PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست شبکه اجتمایی

sor
April 4th, 2014, 04:39
با سلام و خسته نباشید
بنده یک شبکه اجتمایی لازم دارم به سبک فیسبوک و یوتیوب
یعنی ترکیبی از این ها
قسط ما از زدن این شبکه ایجاد یک شبکه اجتمایی ایرانی هست
ما هدفون اینه که یک شبکه بزرگ داخلی ایجاد کنیم به دو صورت دو زبانه انگلیسی و فارسی
برای همه جهان لطفا قیمت بدین
هاست و دامین تامین شده
برای هاست وی پی اس تهیه شده هست.
بازم میگم ترکیبی از فیسبوک و یوتیوب و امکانات صد در صد
لطفا قیمت بدین
اها امنیت صد در صد باشه
ایا با هزینه اولیه 200 تا 400 تومن راه میوفته؟

mhiizadi
April 4th, 2014, 08:43
phpfox چه مشکلی داره ؟؟؟!

Domain474
April 4th, 2014, 08:50
400 هزار تومن دوست من!!!!
امیدوارم که منظورت از 200-400 تومن, میلیون باشه
در این صورت یه چیزی حدود 100-120 هزار دلار سرمایه که میتونی برای ساخت و مشاوره یه سفر بری خارج و شرکت های بزرگ برنامه این کاره مشاوره و قرار داد بندی
مرحله دیگه یه شرکت تو ایران ثبت کنی و شروع به استخدام کنی
سرور که دیگه بحثش جداس

اگه خدا نکرده قیمت 400 هزار تومن مد نظرت هست بهت پیشنهاد میکنم یه 700 تومن دیگه هم جور کن یه اسکریپت phpfox بگیر شبکه اجتماعی راه اندازی کن با حداکثر 300-400 آنلاین
ماهانه هزینه 200+ تومن هم بزار برای سرور

موفق باشی

mhiizadi
April 4th, 2014, 09:22
400 هزار تومن دوست من!!!!
امیدوارم که منظورت از 200-400 تومن, میلیون باشه
در این صورت یه چیزی حدود 100-120 هزار دلار سرمایه که میتونی برای ساخت و مشاوره یه سفر بری خارج و شرکت های بزرگ برنامه این کاره مشاوره و قرار داد بندی
مرحله دیگه یه شرکت تو ایران ثبت کنی و شروع به استخدام کنی
سرور که دیگه بحثش جداس

اگه خدا نکرده قیمت 400 هزار تومن مد نظرت هست بهت پیشنهاد میکنم یه 700 تومن دیگه هم جور کن یه اسکریپت phpfox بگیر شبکه اجتماعی راه اندازی کن با حداکثر 300-400 آنلاین
ماهانه هزینه 200+ تومن هم بزار برای سرور

موفق باشی

phpfox ک خوبه خوبش رو دارن میدن 100 تومن ؛ رایگانشم ریخته تو نت
نیازی به سفر و قرار داد و اینا هم نیست :D بخواید خوب کار کنید دامنه ir نباشه؛ ***** هم بشید نباید مشکلی داشته باشید
سرورم رم 64 گیگ هارد 6 ترا رو میتونی ماهی 400 بگیری :|
این دوستمون چطور حساب کردن :D

Domain474
April 4th, 2014, 10:32
نیازی به سفر و قرار داد و اینا هم نیست :D بخواید خوب کار کنید دامنه ir نباشه؛ ***** هم بشید نباید مشکلی داشته باشید

خوب خوبش 100 تومنه!!! خیلی خوبش چنده؟
phpfox خودش 300 دلار حداقل یه قالب با چند مورد پلاگین 200 دلار ب غیر از پلاگین چت
چقدر شد؟!! 500 دلار
اگه رو سایت 300 نفر همزمان آنلاین باشه با اجازتون سرور ماهی 200 هم کم میاد ( راه کار داره این مورد هم )

اون موقع که ما فارسی ساز ادمین پنل رو 99% دادیم بیرون همراه با پشتیبانی فاکس یه چیزای حالیمون بود
چپ و راست میری انجمن پشتیبانی زدن برای فاکس , از مشتریها سوء استفاده میکنم چند خط کد میریزن تو همون خوبه خوبش رو دارن میدن 100 تومن بعد ادامه ماجرا

نفهمیدم خوبه خوبش یعنی چی!!! خودشون نال میکنن؟؟ از پس نال کردن هم برنمیان
یه نال شده رو میگیرن چند قالب رو راست چین میکنن ( قالب های ریپ شده تازه ) یه شمسی زپرتی میزنن روش این شد خوبه خوش

ایشالا برات مفید واقع بشه دوست من این مطالب

80020
April 4th, 2014, 10:39
سلام و درود .
پیشنهاد میکنم یا خودتون استینتونو بالا بزنید و بنویسید یا از اسکریپت های آماده استفاده کنید .

اگر به هر دلیلی توان نوشتن اسکریپت شبکه اجتماعی رو ندارید من به شما یک اسکریپت خارجی معرفی میکنم که تا به امروز تویه ایران استفاده نشده و بسیار متفاوت و اپن سورس هم هستش . خیلی تاکید میکنم از این اسکریپت استفاده کنید خیلی. چون بی شک موفق میشید چون واقعا متفاوته . از همه جالب تر پنل مدیریت این اسکریپت هستش که واقعا کاملو بی نقصه .
اینو با php طراحی کردند . سرعت لودش وحشیانست (البته رویه سروره) خیلی جالبه .
قیمت پایه اسکریپت بدون افزونش 99 دلاره که میشه300 تومن ایران

اینم لینک : Powerful Social Network Software (http://www.socialscript.com/)
امیدوارم مشکلت حل بشه .

aalireza439
April 4th, 2014, 11:18

phpfox چه مشکلی داره ؟؟؟!

اسکریپت هایی مثل PHPFox مفت هم نمی ارزن.

اگر بخواهید یک سایت شبکه اجتماعی با ایده نو ایجاد کنید ، باید از طرح تون رو از ابتدا به صورت اختصاصی نوشته بشه.

در اخر نصیحت من به شما اینکه وقتتون رو روی سایت های فارسی هدر ندید.

hamid.soltani92
April 4th, 2014, 12:37
منظورتون ۲۰۰ الی ۴۰۰ هزار تومن که نیست؟
عزیز، با ۱۰ برابر که هیچ، با ۱۰۰ برابر این پول هم حتی نمیتونی به آپارات و کلوب نزدیک بشی!(این نمونه داخلی بود! خارجیش بماند!)
دوست ندارم دلسردتون بکنم، ولی آخر این راهی که دارید میرید هدر رفتن پول و وقت هست و فقط پشیمونی میمونه براتون.
الان کلوب.کام به عنوان شبکه اجتماعی ایرانی فعالیت می کنه و از همون ابتدا تنها شبکه اجتماعی مطرح داخلی بوده.شما نمیتونید حتی با بهترین طراحی و .... به این زودی ها به گرد پای کلوب برسید.
ایده شبکه اجتماعی خیلی قدیمی شده و مطمئنا حالا حالاها جایگزینی برای فیســـبوک و توئیتر و ... پیدا نخواهد شد...
وقت و سرمایتون رو صرف چیز دیگه ای کنید بهتره.
آرزوی موفقیت می کنم.

sor
April 4th, 2014, 13:59
سلام ممنون از نظر همه دوستان خوب بنظر شما الان بهترین افر برای شروع یک کار مجازی چیه؟

sor
April 5th, 2014, 04:44
راه نمایی نمیکنید؟

gigabyte2052
April 5th, 2014, 05:39
درود از اسکریپت شیرانترکس یا پی اچ پی فاکس استفاده کنید
به علت استفاده زیاد از دیتابیس پیشنهاد میشه یک وی پی اس بهینه شدد استفاده کنید کوئری های زیادی اجرا میشه...

sor
April 8th, 2014, 23:39
من برای شروع میخوام با این قیمت شروع کنم
رفته رفته ارتقاع و امکانات و امنیت تامین میکنیم
از لحاظ امنیت که تامین میکنم حدود 99.99.9 درصد
مجوز هم میتونم بگیرم چون راهش رو بلدم
میمونه هزینه راه اندازی که من برای شروع میخوام حداقل با 500 شروع کنم.

بنظر شما چطوره؟

arc1o0
April 9th, 2014, 00:19
این هزینه ها فقط برای شروع خوبه - برای موندن خیلی کمه!

sor
April 9th, 2014, 06:40
برای چی؟