PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید لایسنس whmcs لایف تایم برندینگ

TARIMEHR
March 28th, 2014, 14:48
سلام , وقت بخیر
لایسنس لایف تایم whmcs برندینگ از دوستان کسی برای فروش داره؟
لایسنس تنها از فردی که میشناسمش خریداری خواهد شد
از اونجایی که احتمالا امکان انتقال به پنل شخصی وجود نداره برای تضمین، حتما باید قرارداد امضا و ارسال کنند ، وب سایت فروش دارای نماد اعتماد و درگاه مستقیم بانک باشه (نماد موقت پیشنهاد ارسال نکنند)
قیمت به تومان برام پ.خ کنید.

iwpanel
March 29th, 2014, 12:11
سلام , وقت بخیر
از اونجایی که احتمالا امکان انتقال به پنل شخصی وجود نداره برای تضمین، حتما باید قرارداد امضا و ارسال کنند ، وب سایت فروش دارای نماد اعتماد و درگاه مستقیم بانک باشه (نماد موقت پیشنهاد ارسال نکنند)

سلام یک لایسنس One Time Branded موجودهست بدون پشتیبانی باماژول هاش به فروش میرسه یااجاره داده میشود تمام ماژول هاهم ازشرکت فراسوهست با پشتیبانی لایف تایم

درگاه بانک ملت
ماژول ثبت دامنه IRNIC
درگاه ثبت فیش بانکی
درگاه بانک پارسیان
بسته فارسی سازی
درگاه شارژ ریسلر کلاب
شمسی ساز
ماژول SMS Notification

درضمن یه سامانه اس ام اس 185000هم روش هست با2000 اس ام اس که به صورت رایگان داده می شود

فروش

645000 تومان قیمت لایسنس خالی + 500000 تومان قیمت ماژول ها +سامانه اس ام اس رایگان

اجاره یک ساله لایسنس و تمامی ماژول ها و....
650000
تومان

اجاره یک ماهه لایسنس و تمامی ماژول ها و....
60000

فکر کنم تا به دفعه هم بشه انتقال داد به پنل خودتون لایسنس اصلی رو لایسنس بقیه ماژول ها هم کامل میدیم به خودتون
ارتباط باما
09355569387
Id Yahoo : techshiraz

Yas-Host
March 29th, 2014, 12:22
سلام , وقت بخیر

چرا از فراسو تهیه نمیکنید؟

پ.ن : خودتون هم راحت میتونید خریدش رو انجام بدید از سایت مورد نظر (البته اگر به دنبال تخفیف نباشید)

iwpanel
March 29th, 2014, 12:27
سلام , وقت بخیر

اگه هم خواستيد به قيمت روز دلار به اسم خودتون از سايت اصلي براتون تهيه ميكنيم

sina_67_85
March 29th, 2014, 18:15
در سایت فروشنده عضو بشید فاکتور رو بدین من براتون پرداخت میکنم که مشکلی براتون پیش نیاد و پشتیبانی هم مستقیم با خود شما باشه.

PDhost.net
March 29th, 2014, 23:55
سلام
لایسنس دائمی کپی رایت دار whmcs با قابلیت تایید و چک کردن اعتبار دامین از سایت اصلی
این لایسنس ها با ایمیل شما در سایت اصلی خریداری می شوند و دارای 12 ماه پشتیبانی از سایت اصلی می باشند .
قیمت 830.000 تومان می باشد .
انفورماتیک رویای پارسیان - سبد خرید (http://pdhost.net/cart.php?gid=18)

TARIMEHR
March 30th, 2014, 11:23
بنده مشکل پرداخت ندارم. بخوام مستقیم بگیرم که خودم میگیرم اینطوری هم "کارمزد پرداخت" نمیدم هم سورس مطمئن هست و بعدا اینکه بگن دلار هکی بود و این مسائل هم پیش نمیاد

دنبال لایسنسی هستم که پشتیبانی سالانه نداشته باشه که فکر کنم سالانه 60 دلار پشتیبانی سالانش هست.
باتوجه به اینکه یه لایسنس دیگه هم دارم نمیخوام پشتیبانی سالانش رو بگیرم تا حدود 60 دلار بیخود هزینه نشه

iwpanel
April 1st, 2014, 11:59
بنده مشکل پرداخت ندارم. بخوام مستقیم بگیرم که خودم میگیرم اینطوری هم "کارمزد پرداخت" نمیدم هم سورس مطمئن هست و بعدا اینکه بگن دلار هکی بود و این مسائل هم پیش نمیاد

دنبال لایسنسی هستم که پشتیبانی سالانه نداشته باشه که فکر کنم سالانه 60 دلار پشتیبانی سالانش هست.
باتوجه به اینکه یه لایسنس دیگه هم دارم نمیخوام پشتیبانی سالانش رو بگیرم تا حدود 60 دلار بیخود هزینه نشه

هزینه تمدید $44.95 per year. هست لایسنس ما هم بدون پشتیبانی هست