PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اضافه کردن فضای هارد به درایو c در ویندوز سرور 2008

mgt1234
April 4th, 2014, 23:29
سلام به همگی
من چند هفته پیش فضای هارد دیسک سرور مجازیمو افزایش دادم
حالا میخوام این فضای آزاد موجود رو به درایو C اضافه کنم و ازش استفاده کنم.
مشکلی که هست اینه که درایو C کلاَ 30 مگابایت بیشتر جا نداره برای همین نمیتونم نرم افزار EASEUS Partition Master رو دانلود کنم بخاطر حجمش!!
راهی هست که بدون نرم افزار اینکارو انجام بدم؟!:39:

taha_2011
April 4th, 2014, 23:46
خوب یه سری از فایل هایی که به آن احتیاج ندارید رو پاک کنید یا انتقال بدید بعد اقدام بفرمایید!

mgt1234
April 4th, 2014, 23:50
خوب یه سری از فایل هایی که به آن احتیاج ندارید رو پاک کنید یا انتقال بدید بعد اقدام بفرمایید!

به کجا انتقال بدم؟! فقط یه درایو دارم (درایو c) که اونم 30 مگ بیشتر جا نداره
هیچیم نمیتونم پاک کنم چون همشو احتیاج دارم!

OmidX
April 5th, 2014, 03:44
سلام به همگی
من چند هفته پیش فضای هارد دیسک سرور مجازیمو افزایش دادم
حالا میخوام این فضای آزاد موجود رو به درایو C اضافه کنم و ازش استفاده کنم.
مشکلی که هست اینه که درایو C کلاَ 30 مگابایت بیشتر جا نداره برای همین نمیتونم نرم افزار EASEUS Partition Master رو دانلود کنم بخاطر حجمش!!
راهی هست که بدون نرم افزار اینکارو انجام بدم؟!:39:

در ویندوز سرور 2008 ب بالا میتونید از آموزش زیر استفاده کنید :

آموزش اضافه کردن هارد به درایو C در Windows Server - مرکز آموزش - X Server (http://client.my-xserver.com/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=46)

gigabyte2052
April 5th, 2014, 05:31
از روش path کردن هم میتونید استفاده کنید
technet.microsoft.com/en-us/library/cc753321.aspx

mgt1234
April 5th, 2014, 11:39
در ویندوز سرور 2008 ب بالا میتونید از آموزش زیر استفاده کنید :

آموزش اضافه کردن هارد به درایو C در Windows Server - مرکز آموزش - X Server (http://client.my-xserver.com/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=46)
خیلی هم عالی
ممنون

farsitools
April 5th, 2014, 15:21
در Disk management مي تونيد روي درايو اصلي كه مايل به افزايشش هستيد راست كليك مثلا C و گزينه Extend volume را بزنيد و مراحل را طي كنيد
بدون نياز به ريست و نگراني هاد ارتقا داده ميشه