PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اکانت پی پال

impossible
April 4th, 2014, 21:11
سلام.
دوستان به نظرتون اکانت پی پال از کدام کشور بهتره؟ و فردی معتبر سراغ دارید برای خرید؟

sajjad65
April 4th, 2014, 21:20
پیپال اکانتش رو خودتون می توانید بسازید باید با ای پی ثابت و غیر ایران باشد و باید تایید شود هزینه اولیه اش تقریبا براتون 3 دلار است بعد وصل کنین به یک حساب مستر یا ویزاکارت برای شارژ و استفاده از پی پال
خواشتید براتون انجام می دهیم

sasanbes
April 4th, 2014, 21:22
پیشنهاد من وب مانی

impossible
April 4th, 2014, 21:22
پیپال اکانتش رو خودتون می توانید بسازید باید با ای پی ثابت و غیر ایران باشد و باید تایید شود هزینه اولیه اش تقریبا براتون 3 دلار است بعد وصل کنین به یک حساب مستر یا ویزاکارت برای شارژ و استفاده از پی پال
خواشتید براتون انجام می دهیم

پس چرا بعضی ها 250 هزار تومان می فروشند؟ لیمیت نمی کنند؟

impossible
April 4th, 2014, 21:31
پیشنهاد من وب مانی

ممنون. هر سایتی وب مانی قبول نمی کنند.

sajjad65
April 4th, 2014, 21:51
خیلی از شرکتها سیاست کاری خودشون دارند

impossible
April 6th, 2014, 12:13
لطفا راهنمایی کنید

MOHAMMAD MOHSEN
April 6th, 2014, 12:33
برای پی پال آدرس ، تلفن و تمام مشخصات شما باید معتبر باشد در صورتی که fake باشه شک نکنید اکانت لیمیت میشه همچنین باید برای استفاده از اکانت از یک remote desktop که آیپی همون کشور رو داشته باشه استفاده کنید و از پرداخت های مشکوک هم پرهیز کنید در کل نگهداری اکانت پی پال هزینه داره و در صورتیکه پرداخت مستمری ندارید که این هزینه ها رو توجیه کنه اصلا توصیه نمی کنم.

ramtin2025
April 6th, 2014, 13:36
سلام
دقیقا گفته های دوستمون تائید میشه
من با چندین نفر از کسانی که لیمیت شده بودند مشورت کردم و هیچ تضمینی وجود نداره و هر لحظه امکان داره به اکانت شما مشکوک بشن و لیمیت کنن. یکی از دوستان بعد از دو سال کار، بدون هیچ دلیلی حسابش لیمیت شده بود.
پس بهترین کار اینه که یه آشنا خارج از کشور پیدا کنید و حساب رو به نامش افتتاح کنید تا در صورت بروز مشکل، بتونید حساب رو از لیمیت خارج کنید.
برای اتصال هم بهترین راه ریموت دسکتاپ از همون کشوره که دوستان اشاره کردند.

موفق باشید