PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش های افزایش فروش(برای هاستینگ)

fastwebhost
April 3rd, 2014, 12:45
سلام دوستان
ما قیمت های هاست رو بسیار پایین اوردیم اما فروشمون اصلا خوب نیس !
با کلمه ی : "خرید هاست" توی گوگل رتبه ی 2 رو داریم !
ادرس سایت :
test
ممنون میشم نقاط ضعف مارو بگید تا بتونیم فروشمون رو بهتر بکنیم.
باتشکر فراوان

parsvia
April 3rd, 2014, 12:56
بازاریابیتون مشکل داره عزیز
تیم فروش و بازاریابیتون رو تقویت کنید و از افراد با تجربه و کار بلد استفاده کنید
با کمترین تبلیغات بدون رتبه خوب گوگل با بازاریابی و جلب اعتماد مشتری می تونید فروش فوق العاده ای داشته باشید

parsvia
April 3rd, 2014, 13:07
تعداد پلن هاتون خیلی زیاده روی سیاست فروشتون یکم تجدید نظر کنید
توضیحات بخش فروش هاستتون ناقص هستش
اگر سرورتون خارج کشور هست و پهنای باند بالایی دارید همه ی پلن هارو با پهنای باند نامحدود ارائه بدید
اگر ایران هست که همینا خوبه
مشتری های حرفه ای دوست دارن برای سرویسشون هزینه رو ماهانه پرداخت کنند. برلی پلن های 1 گیگ به بالا بهتره فروش ماهانه هم بزارید یا فروش 3 ماهه

NaqsheQw
April 3rd, 2014, 13:13
سرعت سروری که سایت اصلی روش قرار داره هم پایینه
مشتری باید از سایت شما کاملاً اطمینان داشته باشه.

NaqsheQw
April 3rd, 2014, 13:17
جسارتا سعی کنید بیشتر از زبان شیرین فارسی استفاده کنید (در لوگو و غیره)
این باعث میشه کاربر راحت تر باشه.

fastwebhost
April 3rd, 2014, 13:17
ممنون داداش بابت کمکت :x

تعداد پلن ها واسه این زیاده که ممکنه یکی بخواد حجم زیاد بگیره !
پهنای باند هم تاجایی که میتونستیم زیاد زدیم ولی طبق توصیه ی شما اونو نامحدود میکنیم.
درمورد هزینه ی ماهیانه هم اگه بخوایم واسه 1 گیگ بزاریم میشه 3 تومن و سودی نداره ! و همون بهتر که نزاریم:d
تا چند روز اینده هم پنل های سرور مجازی رو میزاریم.

برای سئو خیلی هزینه کردیم و الان توی گوگل با کلمه ی خرید هاست رتبه ی 2 هستیم اما متاسفانه فروشمون کمه !
فک کنم تبلیغات در امدش بیشتر باشه اما اول کار ما 600 تومن پول تبلیغات دادیم اما سودی نداشت (همین 600 تومن هم در نیومد)
یه شرکت هست که تقریبا با ما شروع کرد اما الان تعداد فاکتور هاش 9000 تا هست ! -- دیشب یه سفارش توی سایتش زدم و شماره فاکتورش این بود : 9850 و امروز ظهر هم یه سفارش دیگه زدم و دیدم که تعداد فاکتور هاش 9876 هست !! - یعنی توی 13 ساعت 25 تا فروش داشتن !!!!!! -- جالب اینجاس که اصلا سئو ندارن !!!!
نمیدونم ما باید چیکار کنیم که فروشمون بهتر بشه

ممنون میشم بازم راهنمایی کنید :x

fastwebhost
April 3rd, 2014, 13:20
در حواب دوست عزیزم : NaghsheQW باید بگم که ما با این فروشمون فقط تونستیم 1 سرور اختصاصی بگیریم و کل مشتریا + سایت خودمون روش هست !-- لایت اسپید 2 هسته ای هم نصبه ! -- کنترل پنل هم سیپنله !!! -- تا جایی که میتونستیم قیمت هارو کم کردیم ! -- ایشالا وقتی فروش بهتر بشه واسه سایت اصلی خودمون یه سرور جدا میگیریم که مشکل سرعت نداشته باشه.

mizbanpars.com
April 3rd, 2014, 13:36
پیشنهاد میکنم رو قالب سایتتون کار کنید
رنگ بنده قالب سایت رو تغییر بدید
در حال حاضر قالب خوبی هست ولی بعد از چند وقت نگاه کردن چشم رو خسته میکنه
تبلیغات هم تاثیر خوبی داره ولی بیشترین تاثیر رو کیفیت و پشتیبانی شما داره که باعث میشه کاربران شما بهترین بازاریاب برای شما بشوند

fastwebhost
April 3rd, 2014, 13:49
مشکلی از بابت قالب نیس !

ممنون میشم کمکم کنید تا بتونم پیشرفت کنم.
باتشکر فراوان

Adline
April 3rd, 2014, 13:52
لطفا توجه داشته باشید که نتیجه تبلیغات قرار نیست دفعتا مشخص گردد. با این دید کل قضیه برندینگ رو زیر سوال بردید.

""
اول کار ما 600 تومن پول تبلیغات دادیم اما سودی نداشت (همین 600 تومن هم در نیومد) ""

fastwebhost
April 3rd, 2014, 13:56
ممنون میشم روش های دیگه رو بگید .
بانشکر

parsvia
April 3rd, 2014, 14:26
ممنون داداش بابت کمکت :x

تعداد پلن ها واسه این زیاده که ممکنه یکی بخواد حجم زیاد بگیره !
پهنای باند هم تاجایی که میتونستیم زیاد زدیم ولی طبق توصیه ی شما اونو نامحدود میکنیم.
درمورد هزینه ی ماهیانه هم اگه بخوایم واسه 1 گیگ بزاریم میشه 3 تومن و سودی نداره ! و همون بهتر که نزاریم:d
تا چند روز اینده هم پنل های سرور مجازی رو میزاریم.

برای سئو خیلی هزینه کردیم و الان توی گوگل با کلمه ی خرید هاست رتبه ی 2 هستیم اما متاسفانه فروشمون کمه !
فک کنم تبلیغات در امدش بیشتر باشه اما اول کار ما 600 تومن پول تبلیغات دادیم اما سودی نداشت (همین 600 تومن هم در نیومد)
یه شرکت هست که تقریبا با ما شروع کرد اما الان تعداد فاکتور هاش 9000 تا هست ! -- دیشب یه سفارش توی سایتش زدم و شماره فاکتورش این بود : 9850 و امروز ظهر هم یه سفارش دیگه زدم و دیدم که تعداد فاکتور هاش 9876 هست !! - یعنی توی 13 ساعت 25 تا فروش داشتن !!!!!! -- جالب اینجاس که اصلا سئو ندارن !!!!
نمیدونم ما باید چیکار کنیم که فروشمون بهتر بشه

ممنون میشم بازم راهنمایی کنید :x

اشتباه می کنید... فروش ماهانه سود بیشتری داره چون فروش بیشتری داره و کاربرای حرفه ای رو جزب می کنه
شما با فروش ماهانه می دونید هر ماه حدودا چقدر در آمد ثابت دارید و می تونید روی سیاست های فروش جدید کار کنید...
تبلیغاتتون علمی نبوده وگرنه چندین برابر باید از تبلیغاتتون در می آوردید...
یکی از دوستان بنده توی 15 روز یک برند بالا آورد توی این 15 روز بیش از 50 مشتری جزب کرد و حتی یوزر های یک شرکت هاستینگ رو هم خریداری کرد!
توی همون 3-4 روز اول هزینه سرور رو در آورد بدون اینکه حتی 1000 تومان خرج تبلیغات کنه... و بعد از این مدت هم به دلیل مشغله زیاد برند رو به قیمت بسیار خوبی فروخت... این یعنی تجارت
باید بلد باشید چطوری مشتری جزب کنید بدون حتی 1000 تومان تبلیغ!
هنوز این برند پا برجاست و فکر نکنم مدیر جدیدش حتی با قیمت 3 برابر قیمتی که خریدش حاضر باشه بفروشش :)
بازم میگم تعداد پلن هاتون زیاده... فاصله بین هر پلن حدود 1 گیگ هست و این کار درستی نیست باید حداقل 2 گیگ فاصله بین پلن ها باشه تا کمی مشتری محدود بشه برای ارتقا پلنش و یا خرید سرویس جدید
این پلن های شما کمی غیر حرفه ای هستش
رنگ بندی سایتتون هم خسته کنندست بهتره رنگ بندی دیگه ای رو براش انتخاب کنید رنگ هایی مثل سبز... آبی روشن و رنگ هایی که حس اعتماد رو به مشتری بده
مدام با مشتری هاتون از طریق یاهو در تماس باشید و کیفیت سرویس رو جویا بشید اینطوری اعتماد مشتری رو بیشتر جلب می کنید. یک رابطه دوستانه کاری بین فروشندتون و مشتری ایجاد کنید... البته نه هر مشتری :)

برای کارتون سیاست داشته باشید و با برنامه جلو برید...
فروش سرور مجازی هم در آمد خوبی داره
تلاشتون رو هم بیشتر کنید... بدون شک به نتیجه های بهتری می رسید...
هیچ حرفی رو همینطور نزدم و همه رو تجربه کردم و به چشم دیدم

parsvia
April 3rd, 2014, 14:29
پیشنهاد میکنم رو قالب سایتتون کار کنید
رنگ بنده قالب سایت رو تغییر بدید
در حال حاضر قالب خوبی هست ولی بعد از چند وقت نگاه کردن چشم رو خسته میکنه
تبلیغات هم تاثیر خوبی داره ولی بیشترین تاثیر رو کیفیت و پشتیبانی شما داره که باعث میشه کاربران شما بهترین بازاریاب برای شما بشوند

با حرف این دوستمون هم کاملا موافقم
کیفیت و پشتیبانی شما باعث میشه کاربران شما بهترین بازاریاب ها برای شما باشند
بسیار مشاهده کردیم که مشتری هامون یوزر های پول ساز بسیار خوبی رو به سایت ما دعوت کردن و ما هم از این یوزر ها حمایت کردیم و سرویس هارو با تخفیف خوبی بهشون دادیم
پیشنهاد میدم به یوزر هاتون گاهی اوقات تخفیف بدید که ترغیب بشن برای خرید سرویس های جدید
تخفیف هایی خارج از تخفیف هایی که به همه ی مشتری ها میدید

fastwebhost
April 3rd, 2014, 14:54
برای ما رضایت مشتریا خیلی مهمه !
اپتایم رو 100٪‌کردیم !
امنیت رو بالاتر بردیم !
پشتیبانی ما مثل دوست با کاربرا صحبت میکنه !
خواهش میکنم چیزی در مورد رنگ بندی قالب نگید ! -- چون اگه کسی خریدار باشه میخره و به قالب کاری نداره !!

والا موندیم که چیکار بکنیم !
سئو عالی هست ! -- تبلیغات هم از نظر متنی عالیه ! -- فروش کمه :(

parsvia
April 3rd, 2014, 16:27
برای ما رضایت مشتریا خیلی مهمه !
اپتایم رو 100٪‌کردیم !
امنیت رو بالاتر بردیم !
پشتیبانی ما مثل دوست با کاربرا صحبت میکنه !
خواهش میکنم چیزی در مورد رنگ بندی قالب نگید ! -- چون اگه کسی خریدار باشه میخره و به قالب کاری نداره !!

والا موندیم که چیکار بکنیم !
سئو عالی هست ! -- تبلیغات هم از نظر متنی عالیه ! -- فروش کمه :(

توی اینترنت سرچ کنید : روان شناسی رنگ ها
طراح ها این چیزارو می دونن وب مستر ها هم توی ساخت سایتشون و طراحیش باید به این چیزا دقت کنن
شک نکنید که رنگ اصلی قالب شما توی فروشتون تاثیر داره
من هیچوقت از سایتی خرید نمی کنم که طراحی خوبی نداشته باشه چون طراحی سایته که به مشتری های جدید نشون میده که چه تیمی پشت اون داره سایت رو مدیریت می کنه...

fastwebhost
April 3rd, 2014, 17:16
حرف شما درسته !
قالب سایت ما همش ست شده به ابی کمرنگ و روشن و بعضی قسمت هاشم یکم تیره تره ! -- فک نکنم مشکلی از این بابت باشه !

ممنون میشم روش های دیگه رو هم بگید.
باتشکر

dan6
April 3rd, 2014, 17:45
به نظر من نخستين موردى كه نياز هست روش كار كنيد واژه بندى صفحه نخست سايت هست
براى نمونه خيلى از واژه 'مى باشد' استفاده شده. كمى ميتونيد بيشتر زمان بگذاريد.

mizbanpars.com
April 3rd, 2014, 18:08
بازدید وبسایت شما در روز چه میزان هست ؟
بازدید کننده ؟
ورودی گوگل ؟
بیشترین ورود از کدام وبسایت هست ؟
چه میزان کاربران در وبسایت شما میچرخند و از صفحات وبسایت شما بازدید میکنند ؟
شما با قرار دادن یک آمار گیر میتونید تمامی این اطلاعات رو بدست بیارید و ببینید
آیا مشتریان به وبسایت شما وارد نمیشوند و یا وارد میشن و پلان های شما رو میبینند و خرید نمی کنند و یا بعد از ورود از سایت شما فرار میکنند! ؟