PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سئو سایت فیلم و سریال

letsgo78
March 30th, 2014, 16:29
با سلام دوستان ببینین من یه سایت فیلم و سریال تازه راه انداختم هنوزم هیچ کاری روش نشده جز طراحی قالب و راه اندازی سایت و گذاشتن ۱۵۰ تا مطلب در عرضه ۴ روز میخوام واسه ۱۵ فروردین به بعد سایتو بدم واسه بهینه سایت ***** میشه کاری به هزینه سئو ندارم میخوام بدونم بهترین کسایی که واسه این کار میشناسین کیا هستن به علاوه سایتایی مثله filmdown و download-movie هی ***** میشن یا حتی باگس فیلم ولی اولن و اول میمونن تو موزیکم سلطان موزیکو به موزیک و تهران موزیک اینا کاره کیا هستن این نمونه کارا یا کسی هست که بتونه مثله اینا بهینه کنه ولی با تضمین به علاوه هر کس است همینجا اعلام کنه با تشکر کاریم به هزینش نداشته باشین یا کسیو میشناسین مثله جاهایه معتبر که سایت مارو بهینه میکنن اعلام کنین با تشکر

hotler
March 30th, 2014, 16:53
عزیز چون تازه کار هستی بزار برات بگم !

3eo.in تو گوگل اولین لینک بود با کلمه " سئو " ؛ رقباش مثل سئو تک که خیلی هم ادعا دارند رتبه های بعدی رو داشتند.

ما درخواست سئو رو به 3eo.in فرستادیم ، هزینه سئو که مبلغی حدود 300 هزرار تومان هم میشد رو یکی از دوستان پرداخت کردند.

سایت بعد از 7 روز اومد صفحه دو گوگل با کلمه " دانلود فیلم " ولی به لطف عزیزان فیلطرینگ ، سایت فیلطر شد .

و بعدش رفتیم جایی که عرب شیشه نوشابش رو انداخت.

با ادمین 3eo.in هم صحبت کردیم و ایشون این جواب رو به ما دادند که باید بک لینک تهیه کنید اون هم زیر نظر ما برای شروع 150 هزار تومان بک لینک کافیه تا به 2 میلیون تومان برسه.

فکرش رو بکن عزیز !

این یعنی تو سایت های رقابتی بک لینک حرف اول رو میزنه ، گرچه زمزمه هایی مبنی بر این که گوگل دیگه برای سایت های رنک دار ارزشی قائل نیست به گوش میخوره ولی هنوز ازرش خودش رو داره.

باکس فیلم همیشه اول نیست ، اول اونی هست که لینک اول باشه نه صفحه اول گاهاً لینک 9 یا 10 هم میره سایت باکس فیلم. اون هم به لطف بک لینک اومده بالا.

یادتون باشه همیشه بک لینک با کیفیت تهیه کنید تا بتونید موفق بشید.

بهینه سازی سایت هم کاری نداره .

1 - قالب رو بهینه کنید ، سعی کنید از تگ <h1> فقط یک بار استفاده کنید . اون هم برای عنوان سایتتون. از تگ <h2> هم میتونید برای عنوان پست هاتون استفده کنید . و از تگ <h3> هم برای کلمات کلیدی هر پست !

2 - قالبتون رو ولید کنید و از استاندارد گوگل یعنی HTML 5 در ساختار قالبتون استفاده کنید.

3 - اگر مدیریت محتوای سایتتون وردپرس هست از افزونه WordPress SEO By Yoast یا All In One SEO استفاده کنید. افزونه های دیگری هم برای بهینه سازی ضروری وبسایت هست که الان در خاطرم نیست ! شما اگر نیاز داشتید بگید براتون قرار بدم.

4 - برای سایتتون نقشه درست کنید. ( Site Map )

5 - سایتتون رو در وب مستر تولز ثبت کنید و در اونجا نقشه سایتتون رو به گوگل معرفی کنید.

6 - فعالیت در شبکه های اجتماعی رو فراموش نکنید ، حتماً حتماً در فیسبوک ، گوگل پلاس ، تویتر پست های خودتون رو به اشتراک بگذارید که خیلی موثر هست ! مخصوصاً گوگل پلاس و فیسبوک.

این 5 مورد بالا رو میتونید در موتور جستجوی قدرتمند ایرانی Salam.ir جستجو کنید و به نتایج خوبی برسید.

مورد 6 هم که کاملاً محرز هست شما این کار ها رو انجام بدید + تهیه بک لینک مطمئناً به نتیجه مطلوب خودتون دست پیدا میکنید.

موفق باشید .

یا عـــلی.

letsgo78
March 30th, 2014, 16:58
ببینین بنده هم از اینها خبر دارم الان یکی از دوستان به من 1admin و seomooz رو معرفی کرد ببینم اونا قبول میکنن یا نه من همینکارا هم بلد نیستم ثبت کردن تو وب مسترو بهش سرزدنو اینا هم حاضرم هزینشو بدم یکی برام اوکی کنهو بک لینکو اینارو بخره چون من بلد نیستم و وقتشم ندارم که وقتمو بذارمو یاد بگیرم داداش

hotler
March 30th, 2014, 17:15
شما بگو کجاش رو مشکل داری !

در صورت تمایل شما براتون انجام میدم

letsgo78
March 30th, 2014, 17:27
ببین من یکیو میخوام که تا سایت بیاد اول هواسش به سایت باشهو مشکلی پیش اومد اوکیش کنه من با بهینه سازان قرار داد میبندم در صورتی که نیارن اول من مبلدم چه کنم حکم براشون میگیرم از دادگاه اونوقته علاوه بر پس دادن هزینه به مشکلات دیگه هم دچار میشن

taha_2011
March 30th, 2014, 17:39
درمورد بک لینک قوی شما کجا ها رو پیشنهاد میکیند؟

hotler
March 30th, 2014, 17:39
قشنگ بود !

تا جایی که من اطلاع دارم هیچ سئو کاری وقت گرانبهاش رو 24 ساعته در روی سایت شما متمرکز نمیکنه مگر خودتون :)

بخش دوم برام خیلی خنده دار هست عزیزم شما رو اول به خاطر انتشار فیلم و گسترش فساد میگیرن بعدش سئو کار رو فوقش سئو کار یک تعهد میده ولی بعدش نوبت شما میشه و ...

بهتر توقعتون رو از سئو کار ها پایین بیارید.

اگر هم میخواید به لینک 1 برسید باید 2 تا 3 میلیون تومان هزینه کنید .

سوالی بود در خدمتم

hotler
March 30th, 2014, 17:42
درمورد بک لینک قوی شما کجا ها رو پیشنهاد میکیند؟

برای بک لینک هم سعی کنید از وبلاگ ها بک لینک بگیرید اون هم رنک بالا.

و یا سایت هایی که آپدیت بالایی دارند. مثل : آرزد دانلود ، میهن دانلود ، سافت 98 یا سایت های مشابه.

یا علی

farfamily
March 30th, 2014, 18:16
در صورت تمایل با ایدی
musicspaceir@yahoo.com
در تماس باشید براتون انجام میدم با قیمت مناسب

letsgo78
March 30th, 2014, 18:35
ببین داداشم کاری به اون قسمتش نداشته که منم میگیرن من بلدم خودم چه کنم قرار داد یعنی همین بعد بک لینک قوی اینارو من میذارم خوده بهینه ساز بگه من تهیه کنم و دوستان کسایی که معتبرنو معرفی کنین قبلا هم گفتم دو یا سه میلیون موردی نداره ولی بایذ این تضمین باشه که سایت بیاد اول

farfamily
March 30th, 2014, 18:48
اقا از یاهو رفتید چرا؟؟

hotler
March 31st, 2014, 00:09
عزیز اگر بخواید براتون انجام میدم !

با هزینه ای کمتر از این هزینه ای که گفتم.

لینک سایتتون رو بدید آنالیز کنم

sattar369
April 2nd, 2014, 19:17
بنده میتونم براتون انجام بدم با قیمت مناسب
آیدی یاهو بنده : seoyar