PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه استفاده از پنل bulk

ProgDVB
April 1st, 2014, 14:54
با سلام و تبریک سال نو
من الان از یه شرکت معروف پیامک سرویس دارم که خدمات خوبه اما دنبال قیمت پایین تر برای پیامک هستم.. یه پیغام خصوصی برام اومده بود برای بالک دات آی آر که تعرفه اش 70ریاله. میخوام ببینم از دوستان کسی هست که از این سامانه استفاده کرده باشه و نتیجه اش چطوری بوده. نوشته که تکی نمیشه ارسال کرد به همین خاطر میخوام اول نظر دوستانی که تست کردن بدونم.

ProgDVB
April 3rd, 2014, 02:37
دوستان عزیز
من این تاپیک را باز کردم که اگر کسی تجربه ای داره بگه. خیلی از دوستان آفر فرستادن که ما چنین هستیم و تعرفه فلان میدیم و اینطوری کار می کنیم و اونطوری تخفیف میدیم که آخرش هم قیمت هاشون به پای این سایتی که پیدا کردم نمی رسه. بماند که بحث بانک شغلی که داره خیلی جالبه و البته ارسال از مسیر 5000 به خاطر سن و جنسیت برام مهمه. یه سامانه ای تا آخر عید تعرفه 66 میده، نماینده اش میگه ما 66 میدیم. خب برادر من چهار روز دیگه که عید تموم شد چی؟ خواهشاً اگر استفاده کردید بگید و اگر استفاده نکردید با توجه به اینکه عضویتش رایگانه و شما هم حرفه ای هستید و خودتون خدمات ارائه میدید، یه نگاهی بندازید و اگر چیزی به نظرتون میرسه که باید بهش توجه کنم بگید. یه بار دیگه یادآوری می کنم که خودم الان از جای دیگه پنل دارم و از سرویسم راضی هستم منتها کف تعرفه اش 75 برای مسیر 3000 هستش. دنبال تعرفه ثابت کمتر هستم.
ممنون