PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد سایت

barbod
March 28th, 2014, 19:38
سلام دوستان
من میخوام یه سایت راه بندازم مثل سایت زیر

وب سایت رسمی شرکت دریم لند (http://www.dreamlandint.net)

باید از چه سیستمی استفاده کنم؟
آیا اسکریپ هست؟
ممنون میشم کمکم کنید

facenama
March 28th, 2014, 20:23
سلام دوست عزیز. شبیه این سایت رو میشه با اکثر سیستم ها طراحی کرد این سایت هم خودش از روی یکی از سایتهای خارجی کپی کرده که البته کامل نیست. نیاز داشتید میتونم سایت اصلی رو نشونتون بدم و یک نسخه کامل رو برای شما طراحی کنیم

barbod
March 28th, 2014, 20:34
سلام دوست عزیز. شبیه این سایت رو میشه با اکثر سیستم ها طراحی کرد این سایت هم خودش از روی یکی از سایتهای خارجی کپی کرده که البته کامل نیست. نیاز داشتید میتونم سایت اصلی رو نشونتون بدم و یک نسخه کامل رو برای شما طراحی کنیم
خب سایت اصلی رو نشون بدید و بهم بگید ببینم هزینه طراحی قدر میگیرید و نمونه کارهاتون چیه؟

facenama
March 28th, 2014, 21:31
خب سایت اصلی رو نشون بدید و بهم بگید ببینم هزینه طراحی قدر میگیرید و نمونه کارهاتون چیه؟

لطفا صندوق پیامهای خصوصی تون رو خالی کنید. صندوقتون پر شده و امکان دریافت پیام جدید رو ندارید

parsvia
March 29th, 2014, 02:28
می تونید با وردپرس همچین سایتی بسازید
در صورت تمایل می تونیم اختصاصی و با گرافیک بسیار بهتر براتون طراحی کنیم همراه با هاست لینوکس ایران و دامنه رایگان
هزینه هم بین 100.000 تا 150.000 تومان
ایمیل بزنید دقیق بگید چی لازم دارید تا قیمت دقیق بهتون بدیم
sarandata.co@gmail.com

facenama
March 29th, 2014, 02:36
می تونید با وردپرس همچین سایتی بسازید
در صورت تمایل می تونیم اختصاصی و با گرافیک بسیار بهتر براتون طراحی کنیم همراه با هاست لینوکس ایران و دامنه رایگان
هزینه هم بین 100.000 تا 150.000 تومان
ایمیل بزنید دقیق بگید چی لازم دارید تا قیمت دقیق بهتون بدیم
sarandata.co@gmail.com

با 100.000 هزار تومن به صورت فول اختصاصی میزنید؟
یعنی حداقل 4 روز کامل وقتتون رو میزارید یک سایت رو از بیس قالبش رو طراحی کنید افکت بدید گرافیک بزنید بعد بدبد 100.000 هزار تومن. + اینکه با ورد پرس هم ست کنید.؟
مطمئن هستین اختصاصی میزنید؟

parsvia
March 29th, 2014, 02:53
با 100.000 هزار تومن به صورت فول اختصاصی میزنید؟
یعنی حداقل 4 روز کامل وقتتون رو میزارید یک سایت رو از بیس قالبش رو طراحی کنید افکت بدید گرافیک بزنید بعد بدبد 100.000 هزار تومن. + اینکه با ورد پرس هم ست کنید.؟
مطمئن هستین اختصاصی میزنید؟

بله دوست عزیز... کاملا اختصاصی
بسته به نوع قالب قیمت میدیم به مشتری...
قالب پیچیده ای نیست و زمان کمتری میگیره

nexinel
March 29th, 2014, 03:12
یادش بخیر، من اولین کار طراحی وب رو در 12 سالگی با یه دیزاین ساده HTML/CSS/JS و کمی برنامه نویسی ASP 3 انجام داده بودم، از طرف 400 گرفتم!! تازه به این خاطر که دوست پدرم بود و مثلا تخفیف ویژه هم دادیم... استادمون بهمون می گفت، این کار کلاس داره، حداقل نرخی که تعیین می کنید باید 200 باشه... بگذریم... البته چنانچه بخواهید تمامی موارد را بصورت Out Source استفاده کنید باز منطقی تر هستش... بعید می دونم کسی با این قیمت خودش بشینه و کد نویسی کنه... قالب که آماده هست، ماژول هست، ... . فقط توصیه می کنم، برای به گند کشیده نشدن بازار، مطابق آنچه در حوزه های دیگر نیز رخ داده، کمی به کارتان بها بدهید... و مشتریان گرامی نیز توجه داشته باشند که چه کاری و به چه صورتی دارد برایشان انجام می شود... . روش های اجرایی N مدل مختلف دارند و هر یک مزایا و معایب خاص خود را... اگر آشنایی کامل به مبحث نداشته باشید، می بایست از راهنمایی یک مشاور امین استفاده کنید و بعد از پرس و جو کافی اقدام به اجرای کار نمایید تا خدای ناکرده بعدا پشیمان نشوید... و اما پیمانکارانی که با قیمت ناچیز حاضر به فروختن زمان با ارزش خود هستند، توجه داشته باشند که شاید امروز گیر همین چندر غاز باشید و برای آن هر کاری بکنید، ولی یه نیم نگاهی هم به آینده خودتون داشته باشید و فکر فردا رو هم بکنید و زمان تون رو برای کار های با ارزش تر صرف کنید و به این شکل اتلاف وقت ننمایید که مطمئنا روزی از تمامی کرده های خود و سال های تلف شده اظهار ندامت و پشیمانی خواهید نمود...

امیدوارم از حرف های من ناراحت نشده باشید، صرفا نصیحتی بود که احساس کردم بدان نیاز دارید...

موفق باشید

StyleFa.iR
June 11th, 2014, 00:32
سایت **ف**ه .
اگه خواستین قالب اختصاصی وردپرس طراحی کنید به
طراحی حرفه ای وب سایت (http://stylefa.ir) مراجعه کنید توضیحات نمونه کار هست . قالب شرکتی هم داریم .
شماره تلفن و قسمت تماس با ما هر گونه مشکل سوالی بود به بنده ایمیل بزنید یا به شماره تماس بگیرید 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم .