PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست لایسنس سرور مجازی - Cpanel

SoltanHost.Net
March 28th, 2014, 16:15
با سلام من به لایسنس سی پنل برای سرور مجازی نیاز دارم لطفا قیمت ها زیر 50 هزار تومان باشه

بجز این درخواست آفر دیگه ندید ( از جمله برای دایرکت ادمین یا سرور اختصاصی نمی خوام افر ندید )

سپاس

novin-web
March 28th, 2014, 16:17
سلام
49 تومان
www.novinhost.org

SoltanHost.Net
March 28th, 2014, 16:21
سلام
49 تومان
www.novinhost.org (http://www.novinhost.org)

منظورم زیر 50 هزار تومان 1 هزار تومان تخفیف نبود
حداکثر 40 هزار تومان میتون پرداخت کنم

Yas-Host
March 28th, 2014, 17:15
منظورم زیر 50 هزار تومان 1 هزار تومان تخفیف نبود
حداکثر 40 هزار تومان میتون پرداخت کنم

با این قیمتی که گفتید ماهانه 12$ حدودا قیمت میخوره که فقط دیتاسنتر هایی مانند ovh میتونند با این قیمت به شما بدند که باید یا وی پی اس از ovh داشته باشید و بگید مدیر سرور اصلی براتون خرید رو انجام بده یا هم خودتون سرور اختصاصی رو خرید کرده باشید.

در ضمن لایسنس سرور شما که هنوز تریالش تموم نشده:) دیروز نصب شده ...!

موفق باشید.

aligoli
March 28th, 2014, 17:19
متاسفانه فقط پلن زیر با قیمت مشخص در دسترس است.

VPS/VDS/cPanel License - WebHostManager/cPanel monthly license for virtual servers. WHM/cPanel allows you to administer individual accounts, reseller accounts & performing basic system and control panel maintenance via a secure interface. cPanel Control Panel (Client Interface) cPanel is designed for the end users of your system and allows them to control everything from adding / removing email accounts to administering MySQL databases. This license includes basic support for cPanel technical issues only

ماهانه : 56 هزار تومان
سالانه : 690 هزار تومان
خرید لایسنس سی پنل - سرور مجازی (http://www.my.hezarnevis.com/cart.php?gid=42)

SoltanHost.Net
March 28th, 2014, 17:20
با این قیمتی که گفتید ماهانه 12$ حدودا قیمت میخوره که فقط دیتاسنتر هایی مانند ovh میتونند با این قیمت به شما بدند که باید یا وی پی اس از ovh داشته باشید و بگید مدیر سرور اصلی براتون خرید رو انجام بده یا هم خودتون سرور اختصاصی رو خرید کرده باشید.

در ضمن لایسنس سرور شما که هنوز تریالش تموم نشده:) دیروز نصب شده ...!

موفق باشید.

این جمله اخرتون منظورتون اینه که میخواین بگین شما کانفیگ کردین ؟ خب کردین که کردین نیازی نیست به گفتن
شما رو غرور برداشته به قول شاعر رپ که میگه ببین کجا بودی تا کجا ها رسیدی !
یه خورده فکر کن تاپیک که پاسخشون رو میدی رو نگا میکنم همشون رو با غرور میگی که من بهترم من متخصص ترم و فلان ترم !
اینو بدون که از تو بهتر هاشم هست و خواهد بود

Yas-Host
March 28th, 2014, 17:32
این جمله اخرتون منظورتون اینه که میخواین بگین شما کانفیگ کردین ؟ خب کردین که کردین نیازی نیست به گفتن
شما رو غرور برداشته به قول شاعر رپ که میگه ببین کجا بودی تا کجا ها رسیدی !
یه خورده فکر کن تاپیک که پاسخشون رو میدی رو نگا میکنم همشون رو با غرور میگی که من بهترم من متخصص ترم و فلان ترم !
اینو بدون که از تو بهتر هاشم هست و خواهد بود

دوست عزیزی بحث بنده در مورد این بود که قیمتی که میخواین توسط هیچ کس غیر قابل ارائه هست.

آلما هاست که نمایندگی رسمی cPanel رو داره و بصورت آنی لایسنس رو تحویل میده ماهانه 50 هزار تومان هزینه خواهد داشت.

کمترین قیمت رو خود دیتاسنتر فقط ارائه میکنه که 12$ هست حدودا(که خود ما از ovh ارائه میکنیم و فقط بر روی سرور هایی هست که از همین دیتاسنتر خریداری شده است و فاکتور آن همراه با سرور پرداخت میشود)

بنده هیچ وقت بحث غرور نداشتم و فقط خدمت شما عرض کردم که این هست قیمت اصلی و کمتر از این کسی داد بهتون 100درصد یک مورد خواهد بود.

بهتر است اخلاق و طرز برخوردتون رو اصلاح بفرمایید تا پیشرفت کنید وگرنه به زمین خواهید خورد(نصحیت نیست فقط یک حرف دوستانه است)

موفق باشید.

SoltanHost.Net
March 28th, 2014, 17:39
بحث من بحث قیمت لایسنس نیست من میخوام با حداقل ترین قیمت خریداری کنم

و طرز برخوردم به نظر خودم بهتر است چون شما پاسخ اول خودتون به من توهین کرد , خودتون هم میدونید چی گفتید پس بهتره ادامش ندید

OmidX
March 29th, 2014, 04:01
ماهانه :
55
هزار تومان

سفارش آنلاین (http://www.my-xserver.com/licenses)

با توجه ب نوسانات قیمت ارز ، زیر این قیمت نمیتونیم ارائه بدیم ...

با تشکر ...