PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی و مشاوره در مورد خرید Half Rack & full rack & single Unit

hadi_am
March 31st, 2014, 15:56
درود

لازم به مقدمه چینی نیست...

مجموعه ی ما مایل هستش به صورت مستقیم یا از طریق واسطه داخل چند دیتاسنتر با کیفیت کولو انجام بده،تک یونیت نصف رک و رک کامل به همین دلیل نیازمند یک سری راهنمایی هستیم از دوستانی که توی این ضمینه فعالیت میکنند...

کشورای مورد نظر ما :

آمریکا
کانادا
انگلیس
و مالزی یا هند و یا چین

لازم به ذکره هزینه ی متناسب و کیفیت و پایداری شبکه و همچنین هزینه کم خدمات تعویض و همچنین پشتیبانی عالی برای ما خیلی مهمه و داخل هر 4 لوکیشن این خدمات رو لازم داریم .

لطفا با اطلاعات خودتون به ما کمک کنید...

با تشکر

هادی امیری

| KVM - SERVER |
March 31st, 2014, 17:32
سلام
از کشورهای آسیایی چین و ترکیه پیشنهاد میکنم ، وضعیت پهنای باند مناسب تر از بقیه لوکیشن ها هستند.
داخل ترکیه Cogent هم بهتون سرویس میده و میتونید درصورتی که دیتاسنتر اجازه بده بصورت مستقیم از خود Cogent پهنای باند و آپلینک بگیرید.
آمریکا گزینه بسیار مناسبی هست ؛ اما از لحاظ پینگ و تحریمات تا حدودی کارو سخت میکنه ، اما انواع سخت افزار و فروشگاه های معتبر داخل East coast یا West Coast موجود هستند که از این طرف برد میکنید.
هزینه اولیه برای خرید رک چیزی در حدود 10 میلیون تومان هست ، با احتساب هزینه Switch Layer 3 ، کانفیگ سوییچ ، خرید آی پی و پهنای باند اولیه.

hadi_am
March 31st, 2014, 19:20
سلام
از کشورهای آسیایی چین و ترکیه پیشنهاد میکنم ، وضعیت پهنای باند مناسب تر از بقیه لوکیشن ها هستند.
داخل ترکیه Cogent هم بهتون سرویس میده و میتونید درصورتی که دیتاسنتر اجازه بده بصورت مستقیم از خود Cogent پهنای باند و آپلینک بگیرید.
آمریکا گزینه بسیار مناسبی هست ؛ اما از لحاظ پینگ و تحریمات تا حدودی کارو سخت میکنه ، اما انواع سخت افزار و فروشگاه های معتبر داخل East coast یا West Coast موجود هستند که از این طرف برد میکنید.
هزینه اولیه برای خرید رک چیزی در حدود 10 میلیون تومان هست ، با احتساب هزینه Switch Layer 3 ، کانفیگ سوییچ ، خرید آی پی و پهنای باند اولیه.

درود

با تشکر از راهنمایی شما...

این دیتاسنتری که برای ترکیه اعلام کردید رو حتما بررسی میکنیم...

برای چین هم دیتاسنتر مناسبی سراغ دارید حتما اعلام کنید تا اون هم بررسی بشه...

برای خرید مشکلی نداریم ولی مساله اساسی الان دیتاسنتر ها هستند که ممنون میشم لینک بدید و همچنین پیشنهاداتون برای کانادا و انگلیس رو هم بدید...

از باقی دوستان هم تقاضا میشه درخواستاشون رو ارسال کنن...

با تشکر

هادی امیری

| KVM - SERVER |
March 31st, 2014, 19:24
درود

با تشکر از راهنمایی شما...

این دیتاسنتری که برای ترکیه اعلام کردید رو حتما بررسی میکنیم...

برای چین هم دیتاسنتر مناسبی سراغ دارید حتما اعلام کنید تا اون هم بررسی بشه...

برای خرید مشکلی نداریم ولی مساله اساسی الان دیتاسنتر ها هستند که ممنون میشم لینک بدید و همچنین پیشنهاداتون برای کانادا و انگلیس رو هم بدید...

از باقی دوستان هم تقاضا میشه درخواستاشون رو ارسال کنن...

با تشکر

هادی امیری
سلام مجدد
فکر نمیکنم Cogent بصورت مستقیم خدمات کلوکیشن هم ارائه کنه.
منظورم این بود شما فضا / برق / و دیگر تجهزات را از دیتاسنتر بگیرید و پهنای باند ، IP Transit از کاگنت.
در مورد آمریکا هم جدیدا QuadraNET آفرهای مناسبی ارائه میکنه اما با توجه به Premium بودن تمام پهنای باندشون هزینه بالایی برای ترافیک میگیرند.
درصورتی هم که از هلند مدنظر دارید میتونیم باهم همکاری داشته باشیم.

hadi_am
March 31st, 2014, 20:56
سلام مجدد
فکر نمیکنم Cogent بصورت مستقیم خدمات کلوکیشن هم ارائه کنه.
منظورم این بود شما فضا / برق / و دیگر تجهزات را از دیتاسنتر بگیرید و پهنای باند ، IP Transit از کاگنت.
در مورد آمریکا هم جدیدا QuadraNET آفرهای مناسبی ارائه میکنه اما با توجه به Premium بودن تمام پهنای باندشون هزینه بالایی برای ترافیک میگیرند.
درصورتی هم که از هلند مدنظر دارید میتونیم باهم همکاری داشته باشیم.

درود

برای هلند لطفا شماره ی ثبت شرکت،ادرس شرکت و شماره تماستون رو لطف کنید تا با شما تماس گرفته بشه...

با تشکر

هادی امیری

hadi_am
April 1st, 2014, 16:46
درود

همچنان منتظر نظرات پر کاربرد همکاران گرامی هستیم...

با تشکر

ایرانیکا سرور

se7en-host
April 3rd, 2014, 11:30
درود

لازم به مقدمه چینی نیست...

مجموعه ی ما مایل هستش به صورت مستقیم یا از طریق واسطه داخل چند دیتاسنتر با کیفیت کولو انجام بده،تک یونیت نصف رک و رک کامل به همین دلیل نیازمند یک سری راهنمایی هستیم از دوستانی که توی این ضمینه فعالیت میکنند...

کشورای مورد نظر ما :

آمریکا
کانادا
انگلیس
و مالزی یا هند و یا چین

لازم به ذکره هزینه ی متناسب و کیفیت و پایداری شبکه و همچنین هزینه کم خدمات تعویض و همچنین پشتیبانی عالی برای ما خیلی مهمه و داخل هر 4 لوکیشن این خدمات رو لازم داریم .

لطفا با اطلاعات خودتون به ما کمک کنید...

با تشکر

هادی امیری
در امریکا بهترین گذینه xlhost می باشد که از کیفیت ان همه ی دوستان و همکاران عزیز اطلاع دارند
انگلیس redstation و uk2 هستند از redstation من سرور دارم و تا حالا ندیدم که 1 ثانیه قطع شود uk2 را کار نکردم اما دوستان گفتند کیفیت ان هم خوب است
اطلاعاتی خواستید در خدمتم

hadi_am
April 3rd, 2014, 12:14
در امریکا بهترین گذینه xlhost می باشد که از کیفیت ان همه ی دوستان و همکاران عزیز اطلاع دارند
انگلیس redstation و uk2 هستند از redstation من سرور دارم و تا حالا ندیدم که 1 ثانیه قطع شود uk2 را کار نکردم اما دوستان گفتند کیفیت ان هم خوب است
اطلاعاتی خواستید در خدمتم

درود

با تشکر از شما دوست گرامی...

مساله اینجاست این مواردی که اعلام کردید اکثرا سرور اختصاصی ارائه میکنند و امکان ارائه ی سرویس کولو و رک ندارند واین یک مساله بسیار مهم هستش علت این امرم اینه که به علت این که سرورای اختصاصی معلوم نیست از چه سخت افزارایی استفاده میکنن و امکان داره با یه حرکت کوچولو کل هارد رو فرمت کنن اصلا به نفع ما و مشتری نیستش توی این موارد به همین دلیل ما خومدون مایل هستشم تا سخت افزار خود مجموعه داخل دیتاسنتر باشه.

دنبال دیتاسنترهایی هستیم که کولو و رک ارائه کنن...

با تشکر

هادی امیری

se7en-host
April 3rd, 2014, 13:42
با سلام
عزیز کی می گه کولو ندارند ؟
در xlhost خودم سرور کولو دارم

redstation هم در سایتشون کولو داشن ولی من از اونجا اجاره گرفتم کولو نکردم

hadi_am
April 3rd, 2014, 17:16
با سلام
عزیز کی می گه کولو ندارند ؟
در xlhost خودم سرور کولو دارم

redstation هم در سایتشون کولو داشن ولی من از اونجا اجاره گرفتم کولو نکردم

درود

بنده که گشتم چیزی پیدا نکردم لطف کنید آدرس و لینکشو همراه با هزینه هاشو ارسال کنید داخل همین تاپیک...

رد استیشن هم طبق مکاتبه ای که داشتیم باهاشون یا باید 11 یونیت خریداری بشه یا 22 یا هم فول رک که ما 6 یونیت لازم داریم...

دوستان دیگر هم لطفا شرکت کنن تا به نتیجه ی بهترین برسیم...

با تشکر

هادی امیری

se7en-host
April 3rd, 2014, 18:47
درود

بنده که گشتم چیزی پیدا نکردم لطف کنید آدرس و لینکشو همراه با هزینه هاشو ارسال کنید داخل همین تاپیک...

رد استیشن هم طبق مکاتبه ای که داشتیم باهاشون یا باید 11 یونیت خریداری بشه یا 22 یا هم فول رک که ما 6 یونیت لازم داریم...

با تشکر

هادی امیری
من در رد استیشن کولو نکردم اطلاعی ندارم فقط می دونم کولو قبول می کنند
این هم لینک xlhost
Cloud Servers | Cloud Server Hosting (http://www.xlhost.com/cloud-hosting/cloud-servers)

| KVM - SERVER |
April 3rd, 2014, 19:21
درود

با تشکر

هادی امیری
برای 6 یونیت یا باید بصورت تکی توافق کنید یا 1/4 رک بگیرید.
داخل serverius سرویس دهنده ای هست (Hostslim) قیمت هر 1 یونیت با 25 ترابایت پهنای باند به شما 29.00 یورو میدهند.
میتونید هماهنگ کنید هم خرید سخت افزار انجام میدند هم فضا بهتون میدن.
سایت hostslim.nl و اکانت اسکایپ hostslimeu که پشتیبانی خوبی هم دارند

ULTRAWEB
April 3rd, 2014, 20:00
توصیه ی همیشگی اگر میخوای کلو کنی واسطه رو حذف کن شما 10یورو بزار روی همین پولت میتونی مستقیم از خودشون یونیت بگیری
مدیرعاملشم باهام رفیق صمیمی هست :) توی wht:)

hadi_am
April 3rd, 2014, 20:21
من در رد استیشن کولو نکردم اطلاعی ندارم فقط می دونم کولو قبول می کنند
این هم لینک xlhost
Cloud Servers | Cloud Server Hosting (http://www.xlhost.com/cloud-hosting/cloud-servers)

درود

این لینکی که دادید مربوط به کلود سرور بود نه کولوکیشن...

در مورد کولوکیشن باهاشون تماس داشتم طبق صحبتی که با مدیر فروش این دیتاسنتر داشتم فقط به ساکنان Columbus سرویس ارائه میکنن اینم به خاطر اینه که چون خدمات کولوکیشن نیاز به حل مشکلات فنی هستش به همین خاطر ارائه نمیکنن نمیدونم تحت چه شرایطی به شما ارائه کردن.

داخل serverius سرویس دهنده ای هست (Hostslim) قیمت هر 1 یونیت با 25 ترابایت پهنای باند به شما 29.00 یورو میدهند.

درود

ما علاقه ای به خرید با واسطه نداریم بنده خودم مستقیما با بیشتر دیتاسنترا مکاتبه داشتم به علت یکسری مشکلات با هیچ کودوم از دیتاسنترا به توافق نرسیدیم با این دیتاسنتر هلندی هم که به توافق رسیدیم ولی مشکل اینجاست که آی پی رو 0.95یورو واگذار میکنن که برای ما که 128 آی پی نیاز داریم اصلا به صرفه نیست...

توصیه ی همیشگی اگر میخوای کلو کنی واسطه رو حذف کن شما 10یورو بزار روی همین پولت میتونی مستقیم از خودشون یونیت بگیری
مدیرعاملشم باهام رفیق صمیمی هست :) توی wht:)

مشکلی از نظر هزینه نیست،مساله اینجاست که با ما کنار بیان Serverios فعلا برای هالف رک و فول رک اجازه ی روت میده اگه برای تک یونیتها هم اجازه ی روت میداد خیلی بهتر میشد چون اینطوری راحت تر میشیم.

ما که از این رفیقا نداریم تا کار ما رو ردیف کنن...

بزرگترین مشکل ما مجموز روت کردن آی پی و قیمت مناسب پهنای باند هستش که باز Serverios 8 یورو هر ترابایت رو میده...

کولوکراسینگ ، آی وب ، کوآدرا نت و چند دیتاسنتر دیگه هم که مشکل سر سرویس دادن به ایرانیا داشتن...

حالا باز منتظر میشیم دنبال یه نفر که دیتاسنتر بهتری برای این خدمات معرفی ما بکنه....

با تشکر

هادی امیری

dan6
April 3rd, 2014, 21:43
ما در کولوکراسینگ colo داریم.
در صورتی که مایل هستید, تعداد یونیت ها, IP ها و ترافیک مورد نظر را بگویید تا ببینیم به چه صورت امکان این کار هست.

arc1o0
April 3rd, 2014, 22:32
سلام

این چین و هند و مالزی رو می خواید چه کار؟!

سرور های کولو شده قرار برای چه کاری استفاده بشه؟

hadi_am
April 3rd, 2014, 23:22
ما در کولوکراسینگ colo داریم.
در صورتی که مایل هستید, تعداد یونیت ها, IP ها و ترافیک مورد نظر را بگویید تا ببینیم به چه صورت امکان این کار هست.
درود

لطفا یک شماره تماس دفتر یا شماره تلفن همراهتون رو ارسال کنید تا با شما تماس گرفته بشه.

سلام

این چین و هند و مالزی رو می خواید چه کار؟!

سرور های کولو شده قرار برای چه کاری استفاده بشه؟

سرور های کولو شده برای ارائه ی سرور اختصاصی و همچنین مجازی سازی استفاده خواهند شد...

این 3 کشورم برای اینکه توی آسیا به جز ایران کشور دیگه ای هم ارائه کنیم...

در ضمن دسترسی به این 3 کشور برای ما بسیار راحت تره و نفر ما راحت تر میتونه ورود و خروج داشته باشه...

با تشکر

هادی امیری

hadi_am
April 5th, 2014, 22:47
درود

با عرض پوزش از مدیران...

همچنان نیازمند راهنمایی دوستان هستیم...

TukaNet
April 6th, 2014, 00:09
کولوکیشن چیزی نیست که بشه آفر داد ، شرایط شما هم که خاص هست و انتخاب را سخت تر می کند

تقریبا در تمام لوکیشن هایی که فرمودید کار کرده ایم ( به جز چین و هند ) و پیشنهاد میکنم که برای مقادیر زیر فول رک سمت دیتاسنترها نروید

قبل از هر چیز یک آدرس و تلفن معتبر از یک کشور ثالث پیدا کنید و هرگز اعلام نکنید که ایرانی هستید حتی در صورتی که دیتاسنتر اعلام کند مشکلی ندارد

در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر دارید در ارتباط باشید چون اینجا بخش آموزشی هست و به دلیل محدودیت های موجود نمیشه خیلی موارد رو بیان کرد

hadi_am
April 6th, 2014, 09:37
کولوکیشن چیزی نیست که بشه آفر داد ، شرایط شما هم که خاص هست و انتخاب را سخت تر می کند

تقریبا در تمام لوکیشن هایی که فرمودید کار کرده ایم ( به جز چین و هند ) و پیشنهاد میکنم که برای مقادیر زیر فول رک سمت دیتاسنترها نروید

قبل از هر چیز یک آدرس و تلفن معتبر از یک کشور ثالث پیدا کنید و هرگز اعلام نکنید که ایرانی هستید حتی در صورتی که دیتاسنتر اعلام کند مشکلی ندارد

در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر دارید در ارتباط باشید چون اینجا بخش آموزشی هست و به دلیل محدودیت های موجود نمیشه خیلی موارد رو بیان کرد

درود

با تشکر از توضیحات شما لطفا یک شماره تماس و آی دی یاهو برای بنده از طریق پیغام خصوصی ارسال نمائید تا با شما تماس گرفته شود...

با تشکر

هادی امیری

sob
September 25th, 2014, 19:21
با سلام
ببخشید من یه راهنمایی از شما دوست محترم داشتم، سوالم اینه:
من 35 تا سایت خبری دارم و می خوام براشون یک سرور بخرم و کولوکیشن کنم دنبال یه سرور اچ پی می گردم، تعداد کاربران آنلاین در 1 ثانیه در حالت آرمانی 1500 هست البته خیلی دست بالا گرفتم گانفیگی که مشکل من رو حل میکنه رو به من معرفی می کنید؟
هزینه ای که برای این سرور در نظر دارم 15-14 میلیون هست و می خوام با این خرید حداقل تا 5 سال مشکلی نداشته باشم؛ لطفا من رو راهنمایی بفرمایید؟

15 تا سایت با پی اچ پی برنامه نویسی شده و 20 تا دیگه با وردپرس و جوملا
با تشکر

iran-developers
September 25th, 2014, 21:29
با سلام
من 35 تا سایت خبری دارم و می خوام براشون یک سرور بخرم و کولوکیشن کنم دنبال یه سرور اچ پی می گردم، تعداد کاربران آنلاین در 1 ثانیه در حالت آرمانی 1500 هست البته خیلی دست بالا گرفتم گانفیگی که مشکل من رو حل میکنه رو به من معرفی می کنید؟
هزینه ای که برای این سرور در نظر دارم 15-14میلیون هست و می خوام با این خرید حداقل تا 5 سال مشکلی نداشته باشم؛ لطفامن رو راهنمایی بفرمایید؟

با تشکر
درود
با آیدی یاهو من در تماس باشید ..
: hostbama@yahoo.com

HighHost
October 2nd, 2014, 16:09
منظورتون کل هزینه 15 ملیون برای 5 سال باشه؟

با شماره 09396558300 یا ایدی high.host در تماس باشید

ra3ou1
October 11th, 2014, 16:36
با سلام
هزینه ای که برای این سرور در نظر دارم 15-14میلیون هست و می خوام با این خرید حداقل تا 5 سال مشکلی نداشته باشم؛ لطفامن رو راهنمایی بفرمایید؟

با تشکر

سلام دوست عزیز

برای دریافت تجهیزات و کولو می توانم شما را راهنمایی کنم

همچنین سرورهای HP و Dell وارد میکنیم

در صورت تمایل با بنده در ارتباط باشید تا در این مورد صحبت کنیم

با سپاس

- - - Updated - - -

hostslim یه هیچ عنوان تایید نمیشه

وافعا آدم نادرستی هستند

تلفن و ایمیل مکاتبه داشتم حتی سرور هم اوکی کردیم

نزدیک 4000 یورو فقط ضرر شد و دیگر هیچ !!!!

در هر صورت تایید نمی کنم به عنوان کسی که باشون کار کرده

فقط مستقیم با دیتاسنتر کار کنید

موفق باشید

hadi_am
October 20th, 2014, 01:09
درود

از همکاران گرامی کسی داخل دیتاسنتر Serverious شرابط RTO ندارند؟