PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فايل تغيير ادرس سايت

alireza88
May 19th, 2010, 00:51
دوستان اگر دقت كرده باشين مخصوصا در اين سايتهاي موسيقي فايلي براي دانلود قرار داده اند كه كارش مثل شورت كات در دسكتاپ هستش. بطوري كه اگر ادرس سايت در اثر فيلتر شدن عوضم بشه ادرس جديد جايگزين ادرس قديمي ميشه و كاربر براي رفتن به ادرس جديد فقط كافي هست روي فايل ي كه قبلا دانلود كرده كليك كنه .كسي از اين تكنيك و روش انجامش خبر داره ؟ ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

نمونه سايت: سايت موسيقي گانجا (http://www.ganja2music43.com/)

Masoud.B
May 19th, 2010, 06:06
شما یه آدرس یا ساب دومین بساز و فقط یه فایل index.html توش آپلود کن و کد ریدایرکتور توش بزار به سایتی که میخوای ، بعد یه shortcut بساز لینکش کن به همون ساب دومین ، به همین راحتی ;)

alireza88
May 19th, 2010, 11:52
سلام ممنون از راهنماييتون ولي مطمئنيد راه اصوليش همين هست؟ اخه در صورتي كه ادرس ساب دومين هم فيلتر شه همه ي كسايي كه فايل رو دانلود كردن بي فاييده ميشه كه.من از يه نفر پرسيدم توضيحاتي داد از سرويسي هايي كه يك سايت در مورد دي ان اس ميده.....ولي متاسفانه چيزي از حرفاش متوجه نشدم

Masoud.B
May 19th, 2010, 13:36
سلام ممنون از راهنماييتون ولي مطمئنيد راه اصوليش همين هست؟ اخه در صورتي كه ادرس ساب دومين هم فيلتر شه همه ي كسايي كه فايل رو دانلود كردن بي فاييده ميشه كه.من از يه نفر پرسيدم توضيحاتي داد از سرويسي هايي كه يك سايت در مورد دي ان اس ميده.....ولي متاسفانه چيزي از حرفاش متوجه نشدم

آدرسی که توش فقط یه فایل html ریدارکتور هست چرا باید فیلتر بشه!

البته راههای دیگه ای هم حتما" هست ولی این روش مطمئن باشید جواب میده

alireza88
May 19th, 2010, 14:05
بله تشكر منم از همين روشي كه شما فرمودين رفتم تا ببينيم چي قسمت هست. :)