PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه Domain forwarding دامنه های ir. به سایت های موجود در ResellerClub

AtabakAmiri
May 19th, 2010, 00:27
سلام.

همانطور که میدونید در پنل مدیریت دامنه های ir. تنها میشه NS ها رو وارد کرد و به طور مستقیم نمیشه به سایت دیگری Domain forwarding انجام داد.
از طرف دیگه در ResellerClub هم نمیشه به یک سایت، دامنه دیگری رو به عنوان Alias تعریف کرد.

حالا اگه ما در ResellerClub سایت فعالی به نام abc.com هاست کرده باشیم، چطوری میشه دامنه abc.ir رو جوری تنظیم کنیم که بازدید کننده abc.ir به سایت abc.com منتقل بشه و abc.com رو ببینه؟

نظر خودم: به نظر میرسه که باید یک سایت صوری در هاست دیگری که امکان Domain forwarding کردن داره به اسم abc.ir ایجاد کنیم و NS ها رو در پنل ir. قرار بدیم. بعد یک Domain forwarding تعریف کنیم برای abc.com
اما من ابن امکانات رو ندارم و نمی دونم چطور میشه بی دردسر تهیه کرد.
با ResellerClub هم که صحبت کردم جواب درستی ندادند.

لطفا یه راه کار ساده و عملی بدید! چون اینکار رو انجام دادن خیلی ها
(به طور مثال دامنه abzi.ir رو به روشی که نمی دونم، به بخش ماهیان تالارهای نیک صالحی Forward کردند)

1eng.ir
May 19th, 2010, 00:39
Redirect

bijans
May 19th, 2010, 00:53
دامین هایی که روی سرورهای ما میزبانی شوند، کنترل پنل مجزای دامین خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر: کنترل پنل دامین و امکانات جدید در آن (http://www.netsazan.com/srv-records.html)

1eng.ir
May 19th, 2010, 01:07
دامین هایی که روی سرورهای ما میزبانی شوند، کنترل پنل مجزای دامین خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر: کنترل پنل دامین و امکانات جدید در آن (http://www.netsazan.com/srv-records.html)

ربطش به تاپیک چی بود ؟! :-w

bijans
May 19th, 2010, 11:02
ایشون یه راهکار ساده و عملی خواستن، من هم گفتم از ما هاست بخرن تا بتونن دامین هاشون رو کامل منیج کنن.

Sajad
May 19th, 2010, 12:12
خوب چرا از پارک دومین استفاده نمیکنید ؟

AtabakAmiri
May 19th, 2010, 20:26
سلام.
از راه کار شما ممنونم. اما بنده یک پنل کامل ریسلینگ از resellerclub در اختیار دارم.

limonisher
December 11th, 2010, 00:09
به نتيجه نرسيديد؟

kingoftehran
December 11th, 2010, 02:47
در صورتی که هاست شما امکان add domain را داشته باشد این کار به راحتی قابل انجام می باشد.البته پارک هم می تونید بکنید که با این کار انتقال انجام نمی شه و روی ir سایت می آید.ولی بیشتر از همون Add domain استفاده می کنند.

novindade.com
December 11th, 2010, 10:35
شما می خواهید وقتی زدید abc.ir سایت abc.com بیاد بالا درسته؟

خواب به راحتی می توانید در کنترل پنل هاستینگ خود Redirect کنید

Ariya
December 11th, 2010, 11:37
Redirect خالي نه Redirect درست !