PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مزایا و معایب کلود لینوکس

AlphaWebHost
April 1st, 2014, 18:37
سلام
خسته نباشید
ممنون میشم راهنمایی ام کنید
مزایا و معایب کلود لینوکس رو بگید

شاد باشید

TARIMEHR
April 1st, 2014, 18:48
کلود لینوکس با قرار دادن منابع کاملا ایزوله شده در اختیار کاربران و محدود کردن مصرف هریک ، مشکل overload که گاها به دلیل مصرف بالای برخی کاربران رخ میدهد را برطرف میکند
کرنل این سیستم عامل بهینه شده هست

| KVM - SERVER |
April 1st, 2014, 18:53
تمام مزایا داخل این لینک هست: CloudLinux Features (http://cloudlinux.com/about/features.php)
معایب هم ، طی این مدتی که CL استفاده کردیم به عیبی برنخوردیم.

OmidX
April 1st, 2014, 19:12
کلود لینوکس با قرار دادن منابع کاملا ایزوله شده در اختیار کاربران و محدود کردن مصرف هریک ، مشکل overload که گاها به دلیل مصرف بالای برخی کاربران رخ میدهد را برطرف میکند
کرنل این سیستم عامل بهینه شده هست

Cloud Linux وقتی بدرد شما میخوره ک فروش هاست اشتراکی داشته باشید ،

ک بازم اگه من جای شما باشم از Cent OS استفاده میکنم ، چون هاست اشتراکی اسمش روشه ، اشتراکی ! یعنی منابع سرور اشتراکی هستند ...

شما وقتی میاید ۵۱۲ مگ رم ب یک سایت اختصاص میدید و مثلا یک روز بازدید سایت بره بالا یا مثلا اگه سایت vBulletin باشه و در هنگام آپگرید ، رم و cpu زیادی مصرف کنه ، اون وقت سریع اکانت طرف ساسپند میشه و صدای مشتری در میاد !!!

| KVM - SERVER |
April 1st, 2014, 19:15

ک بازم اگه من جای شما باشم از Cent OS استفاده میکنم ، چون هاست اشتراکی اسمش روشه ، اشتراکی ! یعنی منابع سرور اشتراکی هستند ...

شما وقتی میاید ۵۱۲ مگ رم ب یک سایت اختصاص میدید و مثلا یک روز بازدید سایت بره بالا یا مثلا اگه سایت vBulletin باشه و در هنگام آپگرید ، رم و cpu زیادی مصرف کنه ، اون وقت سریع اکانت طرف ساسپند میشه و صدای مشتری در میاد !!!
درسته ، معمولا" محدود کردن حافظه رم باعث نارضایتی مشتری میشه.
بهترین گزینه برای اعمال محدودیت ، میزان (EP (Entry Processor هست.

AlphaWebHost
April 1st, 2014, 19:19
ممنون دوستان
من هم در نت فقط مزایا دیدم میخواستم ببینم چه معایبی داره

Mohsen6558
April 1st, 2014, 20:32
اینم باید گفت که برای استفاده از Cloud Linux باید ماهانه حدود پانزده دلار بیشتر هزینه کنید:
CloudLinux Pricing (http://www.cloudlinux.com/about/pricing.php)

aghdaee
April 2nd, 2014, 07:55

دوست عزیز کلود لینوکس اکانتی رو ساسپند نمیکنه فقط اجازه نمیده که بیش از حد مشخص شده یوزر از منابع استفاده کنه! و هیچ مشکلی برای یوزرهای پر مصرف ایجاد نمی کنه
در ضمن کلود لینوکس موجب پایدار شدن سرور و از همه مهم تر امن شدن سرور نسبت به symlink میشه که یک مشکل حل نشدی توی Centos با کرنل 2.6 هست
موفق باشید

novin-web
April 2nd, 2014, 11:09
سلام
نظر دوستان محترم است
فرق کلود لینوکس با دیگر کرنل ها مثل بنز cls هست با پراید!!!!
کلیه هاستینگ های معتبر دنیا محال ممکت هست که از کلاد لینوکس استفاده نکنن
ما 2 سال داریم ازش استفاده میکتیم هیچ مشکلی هم نداشتیم

amirhosseinsalavati
April 2nd, 2014, 11:36
عیبی که داره فقط اینه که مصرف منابع میره بالا چون من توی یک مقاله دیدم که نوشته بود به کاربر اجازه می ده حتی 90 درصد منابع رو استفاده کنه
مزیتش اینه که روش مانور سیاست اقتصادی داره مثل پارس پک با این شعار میزبانی ابری شروع به فعالیت کرد
باتشکر

ULTRAWEB
April 2nd, 2014, 11:46
کلاد لینوکس بدرد بیشتر چاپیدن ملت میخوره بصورت دقیق و ساده
با ایزوله کردن میزان دقیق مصرف هر هاست اشتراکی ودقیقا مثال
این رو داره که ما اینترنتمون حچمی هست و ترافیک میخریم که اصلا برای سایت های پرمصرف توصیه نمیشه
برای سایت های پرمصرف جاهایی توصیه میشه که کلاد نصب نکردن و به صرفه تر هست برای شما

InterServer.ir
April 2nd, 2014, 19:59

اکانت ساسپند نمیشه فقط اجازه استفاده بیش از حد به هاست نمیده مزیت این اینجاست که دیگه نیاز چندانی به مانیتور کردن هر روزه سرور ندارید مثال میزنم وقتی روی سرور شما سایتی با روش تعداد بازدید زیاد دیداس بشه و اگر اسکریپت پر مصرفی مثل وردپرس باشه سرور شما هنگ میشه و همه مشتریان شاکی میشند این خوبه یا اینکه فقط سایتی که مورد حمله قرار گرفته مختل بشه؟! خوب فکر کنید محدود کردن منابع باعث میشه کل سرور به خاطر چند سایت مختل نشه و نیاز به مانیتور کردن منابع سرور نباشه و این فقط یکی از مزایاش هست

i-whost
April 2nd, 2014, 20:05
کلاد لینوکس بدرد بیشتر چاپیدن ملت میخوره بصورت دقیق و ساده
با ایزوله کردن میزان دقیق مصرف هر هاست اشتراکی ودقیقا مثال
این رو داره که ما اینترنتمون حچمی هست و ترافیک میخریم که اصلا برای سایت های پرمصرف توصیه نمیشه
برای سایت های پرمصرف جاهایی توصیه میشه که کلاد نصب نکردن و به صرفه تر هست برای شما

بر چه اساس این صحبت می کنید؟

arc1o0
April 2nd, 2014, 20:37
مدیریت و مانیتور رو آسانتر و اتوماتیک می کند

برای شروع کار الزامی نیست

اما اکثر شرکت هایی که به شکل تخصصی روی هاستینگ کار می کنند، سویچ کردند روی کلود لینوکس