PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام برنامه نویس php در اهواز

mansuor1
April 3rd, 2014, 23:49
با سلام خدمت دوستان

به دنبال یک یا چند برنامه نویس و طراح وب
php و asp برای تکمیل گروه برنامه نویسی در اهواز هستم. چند روزه هم در حال حاضر هست که باید کامل بشند و پروژه های ساده ای هم نیستند و نیاز به همکاری گروهی دارند.امکانات سخت افزاری هم در دفتر کار آمادست. دوستان کسی در اهواز هست که به صورت خانگی کار کنه و علاقه مند به همکاری با ما باشه؟ لطفا اگه هست می تونه با شماره من تماس بگیره و یا در همینجا اعلام همکاری کنه. ممنون

شماره تماس: 09381465946

hamid.soltani92
April 4th, 2014, 06:35
سلام.
نوع پروژه ها رو اعلام بفرمایید لطفا.اگر مرتبط با کارهایی مثل ویرایش cms هایی مثل جوملا و ... و یا طراحی وبسایت باشه که نه، ولی اگه تو کار پورتال و برنامه های تحت شبکه و وب هستید من میتونم همکاری کنم.به زبان های زیر مسلط هستم:
php
ruby
python

mansuor1
April 4th, 2014, 14:21
سلام.
نوع پروژه ها رو اعلام بفرمایید لطفا.اگر مرتبط با کارهایی مثل ویرایش cms هایی مثل جوملا و ... و یا طراحی وبسایت باشه که نه، ولی اگه تو کار پورتال و برنامه های تحت شبکه و وب هستید من میتونم همکاری کنم.به زبان های زیر مسلط هستم:
php
ruby
python

سلام
نه اصلا در مورد ویرایش cms نیست! طراحی و ساخت چند سایت پیشرفته واسه خود شرکته که نیاز به برنامه نویسی گروهی و حرفه ای داره. در صورتی هم که ببینیم گروه خوبی جمع شده و از پس همچین پروژه ای بر اومده می تونیم همکاری رو ادامه بدیم و دفتر جداگانه برایش تهیه میشه. شما نمونه کار php دارید؟ خوشحال میشم ببینم

hamid.soltani92
April 4th, 2014, 15:43
سلام
نه اصلا در مورد ویرایش cms نیست! طراحی و ساخت چند سایت پیشرفته واسه خود شرکته که نیاز به برنامه نویسی گروهی و حرفه ای داره. در صورتی هم که ببینیم گروه خوبی جمع شده و از پس همچین پروژه ای بر اومده می تونیم همکاری رو ادامه بدیم و دفتر جداگانه برایش تهیه میشه. شما نمونه کار php دارید؟ خوشحال میشم ببینم
نمونه کار php تو چه زمینه ای میخواید؟اگه فریمورک خاصی مد نظرتون هست بفرمایید.اگه معماری خاصی هم مد نظرتون هست بفرمایید.البته برای برنامه نویسی وبسایت متاسفانه نمیتونم کمکتون کنم.

mansuor1
April 5th, 2014, 01:44
نمونه کار php تو چه زمینه ای میخواید؟اگه فریمورک خاصی مد نظرتون هست بفرمایید.اگه معماری خاصی هم مد نظرتون هست بفرمایید.البته برای برنامه نویسی وبسایت متاسفانه نمیتونم کمکتون کنم.

چند سایت مختلفه و نیاز به برنامه نویسی قوی داره... البته احتمالا اپلکیشن اندروید و ویندوز مربوط به سایت هم باید ساخته بشه. اگه cv خودتون رو با نمونه کارهاتون واسم ایمیل کنید ممنون میشم mansour.zargaran@gmail.com

hamid.soltani92
April 5th, 2014, 05:48
چند سایت مختلفه و نیاز به برنامه نویسی قوی داره... البته احتمالا اپلکیشن اندروید و ویندوز مربوط به سایت هم باید ساخته بشه. اگه cv خودتون رو با نمونه کارهاتون واسم ایمیل کنید ممنون میشم mansour.zargaran@gmail.com
خدمتتون عرض کردم، کار کردن روی وبسایت صرفه اقتصادی برای بنده نداره. عذر خواهی می کنم.ولی اگه برنامه نویس مورد نظرتون رو پیدا نکردید به بنده اطلاع بدید، یک نفر رو سراغ دارم تو اهواز که احتمالا انجام بده کارتون رو.

uoogle
April 5th, 2014, 11:35
با سلام
با این آی دی در ارتباط باشید
طراح و برنامه نویس حرفه ای وب
احمد کرملانژاد
Yahoo : info.as75@yahoo.com

pme
April 20th, 2014, 16:46
برنامه نویسی و طراحی سایت حرفه ای در اهواز (http://phphost.ir)
توانایی اجرا و پیاده سازی هر ایده و پروژه ای که داشته باشید .
سرعت کد نویسی بسیار بالا . عدم استفاده از سی ام اس و اسکریپت های آماده .
برای دیدن نمونه کارها تماس بگیرید
09331333700
phphost.ir
همچنین اگر کسی خواست به صورت خصوصی html5 ، css ، ajax ، jquery ، php و mysql را آموزش میدم . امکان آموزش آنلاین برنامه نویسی (http://phphost.ir/web-design/?ahvaz=%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-php-jquery-%D8%AC%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%A6%D8%B1%DB%8C-ajax-%D8%A7%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%B2) هم وجود دارد .