PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزونه هماهنگ کننده وردپرس و whmcs

vahab00
April 3rd, 2014, 22:49
شاید شما نیز یک سایت با سیستم whmcs داشته باشید و بخواهید سایت whmcs تان را با وبسایت وردپرس خود ست کنید و در واقع از قالب وردپرستان به عنوان قالب whmcs نیز از آن استفاده کنید

و یا اینکه شاید شما یک سایت whmcs داشته باشید و چندین وبسایت مختلف با وردپرس و نخواهید بر روی هر یک از سایت ها یک سیستم whmcs نصب کنید و تمام موارد را در آن داشته باشید

پس از ارائه پکیج وهاب پرس اینبار پلاگین همراه وهاب پرس را برای شما عزیزان آماده کرده ایم

http://img.vahabonline.ir/plugins/HamrahVahabPerss/hamrah-vahabperss.jpg

معمولا دوستانم برای تبدیل قالب های وردپرسشان به whmcs هزینه های زیادی را پرداخت می کنند و یا اینکه از روش های مختلفی مثل frame برای لود کردن whmcs در وردپرس خود استفاده می کنند

پس از گشت و گذارهای زیاد در نت افزونه هایی یافتم که هرکدام ناقص بوده و یا دردسرهای فراوانی داشتند و برخی ها هم قیمت های فوق العاده ای داشتند

از این رو با تلفیق چند افزونه امکانات مدنظرم رو ارائه کردم و افزونه ای با نام همراه وهاب پرس برای وردپرس ارائه کردم

این افزونه از ابزارک ها پشتیبانی می کند و برای تمام بخش های سایت whmcs ابزارک خواصی ایجاد می کند
امکان استفاده از استایل سفارشی در افزونه وجود دارد
امکان استفاده از جی کوئری در افزونه وجود دارد
بسیار ساده می باشد
یک صفحه ایجاد کرده و whmcs شما را در آن لود می کند
آدرس اصلی whmcs شما را مخفی میکند و می توانید از یک whmcs در چندین و چند سایت استفاده نمایید
تمام امکانات whmcs را در خود جا می دهد

خب از هرچی بگذریم خیلی از دوستان به آخر سایت میان تا قیمت این افزونه و محصولات را مشاهده نمایند

باید بگم که برای افزونه قیمت خواصی مد نظر نگرفتم و تنها چند بسته حمایتی فعال می باشد که میتوانید هنگام پرداخت یکی را انتخاب نمایید و از ما و این افزونه حمایت کنید

بسته ها به شرح ۵ هزار تومان – ۱۰هزار تومان -۱۵هزار تومان- ۲۰هزارتومان- ۲۵هزار تومان می باشند که به انتخاب شما مبلغ مورد نظر را پرداخت خواهید کرد

برای مشاهده دمو از افزونه و همینطور دانلود آن به لینک زیر مراجعه کنید

وهاب آنلاين | افزونه هماهنگ کننده وردپرس و whmcs (http://www.vahabonline.ir/wpplugin-hamrah-vahabperss.html)

دوستان نظرات شما باعث دلگرمی و امید و ارائه کارهای جدید ما میشه پس لطفا مارو همراهی کنید

vahab00
April 4th, 2014, 09:46
رایگان بودن این افزونه

متاسفانه این افزونه به صورت رایگان منتشر یافته بود و من به دلیل سهل انگاری نگاهی ننداختم که ببینم رایگان هست یا خیر . پس از انتشار متوجه شدم رایگان هست و ما نیز این افزونه را به رایگان منتشر خواهیم کرد

داستان از آنجا شروع شد که دنبال راهی برای هماهنگ سازی وردپرس و whmcs میگشتم و یکی از دوستان که خارج از کشورهستند گفتند که من افزونه ای نوشتم و…

پس از چک افزونه متوجه باگ ها و مشکلاتی شدم و این موارد رو رفع و افزونه رو ۱۰۰ درصد فارسی کردم و با اجازه ایشون قرار شد برای فروش قرار بگیره که ایشون گفتند فروش نه تنها بزار برای حمایت از ما مبلغی به دلخواه بدند . جالب اینجاست که ایشون نسخه ۱ افزونه رو به من دادند و امروز فهمیدم حتی نسخه ۳ افزونه به رایگان موجوده

به دلیل این سهل انگاری از شما عزیزان معذرت میخوام و دوستانی که پرداخت انجام دادند تیکت بزنند تا مبلغ به حساب کاربریشون بازپس زده بشه

بازهم از شما عزیزان پوزش می طلبم و امیدوارم که این سهل انگاری بنده رو به بزرگی خودتون ببخشید

آخرین ورژن افزونه رو از مخزن افزونه های وردپرس هم میتونید دانلود کنید :WordPress › WHMCS Bridge « WordPress Plugins (http://wordpress.org/plugins/whmcs-bridge)

با تشکر

lkmew
April 4th, 2014, 13:04
رایگان بودن این افزونه

متاسفانه این افزونه به صورت رایگان منتشر یافته بود و من به دلیل سهل انگاری نگاهی ننداختم که ببینم رایگان هست یا خیر . پس از انتشار متوجه شدم رایگان هست و ما نیز این افزونه را به رایگان منتشر خواهیم کرد

داستان از آنجا شروع شد که دنبال راهی برای هماهنگ سازی وردپرس و whmcs میگشتم و یکی از دوستان که خارج از کشورهستند گفتند که من افزونه ای نوشتم و…

پس از چک افزونه متوجه باگ ها و مشکلاتی شدم و این موارد رو رفع و افزونه رو ۱۰۰ درصد فارسی کردم و با اجازه ایشون قرار شد برای فروش قرار بگیره که ایشون گفتند فروش نه تنها بزار برای حمایت از ما مبلغی به دلخواه بدند . جالب اینجاست که ایشون نسخه ۱ افزونه رو به من دادند و امروز فهمیدم حتی نسخه ۳ افزونه به رایگان موجوده

به دلیل این سهل انگاری از شما عزیزان معذرت میخوام و دوستانی که پرداخت انجام دادند تیکت بزنند تا مبلغ به حساب کاربریشون بازپس زده بشه

بازهم از شما عزیزان پوزش می طلبم و امیدوارم که این سهل انگاری بنده رو به بزرگی خودتون ببخشید

آخرین ورژن افزونه رو از مخزن افزونه های وردپرس هم میتونید دانلود کنید :WordPress › WHMCS Bridge « WordPress Plugins (http://wordpress.org/plugins/whmcs-bridge)

با تشکر

یعنی دقیقا همونه؟ نیازی به فارسی ساری و اینا نیست؟!

kourosh_it
April 4th, 2014, 15:46
درود بسیار عالی
وهاب داداش میشه که whmcs و وردپرس هر دو در public_html باشند ! مثلا سایت ما که قالبش وردپرس هست بخش های مورد نظر ما به whmcs تبدیل بشه ! و بشه صفحات اضافی رو ازش در آورد ؟

444555
April 4th, 2014, 19:00
درودوسپاس بسیار عالی بود:111:

vahab00
April 4th, 2014, 20:06
یعنی دقیقا همونه؟ نیازی به فارسی ساری و اینا نیست؟!
بله همونه اما ما فارسیش کردیم و فارسیش رو ارائه کردیم

درود بسیار عالی
وهاب داداش میشه که whmcs و وردپرس هر دو در public_html باشند ! مثلا سایت ما که قالبش وردپرس هست بخش های مورد نظر ما به whmcs تبدیل بشه ! و بشه صفحات اضافی رو ازش در آورد ؟
فرقی نمیکنه
آدرس وردپرس شما میتونه مثلا site.com باشه و whmcs شما whmcs.com
هرجا و هر آدرسی ک باشه میتونید تو قالب وردپرستون whmcs رو لود کنید

درودوسپاس بسیار عالی بود:111:

تشکر استاد
زنده باشید

vahab00
April 4th, 2014, 20:12
دوستان دقت کنند لطفا : برای دریافت افزونه ما ک فارسی هست باید در سایت سفارش ثبت بشه
هنگام ثبت سفارش از اطلاعات واقعی خود استفاده نمایید
درست هست رایگان ارائه میکنیم اما دوست داریم کاربرانمان را نیز بشناسیم
ارائه ایمیل ، موبایل و نام و نام خانوادگی صحیح الزامی می باشد