PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در راست چین whmcs

SoltanHost.Net
March 30th, 2014, 10:13
سلام خسته نباشید

در قالب WHMCS من همه جاش درسته ولی وقتی در قسمت cart.php میزنم همشون در قسمت چپ هستن

اینطوری چطوری درست کنم ؟

سپاس

kayako
March 30th, 2014, 11:12
سلام خسته نباشید

در قالب WHMCS من همه جاش درسته ولی وقتی در قسمت cart.php میزنم همشون در قسمت چپ هستن

اینطوری چطوری درست کنم ؟

سپاس

باید بری فایل های با فرمت tpl رو ویرایش کنی و راست چین کنی با یک نرم افزار ویرایش گر که بهترین گزینه
Microsoft Expression Web هست به راحتی میتونی از چپ بیاری به راست در راست چین کردن فقط یه rtl نیست اونو درست کنی همه چی راست چین میشه تا حدودی 70 درصد رو به راست میاره و کل قالب رو نمیاره در کل باید حداقل به html و css کمی اشنایی داشته باشی

SoltanHost.Net
March 30th, 2014, 12:15
من فقط دقیقا نمی دونم اون cart.php کدوم tpl هستش وگرنه خودم بلد راست چین کنم بالاش یه کد میزارم همشون میارن اینطرف !

rezarostami
March 30th, 2014, 13:09
فایل whmcs.css رو باز کنید و دنبال تابع form بگردید وقتی این تابع رو پیدا کردید دستورات زیر رو اضافه کنید.

text-align:right;
direction:rtl;

SoltanHost.Net
March 30th, 2014, 13:17
فایل whmcs.css رو باز کنید و دنبال تابع form بگردید وقتی این تابع رو پیدا کردید دستورات زیر رو اضافه کنید.

text-align:right;
direction:rtl;

والا 8 تا تابع
form بود نمی دونم کدومشه لطفا اون خطی که این form توشه رو بدید

rezarostami
March 30th, 2014, 13:19
برای هر قالب فرق داره ولی قالب دیفالت خط 433 هست این /* Forms */ جستجو کنید اگر داشته باشه در فایل شما تابع مورد نظر را خواهید دید.

SoltanHost.Net
March 30th, 2014, 13:27
برای هر قالب فرق داره ولی قالب دیفالت خط 433 هست این /* Forms */ جستجو کنید اگر داشته باشه در فایل شما تابع مورد نظر را خواهید دید.

سپاس ولی من باز پیداش نکردم !

خودتون میتونید مشاهده کنید http://soltanhost.net/templates/theme/css/whmcs.css و بهم بگید

سپاس

vahab00
March 30th, 2014, 13:42
سلام عزیز
قالب سبد خریدتون رو راست چین کنید
در پوشه تمپلیت یک پوشه با نام اردر فرم هست و تو اون قالب های سبد خرید هستند
شما از هر قالبی ک استفاده میکنید سی اس اس هاشو دستکاری کنید و راستچینش کنید
با راستچین کردن قالب اصلی سایت نمیشه قالب سبد خرید هم راستچین بشه
باید به صورت جدا قالب سبدخرید نیز راستچین بشه
موفق باشید

SoltanHost.Net
March 30th, 2014, 13:56
سپاس دوست عزیزمن web20cart رو انتخاب کرده بودم و با توجه به گفتتون به پوشه /templates/orderforms/web20cart رفتم ولی فایل cart.php رو پیدا نکردم !

vahab00
March 30th, 2014, 14:04
سپاس دوست عزیزمن web20cart رو انتخاب کرده بودم و با توجه به گفتتون به پوشه /templates/orderforms/web20cart رفتم ولی فایل cart.php رو پیدا نکردم !

ن ن ن ن ن ن
اشتباه نکنید استاد
فایل php ک نیست فایل های قالب سبد خرید tpl هستند
باید cssش رو ویرایش کنید
این قالب سبد خرید راستچین شده web20cart هدیه من به شما
http://attach1.vahabonline.ir/files/1396179799.zip