل بشن

یا حق

پشت پرده میره یعنی دولت نظارت میکنه مثل همه جای دنیا ،اگر اینکار رونکنن که isp هم میشه مثل هاستینگ همه میخوان راه بندازن

این دو شرکت کی اعلام کردن کسی نفهمید مهندس ؟

netmelli
May 4th, 2015, 18:23
پشت پرده میره یعنی دولت نظارت میکنه مثل همه جای دنیا ،اگر اینکار رونکنن که isp هم میشه مثل هاستینگ همه میخوان راه بندازن

این دو شرکت کی اعلام کردن کسی نفهمید مهندس ؟

اگر بخواید یک داستان پیشرفت بکنه باید بزارید رقابت توش به وجود بیاد

مردم عقل دارند ، اگر یک شرکت سرویس خوبی نداشته باشه ازش خرید نمیکنند یا اگر خرید کردند دیگر تمدید نمی کنند
مشکل ایران این هست که میخواهد برای مردم تصمیم گیری کند
به قول معروف خودش رو عاقل تر از دیگران میدونه دولت

بازار باید آزاد باشه ، که هرکس بتونه سرمایه گذاری بکنه
در ایران برعکس هست
سرمایه هم که باشه ، مشکل اینه اصلا میگن نباید کار کنی

در زمینه اینترنت
در بیشتر زمینه ها همین مشکل وجود دارد

در مورد اون دو تا شرکت هم باید عرض کنم خدمتتون که
بنده با همکارم فردای همون روز که شما گفتید رفتیم تنظیم مقررات
طبق چیزی که دوستمون تو سازمان گفت ، فرمودند که این دو شرکت سال 88 درخواست دادن و الان رسیدگی شده بهش

والا این ره که گرفته شده ، بنده چشم آب نمیخوره که خوب باشه
فقط رقابت رو در بازار نت یه جوری کلا از بین میبره
البته الان هم رقابتی وجود نداره
90 درصد بازار یه جورایی دست دولته ، مخابرات و شرکت های وابسته به اون به صورت نامحسوس

10 درصدی دست شرکت های خصوصی واقعی بود که اونم به همت دوستان گرفته میشه تا خیالشون راحت بشه از این که نکنه یه موقع شرکت های شخصی هم سودی ببرند و سهمی داشته باشند

موفق باشید و پیروز
یا حق

Asp.Net
May 4th, 2015, 20:03
الان همه شرکت های بزرگ اینترنت توی همه شهرها نماینده فروش دارند و یک isp نمیتونه با اینها رقابت کنه ،بنده 5 سال قبل دنبال گرفتن مجوز بودم و حتی خرید اما با داشتن چندتا مشترک هزینه پهنای باند و روتر و تجهیزات دیگه هم تامین نمیشه و مشتری میره سمت شرکت های بزرگ و علت این طرح هم همین هست، isp دیگه جوابگو نیست و بعضی شرکت ها هم با مجوز isdn فعالیت میکنن که کار همونها هم زیاد تعریفی نیست و مشتری سازمانی دارند.

netmelli
May 5th, 2015, 12:22
الان همه شرکت های بزرگ اینترنت توی همه شهرها نماینده فروش دارند و یک isp نمیتونه با اینها رقابت کنه ،بنده 5 سال قبل دنبال گرفتن مجوز بودم و حتی خرید اما با داشتن چندتا مشترک هزینه پهنای باند و روتر و تجهیزات دیگه هم تامین نمیشه و مشتری میره سمت شرکت های بزرگ و علت این طرح هم همین هست، isp دیگه جوابگو نیست و بعضی شرکت ها هم با مجوز isdn فعالیت میکنن که کار همونها هم زیاد تعریفی نیست و مشتری سازمانی دارند.

مهندس جان چرا میگید نمیشه رقابت کرد ؟
اگر کادر فنی خوبی داشته باشی
سرمایه خوبی هم برای کار بزاری
خیلی خوب میتونی با هر شرکتی رقابت کنی
بازار آزاد هر شرکتی میتونه رقابت بکنه

شرکت های بزرگ که نام بردید ، دردسر های بزرگ هم برای مشتری داره

یا حق

iraniserver.ir
June 12th, 2015, 20:47
مجوز آی اس پی دیگه واگدار نمیشه شما میتوانید مجوزهای دیگران در شهر مربوطه خود را خریداری نمایید

لازم به ذکر می باشد با توجه به قوانین جدید پروانه آی اس پی به سرور کو داره تغییر میکنه و این کار 2 میلیارد هزینه در بر داره

AbtinServer
June 12th, 2015, 20:51
فقط مجوزش 400 میلیون آب میخوره که کلی دنگ و فنگ داره

sina702
August 1st, 2015, 00:58
فقط مجوزش 400 میلیون آب میخوره که کلی دنگ و فنگ داره

درود :) 400 میلیون برای مجوز همش نیست
شما ای اس پی میخری هر چقدر استفاده کردی خودت هیچ بقیه اشو میفروشی بنده دنبالش بودم و گفتن دیگه مجوز صادر نمیشه اما میشناسم افرادیو که قصد فروش دارن

salaralee
December 11th, 2015, 02:35
سلام دوستان من میخوام برای گرفتن نمایندگی فروش از یکی از شرکتهای معتبر آسیاتک و شاتل یک شرکت ثبت کنم لطفا در ارتباط با حوزه فعالیت شرکتی که میخوام ثبت کنم راهنماییم کنید که در فرم ثبت شرکت چه عناوینی رو باید ذکر کنم تا شرکت برای دریافت نمایندگی توزیع اینترنت دچار مشکل نشه و اینکه اگر در مورد دریافت نمایندگی از این شرکتها اطلاعاتی دارید ممنون میشم در اختیارم قرار بدید