PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان یه مشکل جدید در سطح دسترسی فایل ها و فولدرها پیدا کردم کسی کمک میکنه؟

irantk
May 17th, 2010, 20:53
سلام دوستان
یکی از دوستامیک انجمن ویبولتین داره که فایل های اتچمنتش در پوشه ای بنام upload ذخیره میشه
با اپلود فایل در ویبولتینش مشکل داشت چک که کردم دیدم دسترسی همه فایل ها و پوشه هایی که در این پوشه هست 0000 شده
ایا راهی یا دستوری وجود داره که تمام فولدر هایی که در این پوشه هست دسترسیش 777 بشه و فایل ها را 644 ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید;;)

VatanVPS
May 17th, 2010, 20:58
فکر نکنم همچین چیزی به صورت معمولی بشه اما اگه مدیر سرور باشید میشه یه اسکریپت perl نوشت و اون این کارو که کاره سختیه:d
به نظرم با FTP فولدر ها رو 777 و فایل هارو 644 کنید, راحت ترین راهه

irantk
May 17th, 2010, 22:26
اقا نزدیک به 10000 فایل و بیش از 400 فولدر هست
و دستی نمیشه
چندین سال پیش چنین مشکلی داشتم و حلش کردم
نمیدونم چکار کردم درست شد
دوستان کسی نیست بتونه کمک کنه؟

itjavani
May 17th, 2010, 22:26
فکر نکنم همچین چیزی به صورت معمولی بشه اما اگه مدیر سرور باشید میشه یه اسکریپت perl نوشت و اون این کارو که کاره سختیه:d
به نظرم با FTP فولدر ها رو 777 و فایل هارو 644 کنید, راحت ترین راهه

تایید میشه!!!!

mr.bahram
May 17th, 2010, 22:30
اگر روی 000 هست کاری نمیشه کرد ولی اگر سطح دست رسی خوندن رو داره می تونید یک بار روی دیتابیس ببرید و بعد دوباره به هاست انتقال بدید تا اتوماتیک ساخته بشه

TukaNet
May 17th, 2010, 22:34
احتمالا پنلشون دایرکت ادمین نیست ؟

J4vad
May 17th, 2010, 22:35
سلام دوستان
یکی از دوستامیک انجمن ویبولتین داره که فایل های اتچمنتش در پوشه ای بنام upload ذخیره میشه
با اپلود فایل در ویبولتینش مشکل داشت چک که کردم دیدم دسترسی همه فایل ها و پوشه هایی که در این پوشه هست 0000 شده
ایا راهی یا دستوری وجود داره که تمام فولدر هایی که در این پوشه هست دسترسیش 777 بشه و فایل ها را 644 ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

امکان دارد root سرور به دلیل فشار به سرور دسترسی به این پوشه را به 000 تغییر داده باشد تا دیگر قابل استفاده نباشد .

با مدیر سرور تماس حاصل کنید .

موفق باشید .

irantk
May 18th, 2010, 00:42
اگر روی 000 هست کاری نمیشه کرد ولی اگر سطح دست رسی خوندن رو داره می تونید یک بار روی دیتابیس ببرید و بعد دوباره به هاست انتقال بدید تا اتوماتیک ساخته بشه
سلام دوست عزیز
همین کار را کردم و وقتی فایل ها را به دیتابیس برمیگردونم و دوباره به یک پوشه منتقل میکنم
حجم پوشه دوم 2 گیگ کمتر از پوشه ای هست که قبلا داشته ام
و متوجه شدم وقتی دوباره از دیتابیس فایل ها را میخام به پوشه منتقل کنم فایلهایی که حجمشون بالای 16 میگ هست فقط 16 میگ منتقل میشه و وقتی از قسمت امار فایل ها نگاه میکنم میبینم حجم بزرگترین فایل 16 میگ نوشته در صورتی که قبل از انتقال به دیتابیس بزرگتریم فایل نوشته بوده 45 مگابایت ولی بعد همون فایل شده 16 مگابایت
گزینه های php.ini و etc/my.cnf را هم زیاد کردم و دوباره بک اپ را ریستور کردم و فایل ها را به دیتابیس منتقل کردم و دوباره به پوشه دیدم باز فایلی که 45 میگ بوده میشه 16 میگ
اگر برای این مشکل هم راهی دارید ممنون میشم کمک کنید

مثال:فایل service.pdf در حال حاظر 45 مگابایت هست ولی وقتی فایل ها را به دیتابیس منتقل میکنم و دوباره به پوشه ای جدید برمیگردونم و در تاپیکی میرم که همین فایل وجود داره میبینم که در مشخصات فایل نوشته 16 مگابایت در صورتی که همین فایل من قبلادانلود کرده بودم 45 میگ هست
و هر فایلی اندازه اش بیشتر از 1 میگ باشه بعد از این کار به 16 میگ تبدیل میشه
متاسفانه بیش از 300 فایل دارم که حجمش بیشتر از 16 میگ هست

irantk
May 18th, 2010, 13:20
کسی نبود کمک کنه؟

mr.bahram
May 18th, 2010, 15:15
این مورد رو باید کسی که از منیج سرور سر در میاره کمک بکنه
همان طوری که گفتید مربوط به مقدار آپلود php هست
یه احتمال دیگه هم میدم
زمان تایم اوت رو هم اگه بتونید ببرید بالا شاید درست بشه