PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا این کارعاقلانه است؟

seo-expert
March 31st, 2014, 10:28
سلام
یکی از دوستان من یک سایت فیلم داره. سرور اختصاصی خریداری کرده و کل فایلهاش در سرور هست.
حالا میخواد یه سرور مجازی بسازه و سایت خودش رو توش میزبانی کنه
به نظر شما کار عاقلانه ای هست؟
واسطه ای که سرور رو خریداری کرده میتونه سرور رو تصرف کنه؟

allbert
March 31st, 2014, 10:34
میزبانی فایل های فیلم و خود سایت روی یک سرور اصلا عاقلانه نیست .

موفق باشید

aalireza439
March 31st, 2014, 10:39
چون سایت دانلود فیلم هست و فایلهای حجیم هست ، احتمال اینکه سرور روی زمان اوج دانلود داون بشه زیاده. در اون صورت سایت دوستتون هم داون میشه.

البته میشه دوتا vps با منابع اختصاصی تعریف کرد و فقط تا یک حد از منابع رو مصرف کنه.

seo-expert
March 31st, 2014, 10:42
چون سایت دانلود فیلم هست و فایلهای حجیم هست ، احتمال اینکه سرور روی زمان اوج دانلود داون بشه زیاده. در اون صورت سایت دوستتون هم داون میشه.

البته میشه دوتا vps با منابع اختصاصی تعریف کرد و فقط تا یک حد از منابع رو مصرف کنه.

منظور من از هاست روی سرور مجازی همین بود
یعنی روی یک سرور اختصاصی 2 سرور مجازی با منابع اختصاصی ساخته بشه و سایت تو یکی باشه و فیلم ها در دیگری.
سوال اصلی اینه که واسطه میتونه در سایت تصرف کنه. غیر از اینه؟

aalireza439
March 31st, 2014, 10:48
منظور من از هاست روی سرور مجازی همین بود
یعنی روی یک سرور اختصاصی 2 سرور مجازی با منابع اختصاصی ساخته بشه و سایت تو یکی باشه و فیلم ها در دیگری.
سوال اصلی اینه که واسطه میتونه در سایت تصرف کنه. غیر از اینه؟

اگر برای هر دو سرور منابع مثل cpu و رم رو محدود کنی ، نه مشکلی نداره .

novin-web
March 31st, 2014, 12:00
سلام
یهتر هست میزبانی با هاست دانلود جدا از هم باشن
ولی اگر سرور رو بدرستی کانفیگ کنید مشکلی پیش نمیاد.

seo-expert
March 31st, 2014, 12:21
دوستان
من منظورم مشکلاتی مثل کلاه برداری واسطه و تصرف سرور هست نه مشکلات دیگه!
واسطه میتونه چنین کاری بکنه؟

Ramin
March 31st, 2014, 12:25
دوستان
من منظورم مشکلاتی مثل کلاه برداری واسطه و تصرف سرور هست نه مشکلات دیگه!
واسطه میتونه چنین کاری بکنه؟

اگر فرض کنیم سرور فایل ها دچار مشکل شود. یک سایت با لینک های خراب + یک قالب چه ارزشی دارد؟ به همان میزان که سایت ارزش دارد فایلها نیز ارزشمند است! این دو در کنار هم کارآمد هستند!

zakerweb
March 31st, 2014, 12:30
درود
پیشنهاد میشه در یک میزبانی خریداری نشه
بله قابل تصرف می باشد برای میزبانی
هاست میزبانی رو از یک جای دیگر خریداری کنید

seo-expert
March 31st, 2014, 12:55
اگر فرض کنیم سرور فایل ها دچار مشکل شود. یک سایت با لینک های خراب + یک قالب چه ارزشی دارد؟ به همان میزان که سایت ارزش دارد فایلها نیز ارزشمند است! این دو در کنار هم کارآمد هستند!
به نظر من اگر سایت و فایل ها در کنار هم نباشند اگر مشکلی برای سرور بوجود بیاد قابل پیگیری هست ولی اگر سایت هم در کنر سرور باشد دردسر پیگیری متوجه صاحب سرور هست تا واسطه
درست میفرمایید. این دو کنار هم ارزش دارند و به نظر من اگر کنار هم نباشید واسطه کمتر تحریک میشود