PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی با کیفیت برای سایت پشتیبانی

Ali Reza
May 17th, 2010, 19:17
درود،
بنده مدیر سایت MyBBIran.com انجمن ساز رایگان هستم.
همان طور که قبلا هم در این سایت مطرح شده بود، سایت ما به دلیل حملات هکر ها نیاز به امنیت بالایی دارد.

دست کم تعداد بازدید روزانه 5000 نفر و آن لاین بودن هم زمان 50 نفر برای سایت پیش بینی می شود. البته فضای زیادی لازم نیست و چیزی حدود 2 گیگ کافیست پهنای باند هم در حدود 50 گیگ. در عوض هرچه مقدار رم بالاتر باشد بسیار برای ما مفید تر خواهد بود (دست کم رم 1 گیگ). و البته CPanel
نکته بسیار مهم دیگر نیز امنیت و سرعت بسیار بالای سایت برای ما حایز اهمیت می باشد.
از طرف دیگر چون ما یک سایت پشتیبانی هستیم نمی توانیم ماهانه هزینه زیادی پرداخت کنیم. به همین دلیل اگر بتوانیم یک تعامل دو طرفه کنیم مفید تر است. به این صورت که بیشتر هزینه را نقدی پرداخت کنیم و مقداری از آن را برای شما تبلیغ کنیم. البته سایت ما با رتبه 350 در ایران بازدید خوبی دارد
---> از آن جا که وب مستر های زیادی به سایت ما مراجعه می کنند می تواند تبلیغ مفیدی هم برای شرکت ارایه کننده خدمات به ما باشد.

هر یک از دوستان که پیشنهادی دارد منتظر خواندن آن هستم

به این نکته هم توجه داشته باشید که رتبه الکسای ما 28.000 می باشد و ما سایت شماره 350 ایران هستیم.
مرجع فارسی MyBB (http://mybbiran.com)

alborzgostar
May 17th, 2010, 20:06
سلام اگه بنر ما رو بزارید سایتتون به عنوان پشتیبان من این وی پی اس رو مت تونم بدم

Ram:1024
hdd: 15 Gig
bw: 200 gig
Cpanel

ماهانه 35 تومن !

قیمت این وی پی اس ماهانه 80 هست

aghaee
May 17th, 2010, 20:14
سلام اگه بنر ما رو بزارید سایتتون به عنوان پشتیبان من این وی پی اس رو مت تونم بدم

Ram:1024
hdd: 15 Gig
bw: 200 gig
Cpanel

ماهانه 35 تومن !

قیمت این وی پی اس ماهانه 80 هست
با 20 هم میشه خرید! (چون گفتی 80 میدن و تو ارزون میدی ، واسه همین گفتم)

درود،
بنده مدیر سایت MyBBIran.com انجمن ساز رایگان هستم.
همان طور که قبلا هم در این سایت مطرح شده بود، سایت ما به دلیل حملات هکر ها نیاز به امنیت بالایی دارد.

دست کم تعداد بازدید روزانه 5000 نفر و آن لاین بودن هم زمان 50 نفر برای سایت پیش بینی می شود. البته فضای زیادی لازم نیست و چیزی حدود 2 گیگ کافیست پهنای باند هم در حدود 50 گیگ. در عوض هرچه مقدار رم بالاتر باشد بسیار برای ما مفید تر خواهد بود (دست کم رم 1 گیگ). و البته CPanel
نکته بسیار مهم دیگر نیز امنیت و سرعت بسیار بالای سایت برای ما حایز اهمیت می باشد.
از طرف دیگر چون ما یک سایت پشتیبانی هستیم نمی توانیم ماهانه هزینه زیادی پرداخت کنیم. به همین دلیل اگر بتوانیم یک تعامل دو طرفه کنیم مفید تر است. به این صورت که بیشتر هزینه را نقدی پرداخت کنیم و مقداری از آن را برای شما تبلیغ کنیم. البته سایت ما با رتبه 350 در ایران بازدید خوبی دارد
---> از آن جا که وب مستر های زیادی به سایت ما مراجعه می کنند می تواند تبلیغ مفیدی هم برای شرکت ارایه کننده خدمات به ما باشد.

هر یک از دوستان که پیشنهادی دارد منتظر خواندن آن هستم

به این نکته هم توجه داشته باشید که رتبه الکسای ما 28.000 می باشد و ما سایت شماره 350 ایران هستیم.
مرجع فارسی MyBB (http://mybbiran.com)

کلا رایگان در اختیارتون قرار میدم! البته برای شما سرور اختصاصی نیاز نیست؟؟
خواستی در تماس باش بیشتر صحبت کنیم

TukaNet
May 17th, 2010, 20:23
خوب این تعامل به چه صورت خواهد بود ؟ اگر بیشتر توضیح بدید بهتر میتونیم در خدمتتون باشیم !

در صورت تمایل میتونید پ.خ. کنید ... ;)

asrhosting
May 17th, 2010, 20:50
سلام . ما اسپانسر شما می شیم و یه سرور نیمه اختصاصی بهتون می دیم با تنظیمات اولیه بالا بردن امنیت سرور .

2 گیگ رم
هارد : 80 گیگی
پهنای باند 500 گیگ
سی پنل
سرعت 1 گیگ

خواستید در خدمتیم . / پی ام

رایگان البته !!!

mr.he3am
May 17th, 2010, 21:23
من میتونم به شما هاست بدم ( به صورت رایگان )
هم با کنترل پنل سی پنل دارم هم دایرکت ادمین

خدمات حرفه ای میزبانی وب | شماره ثبت :‌22864 (http://www.vastdata.net)
شماره شرکت :4407322(0261)
شماره موبایل : 09193244793
برخی از مشتریان :
gigscript.info
film-baran.com
up.p30day.com
musicall2.com
rapopop1.com

Arashdn
May 18th, 2010, 08:25
سلام
شما با تلفن همراه بنده تماس بگیر تا دقیقا ببینم چی نیاز داری و چی برات مناسبه
و بهترین آفر رو بهتون بدم
09355055680

---------- Post added at 08:25 AM ---------- Previous post was at 08:23 AM ----------

سلام
09355055680

---------- Post added at 08:25 AM ---------- Previous post was at 08:25 AM ----------

سلام
09355055680

SaeedGh
May 19th, 2010, 01:46
سلام،

دست کم تعداد بازدید روزانه 5000 نفر و آن لاین بودن هم زمان 50 نفر برای سایت پیش بینی می شود.

ممکن است توضیح بدهید که چطور محاسبه کردید؟ (چون آماری که در حال حاضر سایت شما نوشته شده 211 بازدیدکننده در روز (51 عضو و 160 مهمان) و 5 کاربر همزمان است)

از طرف دیگر چون ما یک سایت پشتیبانی هستیم نمی توانیم ماهانه هزینه زیادی پرداخت کنیم.

فکر می‌کردم قرار بود درآمدی که از راه فروش افزونه‌ها و پوسته‌های MybbHelp.ir ، MybbCentral.com و MybbSource.com کسب کرده‌اید را برای تامین هزینه‌های نگهداری سایت کنار بگذارید. در هر حال توصیه می‌کنم به دنبال هاست وارز باشید چون هم آن دو سایت خارجی و هم پشتیبانی فارسی همچنان موضوع فروش غیرقانونی محصولاتشان در سایت شما را پیگیری می‌کنند (البته بنده شخصاً به این مسائل اهمیت نمی‌دهم اما کاربرانیکه هزینه‌ی استفاده از خدمات و محصولات را پرداخت کرده‌اند اصرار دارند که نسبت به این موارد بی‌تفاوت نباشیم).

این ارسال صرفاً جنبه‌ی اطلاع رسانی دارد تا مجدداً مجبور به انتقال سایت خود نشوید وگرنه مختار هستید که آن فایل‌ها را در هر سروری که تمایل دارید میزبانی کنید.

امیدوارم خدمات‌دهنده‌ی مناسبی برای سایت خود پیدا کنید.

mr.he3am
May 19th, 2010, 01:50
سرور های ما وارز هست

iacbook
May 19th, 2010, 02:26
با سلام
بنده مدیر پایگاه خدمات الکترونیک ایاک بوک هستم که برای مدتی میزبان این سایت بودیم و همچنان نیز این سایت بر روی هاست ایاک بوک قرار دارد.
اما در حال حاضر بدلیل مشکلات پیش آمده این دوستمان قصد جابجایی سایت را گرفته اند که بنده نیز امیدوارم میزبان خوبی برایشان پیدا شود.
لذا یک موردی که باید میزبان جدید قادر به مقابله با آن باشد حملات دی داس روی سرور هست ، بنابراین در آفرهایی که می دهید دقت کنید و پس از حملات دی داسی که روی این سایت صورت می گیرد زود جا نزنید!
چون دادن آفرهای مختلف کار سختی نیست ، اما عمل کردن به وعده ها در شرایط مختلفی که پیش میاد مهمه.

ممنون

mr.he3am
May 19th, 2010, 09:24
فکر نمی کنم جلوگیری دی داس کار سختی باشه
اگه سرور خوب منیج شده باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد
مثلا سایت gigscript.info در روز +3 بار دی داس میشه تا حالا نه ساسپند شده نه سرور خوابیده

Ali Reza
May 19th, 2010, 12:47
سلام،

ممکن است توضیح بدهید که چطور محاسبه کردید؟ (چون آماری که در حال حاضر سایت شما نوشته شده 211 بازدیدکننده در روز (51 عضو و 160 مهمان) و 5 کاربر همزمان است)

فکر می‌کردم قرار بود درآمدی که از راه فروش افزونه‌ها و پوسته‌های MybbHelp.ir ، MybbCentral.com و MybbSource.com کسب کرده‌اید را برای تامین هزینه‌های نگهداری سایت کنار بگذارید. در هر حال توصیه می‌کنم به دنبال هاست وارز باشید چون هم آن دو سایت خارجی و هم پشتیبانی فارسی همچنان موضوع فروش غیرقانونی محصولاتشان در سایت شما را پیگیری می‌کنند (البته بنده شخصاً به این مسائل اهمیت نمی‌دهم اما کاربرانیکه هزینه‌ی استفاده از خدمات و محصولات را پرداخت کرده‌اند اصرار دارند که نسبت به این موارد بی‌تفاوت نباشیم).

این ارسال صرفاً جنبه‌ی اطلاع رسانی دارد تا مجدداً مجبور به انتقال سایت خود نشوید وگرنه مختار هستید که آن فایل‌ها را در هر سروری که تمایل دارید میزبانی کنید.

امیدوارم خدمات‌دهنده‌ی مناسبی برای سایت خود پیدا کنید.

شما از وقتی سایت ما باز شده و کاربر ها سایت ما را انتخاب کردند خیلی ناراحت هستید.
اینکه سایت ما مورد توجه کاربر ها قرار گرفته است از تلاش ما بوده است. و به جای اینکه مثل شما بی کار بشینیم و به گفتن اراجیف بپردازیم و در اینترنت جستجو کنید تا در ادامه ارسال های بنده مطلبی بنویسید شاید یکی از دلایل عقب ماندگی سایت شما باشد.
من جای شما بودم انقدر از .... بالا نمی رفتم.
جهت اطلاع هم هیچ افرونه ای غیر رایگانی از سایت متروکه شما در سایت ما وجود ندارد. این که می گویم متروکه وقتی چند روز سایت ما بسته شد تفاوت قبل و بعد آمار سایت شما را دیدم :71:
در درجه اول هم شما مال خودتو سفت بگیر.
دوست ندارم در مسایلی که به شما ربطی ندارد دخالت کنید. ولی امان از خاله زنک بازی...

با سلام
بنده مدیر پایگاه خدمات الکترونیک ایاک بوک هستم که برای مدتی میزبان این سایت بودیم و همچنان نیز این سایت بر روی هاست ایاک بوک قرار دارد.
اما در حال حاضر بدلیل مشکلات پیش آمده این دوستمان قصد جابجایی سایت را گرفته اند که بنده نیز امیدوارم میزبان خوبی برایشان پیدا شود.
لذا یک موردی که باید میزبان جدید قادر به مقابله با آن باشد حملات دی داس روی سرور هست ، بنابراین در آفرهایی که می دهید دقت کنید و پس از حملات دی داسی که روی این سایت صورت می گیرد زود جا نزنید!
چون دادن آفرهای مختلف کار سختی نیست ، اما عمل کردن به وعده ها در شرایط مختلفی که پیش میاد مهمه.

ممنون

این نکته قابل توجهی است. با سپاس

-----

از تمام دوستانی که اعلام آمادگی کردند سپاس گزارم. (قلب)
سایت ما نیازی به هاست وارز ندارد.

موفق باشید.