PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زرین پال !؟

IranianServer
May 17th, 2010, 10:27
سلام دوستان.
از همکاران کسی هست که با زرین پال کار کنه یا اطلاعات کامل داشته باشه ؟!!

با تشکر

afrateam
May 17th, 2010, 10:37
webdd.ir >> rezafh2 (http://www.webhostingtalk.ir/members/rezafh2/)
زرین پال داره...

RT72
May 17th, 2010, 10:38
سلام خسته نباشید
زرین پال سیستم خیلی خوبیه که یه پنل میده بت که میتونی برا سایتت پرداخت آنلاین بزاری ! (دردسر بانک اینارو نداره دیگه)
که با بانک پارسیان و پاسارگاد قرار داد داره !
وقتی با باک وصل میشه هزینه پرداخت میشه تو پنل شما در زرین پال اضافه میشه که میتونی به کاربرای زرین پال انتقال بدی یا درخواست بدی برات واریز کنن که 2.5% ازش کم میشه میاد تو حسابتون
برای اطلاعات بیشتر با آقای امیری (asrenet)حرف بزنید !

NovinServer
May 17th, 2010, 11:28
عجب ! یعنی کاربر می توانی از هر بانکی در ایران به زرین پال واریز کنه یا فقط پارسیان و پاسارگارد ؟

amiri113
May 17th, 2010, 11:32
عجب ! یعنی کاربر می توانی از هر بانکی در ایران به زرین پال واریز کنه یا فقط پارسیان و پاسارگارد ؟

سلام
از هر کارت شتابی ای امکان پرداخت آنلاين وجود داره!
البته الان قرار داد زرين پال با بانک پارسيان و پاسارگاد هستش اما به زودی چند تا بانک ديگه که دارای دروازه پرداخت هستند هم به سيستم اضافه ميشن!
يک سری موارد در تاپيک سوالات در مورد زرين پال (http://www.webhostingtalk.ir/f54/%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%84-10478/) پاسخ داده شده.

يک سری ماژول ها هم آماده شده.

با تشکر
علی امیری

NovinServer
May 17th, 2010, 11:37
سلام
از هر کارت شتابی ای امکان پرداخت آنلاين وجود داره!
البته الان قرار داد زرين پال با بانک پارسيان و پاسارگاد هستش اما به زودی چند تا بانک ديگه که دارای دروازه پرداخت هستند هم به سيستم اضافه ميشن!
يک سری موارد در تاپيک سوالات در مورد زرين پال (http://www.webhostingtalk.ir/f54/%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%84-10478/) پاسخ داده شده.

يک سری ماژول ها هم آماده شده.

با تشکر
علی امیری

جناب امیری ، برای گرفتم درگاه و .... فقط ثبت نام کنیم کافی است ؟
زرین پال بانک هست ؟ یعنی چطوری می شه بهش اعتماد کرد ؟

amiri113
May 17th, 2010, 11:42
جناب امیری ، برای گرفتم درگاه و .... فقط ثبت نام کنیم کافی است ؟
زرین پال بانک هست ؟ یعنی چطوری می شه بهش اعتماد کرد ؟

:دی!
نه زرين پال بانک نيست!
سايتی وابسته به شرکت سيستمهای يکپارچه سامان (http://www.samansystems.com)
اعتماد به مرور زمان حاصل ميشه!

برای گرفتن درگاه عضويت در سيستم و افزايش سطح تاييد لازم هستش!
برای افزايش سطح تاييد ارائه يک سری مدارک مثل اسکن شناسنامه و اسکن کارت ملی لازم هستش!

با تشکر
علی اميری

NovinServer
May 17th, 2010, 11:47
:دی!
نه زرين پال بانک نيست!
سايتی وابسته به شرکت سيستمهای يکپارچه سامان (http://www.samansystems.com)
اعتماد به مرور زمان حاصل ميشه!

برای گرفتن درگاه عضويت در سيستم و افزايش سطح تاييد لازم هستش!
برای افزايش سطح تاييد ارائه يک سری مدارک مثل اسکن شناسنامه و اسکن کارت ملی لازم هستش!

با تشکر
علی اميری

بالا گفتید که امکان پرداخت با کارت های عضو شتاب وجو دارد !
یعنی الان از هر کارتی ملت ، ملی ، سامان و .... هم می توانند پرداخت را انجام دهند ؟
بعد برداشت هزینه مثلا به بانک ملت امکان پذیر هست ؟

amiri113
May 17th, 2010, 11:52
بله!
در مورد دروازه های ورودی فعلا پارسيان و پاسارگاد فعال هستش و امکان پرداخت از ساير کارت های عضو شتاب در اين دو دروازه وجود داره.

بعد از عضويت شما ميتونيد حساب بانکيتون رو در سيستم وارد کنيد.
به سبب اينکه حساب بانکی بايد حتما به نام کاربر عضو باشه، از شما اسکن کارت بانکی هم درخواست ميشه!
بعد از اون شما ميتونيد درخواست واريز پول به اون حساب بانکی رو داشته باشيد.
از زمان درخواست تا زمان واريز هم 3 تا 4 روز کاری طول ميکشه و بعد از اون پول در حساب شما هستش!

با تشکر
علی امیری

NovinServer
May 17th, 2010, 12:01
بله!
در مورد دروازه های ورودی فعلا پارسيان و پاسارگاد فعال هستش و امکان پرداخت از ساير کارت های عضو شتاب در اين دو دروازه وجود داره.

بعد از عضويت شما ميتونيد حساب بانکيتون رو در سيستم وارد کنيد.
به سبب اينکه حساب بانکی بايد حتما به نام کاربر عضو باشه، از شما اسکن کارت بانکی هم درخواست ميشه!
بعد از اون شما ميتونيد درخواست واريز پول به اون حساب بانکی رو داشته باشيد.
از زمان درخواست تا زمان واريز هم 3 تا 4 روز کاری طول ميکشه و بعد از اون پول در حساب شما هستش!

با تشکر
علی امیری

شرمنده ، اما من متوجه نشدم !
منظور من این بود فردی که کارت ملی ، ملت یا سامان یا .... داره می تواند به این سیستم به صورت انلاین پرداخت کنه یا فقط کسانی که کارت بانک پارسیان و پاسارگاد فعلا ممکن هست .

من خیلی مشتاقم که این حساب را الان باز کنم اما در ازای گرفتن درگاه و .... می خواهم یک تضمین و اعتباری مانند بانک داشته باشم که خیالم راحت باشه !
الان این سیستم برای من مانند یک سایت معمولی است ! چگونه مبالغ دریافتی و ... تضمین می شود ؟

sshiran
May 17th, 2010, 12:05
با سلام اقای امیری اون روز قرار بود با هم در این مورد صحبت کنیم که نشد متاسفانه .

جسارتا من یک پیشنهاد دارم که اگه امکانش براتون بود روش کار کنید . خودتون هم میدونید سیستمی که شروع کردید جدید و کاملا عالی هستن ولی دروغ چرا اعتماد کردن بهش یکم سخته البته نه به شما به سیستم های پرداخت و مواردی که ممکنه تو آینده پیش بیاد .

پیشنهاد من این است که شما امکانی رو فراهم کنید که کاربر بعد از عضویت و طی کرد مراحل ثبت نام در زرین پال انتخاب کنه که شخص که با کارت شتابش پول رو میخواد پرداخت کنه پول به حساب شخص دریافت کننده مستقیما واریز بشه یا در زرین پال ذخیره شه .
و اگر پرداخت مستقیم به حساب رو انتخاب کرد ( ثبت نام کننده در زرین پال ) 2.5% بیاد رو مبلغ پرداختی که از طرف کسر میشه نه پولی که برای ما واریز میشه یعنی اگه قرار 20 هزار تومن واریز بشه 2.5% بیاد روی قیمت کل نه اینکه از اون کم بشه . سیستم ها اکثرا این کار رو میکنن.

ولی اگه ذخیره در سیستم زرین پال رو انتخاب کرد پول واریزی در حساب زرین پال قرار بگیره با این تفاوت که کاربر زرین پال هر موقع خواست مقداری که توی حسابش هست رو به پول نقد تبدیل کنه این بار 2.5% ازش کم بشه.

باز نمیدونم پیشنهاد من معقول هست یا نه ولی فکر کنم اگه اینجوری بشه دست همه بانک هارو از پشت میبنده.

بنظر من اگه این جوری باشه هم کاربر هاتون افضایش پیدا میکنه هم اعتماد بیشتر میشه مثل اکثر سایت های که پول الکترونیکی ارائه میدن. باز اگه نتونستم منظورم رو برسونم بگید تا بیشتر صحبت کنیم.

NovinServer
May 17th, 2010, 12:19
با سلام اقای امیری اون روز قرار بود با هم در این مورد صحبت کنیم که نشد متاسفانه .

جسارتا من یک پیشنهاد دارم که اگه امکانش براتون بود روش کار کنید . خودتون هم میدونید سیستمی که شروع کردید جدید و کاملا عالی هستن ولی دروغ چرا اعتماد کردن بهش یکم سخته البته نه به شما به سیستم های پرداخت و مواردی که ممکنه تو آینده پیش بیاد .

پیشنهاد من این است که شما امکانی رو فراهم کنید که کاربر بعد از عضویت و طی کرد مراحل ثبت نام در زرین پال انتخاب کنه که شخص که با کارت شتابش پول رو میخواد پرداخت کنه پول به حساب شخص دریافت کننده مستقیما واریز بشه یا در زرین پال ذخیره شه .
و اگر پرداخت مستقیم به حساب رو انتخاب کرد ( ثبت نام کننده در زرین پال ) 2.5% بیاد رو مبلغ پرداختی که از طرف کسر میشه نه پولی که برای ما واریز میشه یعنی اگه قرار 20 هزار تومن واریز بشه 2.5% بیاد روی قیمت کل نه اینکه از اون کم بشه . سیستم ها اکثرا این کار رو میکنن.

ولی اگه ذخیره در سیستم زرین پال رو انتخاب کرد پول واریزی در حساب زرین پال قرار بگیره با این تفاوت که کاربر زرین پال هر موقع خواست مقداری که توی حسابش هست رو به پول نقد تبدیل کنه این بار 2.5% ازش کم بشه.

باز نمیدونم پیشنهاد من معقول هست یا نه ولی فکر کنم اگه اینجوری بشه دست همه بانک هارو از پشت میبنده.

بنظر من اگه این جوری باشه هم کاربر هاتون افضایش پیدا میکنه هم اعتماد بیشتر میشه مثل اکثر سایت های که پول الکترونیکی ارائه میدن. باز اگه نتونستم منظورم رو برسونم بگید تا بیشتر صحبت کنیم.

منم موفق هستم !
من هم الان خیلی دوست دارم از این حساب باز کنم اما همان طور که اس اس اچ ایران عزیز گفت " ولی دروغ چرا اعتماد کردن بهش یکم سخته "

amiri113
May 17th, 2010, 12:22
شرمنده ، اما من متوجه نشدم !
منظور من این بود فردی که کارت ملی ، ملت یا سامان یا .... داره می تواند به این سیستم به صورت انلاین پرداخت کنه یا فقط کسانی که کارت بانک پارسیان و پاسارگاد فعلا ممکن هست .

من خیلی مشتاقم که این حساب را الان باز کنم اما در ازای گرفتن درگاه و .... می خواهم یک تضمین و اعتباری مانند بانک داشته باشم که خیالم راحت باشه !
الان این سیستم برای من مانند یک سایت معمولی است ! چگونه مبالغ دریافتی و ... تضمین می شود ؟

بله!
امکان دريافت آنلاين پول از ساير کارت های عضو شتاب (سامان، ملت، ملی، صادارت و...) وجود داره.

در مورد تضمين امکان دادن تضمين خاصی وجود نداره!
برای مثال (البته ما بانک نيستيم اما مثال ميزنم) شما زمانی که با بانکی برای دروازه پرداخت آنلاين قرار داد ميبنديد بايد يک سفته 2 ميلون تومانی رو هم امضا کنيد و به بانک تحويل بديد. نتيجه اينکه تو اين شرايط استفاده کننده هستش که بايد تضمين بده :دی

ببينيد فعلا هيچ تضمينی وجود نداره مگر اينکه طول عمر سيستم اضافه بشه و کم کم اعتماد حاصل بشه!
البته ما به زودی با تمام کاربران استفاده کننده از مرچنت، قرار دادی رو خواهيم بست!
شما ميتونيد زودتر تشريف بياريد شرکت و از نزديک اين قرار داد رو امضا کنيم با هم!

ببينيد سياست کلی زرين پال اين هستش که پول وارد سيستم بشه و کاربران رو تشويق به استفاده پول داخل سيستم کنه.
ضمنا قوانينی وجود داره، برای مثال داخل شبکه شتاب که هر کس ميتونه تا ساعت 12 شب همون روز پول جابجا شده رو به حساب خودش برگشت بزنه!

بنابراين با توجه به سياست کاری زرين پال و قوانين شبکه شتاب اين امکان وجود نداره.
ما سعيمون بر اين هستش که کاربران رو تشويق کنيم که پول رو داخل زرين پال مصرف کنند. همونطور که الان شرايط مشابهی در پی پال وجود داره (البته ما ادعای پی پال بودن نداريم و زمان زيادی طول ميکشه تا به اونجا برسيم.)

با تشکر از نظرات خوبتون
علی امیری

NovinServer
May 17th, 2010, 12:26
بله!
امکان دريافت آنلاين پول از ساير کارت های عضو شتاب (سامان، ملت، ملی، صادارت و...) وجود داره.

در مورد تضمين امکان دادن تضمين خاصی وجود نداره!
برای مثال (البته ما بانک نيستيم اما مثال ميزنم) شما زمانی که با بانکی برای دروازه پرداخت آنلاين قرار داد ميبنديد بايد يک سفته 2 ميلون تومانی رو هم امضا کنيد و به بانک تحويل بديد. نتيجه اينکه تو اين شرايط استفاده کننده هستش که بايد تضمين بده :دی

ببينيد فعلا هيچ تضمينی وجود نداره مگر اينکه طول عمر سيستم اضافه بشه و کم کم اعتماد حاصل بشه!
البته ما به زودی با تمام کاربران استفاده کننده از مرچنت، قرار دادی رو خواهيم بست!
شما ميتونيد زودتر تشريف بياريد شرکت و از نزديک اين قرار داد رو امضا کنيم با هم!

ببينيد سياست کلی زرين پال اين هستش که پول وارد سيستم بشه و کاربران رو تشويق به استفاده پول داخل سيستم کنه.
ضمنا قوانينی وجود داره، برای مثال داخل شبکه شتاب که هر کس ميتونه تا ساعت 12 شب همون روز پول جابجا شده رو به حساب خودش برگشت بزنه!

بنابراين با توجه به سياست کاری زرين پال و قوانين شبکه شتاب اين امکان وجود نداره.
ما سعيمون بر اين هستش که کاربران رو تشويق کنيم که پول رو داخل زرين پال مصرف کنند. همونطور که الان شرايط مشابهی در پی پال وجود داره (البته ما ادعای پی پال بودن نداريم و زمان زيادی طول ميکشه تا به اونجا برسيم.)

با تشکر از نظرات خوبتون
علی امیری

با زرین پال می توانیم به بانک های عضو شتاب هم واریز کنیم ؟
مثلا فاکتورهای بانک سامان را پرداخت کنیم ؟

amiri113
May 17th, 2010, 12:28
مثلا فاکتورهای بانک سامان را پرداخت کنیم ؟

منظورتون از فاکتور های بانک سامان چی هستش!؟؟

NovinServer
May 17th, 2010, 12:30
منظورتون از فاکتور های بانک سامان چی هستش!؟؟

من با چند تا شرکت کار می کنم که سیستم whmcs متصل به شبکه شتاب سامان دارند !
هر ماه باید فاکتورهایی را پرداخت کنم که پرداختش هم از درگاه بانک سامان هست !
این امکان وجود داره فاکتور ها را پرداخت کنم ؟

amiri113
May 17th, 2010, 12:34
من با چند تا شرکت کار می کنم که سیستم whmcs متصل به شبکه شتاب سامان دارند !
هر ماه باید فاکتورهایی را پرداخت کنم که پرداختش هم از درگاه بانک سامان هست !
این امکان وجود داره فاکتور ها را پرداخت کنم ؟

نه!
اين امکان نيست!
ببينيد زرين پال بانک نيست که عضو شبکه شتاب باشه! تو شرايطی که شما ميگيد بايد پول رو به حساب سامانتون واريز کنيد و 2.5% رو پرداخت کنيد.
البته ما در حال صحبت، تعامل هستيم که بتونيم اين سيستم رو در اينترنت فراگير کنيم.

NovinServer
May 17th, 2010, 12:36
نه!
اين امکان نيست!
ببينيد زرين پال بانک نيست که عضو شبکه شتاب باشه! تو شرايطی که شما ميگيد بايد پول رو به حساب سامانتون واريز کنيد و 2.5% رو پرداخت کنيد.
البته ما در حال صحبت، تعامل هستيم که بتونيم اين سيستم رو در اينترنت فراگير کنيم.

پس منظورتون از جمله زیر چیست :

amiri113
May 17th, 2010, 12:44
گسترده کردن سايتهایی که دروازه پرداخت زرين پال رو قبول دارند.
برای مثال، همون شرکت هايي که گفتيد رو عضو پذيرندگان کنيم.

ببينيد تا زمانی که پذيرندگان زرين پال کم باشن، (مثل شرايط الان) کاربران بايد روی خارج کردن پول از سيستم بعد از 3 تا 4 روز و با کسر 2.5 درصد حساب کنند.
اما اگر روزی اين شبکه فراگير شد (برای نمونه پی پال) اون موقه ديگه خيلی از زمانها نياز به پرداخت 2.5 درصد نيست.

با تشکر
علی اميری

mohsen1
May 17th, 2010, 12:47
اگر کسی که شما ازش خرید می کنید عضو زرین پال باشه میشه وجه رو انتقال داد بصورت داخلی و هبچ کارمزدی هم نباید پرداخت کنید.

NovinServer
May 17th, 2010, 13:12
گسترده کردن سايتهایی که دروازه پرداخت زرين پال رو قبول دارند.
برای مثال، همون شرکت هايي که گفتيد رو عضو پذيرندگان کنيم.

ببينيد تا زمانی که پذيرندگان زرين پال کم باشن، (مثل شرايط الان) کاربران بايد روی خارج کردن پول از سيستم بعد از 3 تا 4 روز و با کسر 2.5 درصد حساب کنند.
اما اگر روزی اين شبکه فراگير شد (برای نمونه پی پال) اون موقه ديگه خيلی از زمانها نياز به پرداخت 2.5 درصد نيست.

با تشکر
علی اميری

خیلی خوبه ! من عضو شدم ...
حالا باید کپی شناسنامه ، کارت ملی و کارت های عضو شتابم را بیارم ؟

amiri113
May 17th, 2010, 13:18
تو هر مرحله براتون تيکت باز ميشه و به ايميلتون هم ارسال ميشه!
در زمان عضويت شما بايد مدارک هويتی خودتون از قبيل اسکن شناسنامه و اسکن کارت ملی رو به همون تيکت کنيد.
و در زمان اضافه کردن حساب، بايد اسکن کارت بانکی رو به همون تيکت پيوست کنيد.

NovinServer
May 17th, 2010, 13:24
درسته ، من بعد از ظهر مدارک را می فرستم ...
فقط سه سوال دیگه !

1. حساب بانک ملت تازیخ انقضا ندارد ! چیکار کنیم ؟
2. من یکبار حساب را حذف کردم و دوباره ساختم اما تیکت جدیدی باز نشد و در تیکت قبل نوشت حساب حذق شده است ! وقتی اسکن کردم تیکت جدید باز کنم یا در همان تیکت که نوشته حساب حذف شد وارد کنم .
3. چه موقع می توانم از درگاه انلاین استفاده کنم ؟

amiri113
May 17th, 2010, 13:33
درسته ، من بعد از ظهر مدارک را می فرستم ...
فقط سه سوال دیگه !

1. حساب بانک ملت تازیخ انقضا ندارد ! چیکار کنیم ؟
2. من یکبار حساب را حذف کردم و دوباره ساختم اما تیکت جدیدی باز نشد و در تیکت قبل نوشت حساب حذق شده است ! وقتی اسکن کردم تیکت جدید باز کنم یا در همان تیکت که نوشته حساب حذف شد وارد کنم .
3. چه موقع می توانم از درگاه انلاین استفاده کنم ؟

مشکلی نيست!
تاريخ انقضا رو همين الان وارد کنيد.
تو همون تيکت اضافه کنيد و بنويسيد که مجددا اضافه کرديد.
بعد از تاييد اطلاعاتتون برای وبسايتتون درخواست مرچنت ميديد و به شما مرچنت آی دی داده ميشه!
شما ميتونيد با توجه به نرم افزارتون که فکر ميکنم whmcs هستش و ماژولش هم آماده هستش از مرچنت استفاده کنيد.

با تشکر
علی امیری

NovinServer
May 17th, 2010, 13:38
مشکلی نيست!
تاريخ انقضا رو همين الان وارد کنيد.
تو همون تيکت اضافه کنيد و بنويسيد که مجددا اضافه کرديد.
بعد از تاييد اطلاعاتتون برای وبسايتتون درخواست مرچنت ميديد و به شما مرچنت آی دی داده ميشه!
شما ميتونيد با توجه به نرم افزارتون که فکر ميکنم whmcs هستش و ماژولش هم آماده هستش از مرچنت استفاده کنيد.

با تشکر
علی امیری

درسته ، من برادر ریس یکی شعب بانک مهر در شیراز هست !
ازش چند دقیقه پیش پرسیدم ! گفتند ایا می توانیم در مورد اعتبار زرین پال به بانک ها استعلام کرد و اونها تایید کنند این مورد رو یا خیر ؟

sshiran
May 17th, 2010, 14:06
بازم میگم این حرکت شما عالی هست ولی نقاط ضعف داره مثلا نمیخوام جسارت کنم ولی برای این گونه سایت ها یعنی پول های الکترونیک بحث امنیت واقعا باید 99.9% تامین بشه . از طرف دیگه به نظر شما چون سیستم داره مراحل اولیه خودش رو طی میکنه کسی نمیاد اعتماد کنه چون نه کسی آشنا هست و نه استفاده از اون رواج پیدا کرده که تبادل پول بین کار بر ها براش مفید باشه . از طرفی سودی نداره که بخواد 2.5% هم از مقدار پرداختی کم بشه .

ولی اگه پیشنهاد قبلی من رو قبول ندارید روی این فکر کنید که کاربری که میخواد با سیستم آنلاین پرداخت کنه 2.5% رو بده نه کاربری که عضو سایت شما هست . لا اقل اگه بتونید از سیستم رو پیدا کنید که پولی که پرداخت میشه بعد از ذخیره توی سایت بدون اینکه درصدی ازش کم بشه به دستمون برسه من شخصا حاضرم توی سایت عضو بشم. یعنی میشه کاملا اعتماد کرد.

IranianServer
May 17th, 2010, 14:13
ما خدمت جناب امیری ارادت داریم.
من که مدارکم رو فرستادم اما کسی هست به جز اون یک نفر که در اول تاپیک معرفی شد از زرین پال استفاده کنه ؟
لطفاً شماره ثبت شرکت رو لطف میکنید جناب امیری.

amiri113
May 17th, 2010, 14:49
درسته ، من برادر ریس یکی شعب بانک مهر در شیراز هست !
ازش چند دقیقه پیش پرسیدم ! گفتند ایا می توانیم در مورد اعتبار زرین پال به بانک ها استعلام کرد و اونها تایید کنند این مورد رو یا خیر ؟

استعلام گرفتن که حق شما هستش!
اما اينکه در اين استعلام چيزی حاصل بشه يا خير رو نميتونم تضمين کنم. :دی
تمامی فعاليت های زرين پال به نام شرکت سيستمهای يکپارچه سامان انجام ميشه که البته اساسنامه جديد تنظيم شده و به تاييد هم رسيده.
اما شما اين نکته رو در نظر بگيريد که گردش های مالی در زرين پال، برای شروع قطعا رقم زيادی نخواهد بود که بشه بر اساس اون از استعلام نتيجه مناسبی گرفت.

بازم میگم این حرکت شما عالی هست ولی نقاط ضعف داره مثلا نمیخوام جسارت کنم ولی برای این گونه سایت ها یعنی پول های الکترونیک بحث امنیت واقعا باید 99.9% تامین بشه . از طرف دیگه به نظر شما چون سیستم داره مراحل اولیه خودش رو طی میکنه کسی نمیاد اعتماد کنه چون نه کسی آشنا هست و نه استفاده از اون رواج پیدا کرده که تبادل پول بین کار بر ها براش مفید باشه . از طرفی سودی نداره که بخواد 2.5% هم از مقدار پرداختی کم بشه .

بله. همونظور که شما ميگيد امنيت مهمترين مسئله هستش! و اعتماد کردن مسئله مهم ديگه!
اجازه بديد براتون يک مثال فعال بزنم!
همين الان چند شرکت وجود دارند که دارن با پورسانت 5% با شرکت پست کار ميکنن!
شرکت های ايران مارکت سنتر، پرداخت، فرستنده، پيک ايران، دی پی و .....
تصويه اين شرکت ها معمولا 15 روز يکبار هستش. خيلی از افراد فعال در اينترنت الان با اين شرکت ها قرار داد دارند و در حال فعاليت با اين شرکت ها هستند.
به نظر شما زمانی که کابران به اين شرکت ها اعتماد کردند و حتی با پرداخت حق اشتراک سالانه به 5% راضی شدند آيا به زرين پال اعتماد نميکنند که داره روی 2.5% (شرايط خروج پول رو ميگم و اصلا کاری به استفاده داخلی ندارم) و اون هم تصويه 3 تا 4 روزه فعاليت ميکنه ؟!؟
شايد 2.5% تو کاری مثل کار هاست و دامين زياد باشه اما برای فروشگاههای اينترنتی فعال الان رقم های بالاتری داره پرداخت ميشه!

ولی اگه پیشنهاد قبلی من رو قبول ندارید روی این فکر کنید که کاربری که میخواد با سیستم آنلاین پرداخت کنه 2.5% رو بده نه کاربری که عضو سایت شما هست . لا اقل اگه بتونید از سیستم رو پیدا کنید که پولی که پرداخت میشه بعد از ذخیره توی سایت بدون اینکه درصدی ازش کم بشه به دستمون برسه من شخصا حاضرم توی سایت عضو بشم. یعنی میشه کاملا اعتماد کرد.

اين مورد که شما ميگيد از سمت سايت فروشنده قابل اجرا هستش!
مثلا شما ميتونيد زمانی که کاربر تصميم ميگيره از دروازه پرداخت زرين پال پرداختی رو داشته باشه 2.5% به رقم پرداخت اضافه کنيد و اون رو به زرين پال بفرستيد. کاری که الان هم با بانک ها انجام ميشه و هر کسی که ميخواد 2% رو روی رقم پرداخت اضافه ميکنه!

ما خدمت جناب امیری ارادت داریم.
من که مدارکم رو فرستادم اما کسی هست به جز اون یک نفر که در اول تاپیک معرفی شد از زرین پال استفاده کنه ؟
لطفاً شماره ثبت شرکت رو لطف میکنید جناب امیری.

الان روی چند تا سايت دروازه پرداخت فعال هستش!
مهمترين مشکلی که داريم اين هستش که ماژول ها در حال تکميل هستند و الان فقط ماژول whmcs و سما هاست (که نرم افزار خودمون هستش) فعال هستش!
انشالا در روزهای آينده چند ماژول ديگه که عموما برای فروشگاه سازها هستند ارائه ميشن.

در مورد شماره ثبت هم انشالا من طی يکی دو روز آينده ساير اطلاعات مربوط به شرکت رو قرار ميدم!
چون همونطور که گفتم اساسنامه شرکت تغيير پيدا کرده و کارهای مربوط به تاييد اساسنامه جديد در کيش انجام شده و تا جايي که من اطلاع دارم اساسنامه جديد تاييد شده و تحويل داده شده و فقط چند مورد کوچيک که انشالا تا آخر هفته رفع خواهد شد و من اطلاعات مربوط رو ارائه ميدم!

اگر دوست داشتيد ميتونيم به صورت حضوری هم در خدمتتون باشيم. (البته اگر تهران باشيد. :) )
آدرس شرکت: تهران - يوسف آباد - کوچه بيستم - پلاک 61 - واحد 2
تلفن: 88012882 و 88334813

با تشکر
علی اميری

NovinServer
May 17th, 2010, 15:01
استعلام گرفتن که حق شما هستش!
اما اينکه در اين استعلام چيزی حاصل بشه يا خير رو نميتونم تضمين کنم. :دی
تمامی فعاليت های زرين پال به نام شرکت سيستمهای يکپارچه سامان انجام ميشه که البته اساسنامه جديد تنظيم شده و به تاييد هم رسيده.
اما شما اين نکته رو در نظر بگيريد که گردش های مالی در زرين پال، برای شروع قطعا رقم زيادی نخواهد بود که بشه بر اساس اون از استعلام نتيجه مناسبی گرفت.

بله. همونظور که شما ميگيد امنيت مهمترين مسئله هستش! و اعتماد کردن مسئله مهم ديگه!
اجازه بديد براتون يک مثال فعال بزنم!
همين الان چند شرکت وجود دارند که دارن با پورسانت 5% با شرکت پست کار ميکنن!
شرکت های ايران مارکت سنتر، پرداخت، فرستنده، پيک ايران، دی پی و .....
تصويه اين شرکت ها معمولا 15 روز يکبار هستش. خيلی از افراد فعال در اينترنت الان با اين شرکت ها قرار داد دارند و در حال فعاليت با اين شرکت ها هستند.
به نظر شما زمانی که کابران به اين شرکت ها اعتماد کردند و حتی با پرداخت حق اشتراک سالانه به 5% راضی شدند آيا به زرين پال اعتماد نميکنند که داره روی 2.5% (شرايط خروج پول رو ميگم و اصلا کاری به استفاده داخلی ندارم) و اون هم تصويه 3 تا 4 روزه فعاليت ميکنه ؟!؟
شايد 2.5% تو کاری مثل کار هاست و دامين زياد باشه اما برای فروشگاههای اينترنتی فعال الان رقم های بالاتری داره پرداخت ميشه!

اين مورد که شما ميگيد از سمت سايت فروشنده قابل اجرا هستش!
مثلا شما ميتونيد زمانی که کاربر تصميم ميگيره از دروازه پرداخت زرين پال پرداختی رو داشته باشه 2.5% به رقم پرداخت اضافه کنيد و اون رو به زرين پال بفرستيد. کاری که الان هم با بانک ها انجام ميشه و هر کسی که ميخواد 2% رو روی رقم پرداخت اضافه ميکنه!

الان روی چند تا سايت دروازه پرداخت فعال هستش!
مهمترين مشکلی که داريم اين هستش که ماژول ها در حال تکميل هستند و الان فقط ماژول whmcs و سما هاست (که نرم افزار خودمون هستش) فعال هستش!
انشالا در روزهای آينده چند ماژول ديگه که عموما برای فروشگاه سازها هستند ارائه ميشن.

در مورد شماره ثبت هم انشالا من طی يکی دو روز آينده ساير اطلاعات مربوط به شرکت رو قرار ميدم!
چون همونطور که گفتم اساسنامه شرکت تغيير پيدا کرده و کارهای مربوط به تاييد اساسنامه جديد در کيش انجام شده و تا جايي که من اطلاع دارم اساسنامه جديد تاييد شده و تحويل داده شده و فقط چند مورد کوچيک که انشالا تا آخر هفته رفع خواهد شد و من اطلاعات مربوط رو ارائه ميدم!

اگر دوست داشتيد ميتونيم به صورت حضوری هم در خدمتتون باشيم. (البته اگر تهران باشيد. :) )
آدرس شرکت: تهران - يوسف آباد - کوچه بيستم - پلاک 61 - واحد 2
تلفن: 88012882 و 88334813

با تشکر
علی اميری

حرف هاتون صحیح و درست !
اما منظور ما از استعلام به مرکز ، این هست که شما را به عنوان یک شرکت معتبر در این زمینه تایید کنه !
یعنی مثلا بانک پارسیان شما را به عنوان یک سایت معتبر مثل خودشون تایید کنه !
مشکل ما الان پول نیست یا حساب ! مشکل الان اطلاعات محرمانه ای هست که ما باید اسکن کنیم و به زرین پال بدهیم !
باید مطمئن بشویم اطلاعات ما محرمانه باشد و هیچ گونه سوء استفاده احتمالی ازش نشه !
امیدوارم منظور من را فهمیده باشید ! من الان داخل سایت زرین پال عضو شدم و کارت و همه چیز هم دادم !
اما برای ارسال مدارکم یکم شک دارم !

IranianServer
May 17th, 2010, 15:09
سطح کاربری پس از چه مدت از زمان تحویل مدارک فعال میشه ؟؟
در ضمن اگر در سایت خود زرین پال استفاده کنندگان این سرویس رو قرار بدید خیلی بهتره و اعتماد جلب میشه (یک پیشنهاد بود :d)

amiri113
May 17th, 2010, 16:00
حرف هاتون صحیح و درست !
اما منظور ما از استعلام به مرکز ، این هست که شما را به عنوان یک شرکت معتبر در این زمینه تایید کنه !
یعنی مثلا بانک پارسیان شما را به عنوان یک سایت معتبر مثل خودشون تایید کنه !
مشکل ما الان پول نیست یا حساب ! مشکل الان اطلاعات محرمانه ای هست که ما باید اسکن کنیم و به زرین پال بدهیم !
باید مطمئن بشویم اطلاعات ما محرمانه باشد و هیچ گونه سوء استفاده احتمالی ازش نشه !
امیدوارم منظور من را فهمیده باشید ! من الان داخل سایت زرین پال عضو شدم و کارت و همه چیز هم دادم !
اما برای ارسال مدارکم یکم شک دارم !

من نگرانی شما رو درک ميکنم!
اما فکر نميکنم تو کشور مرجعی برای اينکار باشه! در هر حال فکر نميکنم استعلام از بانک به نتيجه خاصی برسه!
ما سياست امنيت اطلاعات خاص خودمون رو داريم و اگر قرار بود بهش پايبند نباشيم اصلا اون رو تدوين نميکرديم.
سياست امنيت اطلاعات زرين پال (https://www.zarinpal.com/pages/rules/privacy)
در هر حال اگر کمکی از دست من بربياد، در خدمتتون هستم!

سطح کاربری پس از چه مدت از زمان تحویل مدارک فعال میشه ؟؟
در ضمن اگر در سایت خود زرین پال استفاده کنندگان این سرویس رو قرار بدید خیلی بهتره و اعتماد جلب میشه (یک پیشنهاد بود :d)

حداکثر 48 ساعت.
اما عموما در صورت کامل بودن مدارک بين 4 تا 5 ساعت کاربران تاييد ميشن.
بله بابت پيشنهادتون ممنونم! فعلا تعداد استفاده کنندگان از وبسرويس کم هستش!

در حال حاضر عمده فعاليت شرکت روی افزايش ماژول ها و بستن قرار داد با شرکت تجارت الکترونيک بانکهای مختلف هستش!
اما حتما در مورد پيشنهاد شما هم زمينه های لازم رو ايجاد خواهيم کرد.

با تشکر
علی امیری

nasa_de
May 17th, 2010, 16:13
بنده در سایت ثبت نام کردم و تمامی مراحل ثبت نام از فرستادن مشخصات تا تایید سطح کاربری و ارتقا به سطح نقره ای 2-3 ساعت طول کشید. امیدوارم این روند در اینده که سیستم جامع و فراگیر بشه هم ادامه داشته باشه.

در ایران اگر کسی بخواد ویزا کارت و مستر کارت فیزیکی داشته باشه باید اسکن ترجمه شناسنامه یا پاس رو به شرکت ارائه دهنده این خدمات تحویل بده اما به نظرم این سیستم بیشتر ای این شرکت ها اعتبار داره.

جای چنین سیستمی در ایران خالی بود و اگه به دولت چشم امید داشتیم در سال 1410 شاید میتونستیم چنین سیستمی رو داشته باشیم قبول دارم که اعتبارش بیشتر بود اما خوب زمان هم مهم هست. اما تنها چیزی که الان مهم هست اینه که اعتماد کنیم و شرکت هم به اعتماد ما دلگرم و 100 البته متقابلا جواب این اطمینان رو با تدابیر امنیتی انحصاری خودش بده.
بنده از روزی که با این سیستم و هدف هاش اشنا شدم سعی کردم تا جایی که میتونم تبلیغش کنم و حتی به چند تا از وبمستر هایی که دوست صمیمیم بودن و فروشگاه ساز ها جهت ارائه ماژول معرفی کردم. آینده خوبی رو برای این سیستم میبینم. از جمله کارهایی هست که ریسکش رو هر شرکتی قبول نمیکنه.
تقریبا الان هر کشوری چنین سیستمی رو داره در نهایت میخوام عرض کنم اعتماد کنیم و اجازه بدیم سیستم پیشرفت کنه , سوالاتی پیش میاد که خوب اقای امیری هم جواب میدند و از جواب هاشون معلومه که وقت زیادی رو سیستم گذاشتن.

NovinServer
May 17th, 2010, 19:49
بنده در سایت ثبت نام کردم و تمامی مراحل ثبت نام از فرستادن مشخصات تا تایید سطح کاربری و ارتقا به سطح نقره ای 2-3 ساعت طول کشید. امیدوارم این روند در اینده که سیستم جامع و فراگیر بشه هم ادامه داشته باشه.

در ایران اگر کسی بخواد ویزا کارت و مستر کارت فیزیکی داشته باشه باید اسکن ترجمه شناسنامه یا پاس رو به شرکت ارائه دهنده این خدمات تحویل بده اما به نظرم این سیستم بیشتر ای این شرکت ها اعتبار داره.

جای چنین سیستمی در ایران خالی بود و اگه به دولت چشم امید داشتیم در سال 1410 شاید میتونستیم چنین سیستمی رو داشته باشیم قبول دارم که اعتبارش بیشتر بود اما خوب زمان هم مهم هست. اما تنها چیزی که الان مهم هست اینه که اعتماد کنیم و شرکت هم به اعتماد ما دلگرم و 100 البته متقابلا جواب این اطمینان رو با تدابیر امنیتی انحصاری خودش بده.
بنده از روزی که با این سیستم و هدف هاش اشنا شدم سعی کردم تا جایی که میتونم تبلیغش کنم و حتی به چند تا از وبمستر هایی که دوست صمیمیم بودن و فروشگاه ساز ها جهت ارائه ماژول معرفی کردم. آینده خوبی رو برای این سیستم میبینم. از جمله کارهایی هست که ریسکش رو هر شرکتی قبول نمیکنه.
تقریبا الان هر کشوری چنین سیستمی رو داره در نهایت میخوام عرض کنم اعتماد کنیم و اجازه بدیم سیستم پیشرفت کنه , سوالاتی پیش میاد که خوب اقای امیری هم جواب میدند و از جواب هاشون معلومه که وقت زیادی رو سیستم گذاشتن.

درسته ...
حساب من هم تایید شد ! فقط مونده حساب بانکی را تایید و درگاه را به من تحویل بدهند !

nasa_de
May 25th, 2010, 22:05
جناب امیری آیا ماژول پرداخت برای پرستاشاپ آماده شد؟
متشکرم.

amiri113
May 25th, 2010, 22:18
سلام
والا سبد خريد امروز آماده شد و قابل ارائه هستش!
انشالا همين زودی ها لينک دانلود رو قرار ميدم!

پرستا شاپ هم انشالا روزهای اول هفته آينده!

ضمنا امروز يک برنامه هم برای پرداخت آنلاين زرين پال آماده شد که اونهم در همين روزها با راهنمای نصب قابل دانلود خواهد بود.
کاکرد اين برنامه به اين صورت هستش که اطلاعات ورودی از قبيل مبلغ، نام خانوادگی، ايميل و توضيحات رو دريافت ميکنه و به زرين پال مياد، پرداخت رو انجام ميده و در انتها به سايت مبدا برميگرده و در اونجا 2 ايميل يکی به مدير وبسايت و يکی به کاربر پرداخت کننده ميزنه.

در هر حال انشالا در روزهای اول هفته آينده ماژول پرستا شاپ هم ارائه ميشه!
اما کلا اگر اطلاعات اف تی پی رو در تيکت مربوط به درخواست سطح تاييد بفرستيد کار تست و نهايي شدن روی وبسايتتون انجام ميشه و ارائه ماژول ها سرعت بيشتری به خودش ميگيره.

با تشکر
علی امیری

nasa_de
May 25th, 2010, 22:38
بسیار متشکرم.
مگه هم اکنون در ماژول زرین پال مشتری به سایت فروشنده Redirect نمیشه؟

amiri113
May 25th, 2010, 22:44
چرا ! بعد از عمليات پرداخت به سايت فروشنده برميگرده!

اين برنامه که گفتم رو ميگيد !؟

nasa_de
May 25th, 2010, 22:51
بله

amiri113
May 25th, 2010, 23:16
اين برنامه برای کسانی هستش که نميخوان از نرم افزار خاصی استفاده کنن ولی ميخوان پرداخت آنلاين داشته باشند.
اونهم به کمک مرچنت
انشالا قرار ميدم نمونه رو متوجه منظورم بشيد.

ممنون
علی امیری

shamimi
June 18th, 2010, 21:39
از كجا بايد تو اين زرين ثبت نام كرد ؟

amiri113
June 18th, 2010, 21:44
1. لطفا اطلاعات خود را به صورت صحيح و کامل وارد کنيد.
2. تمامی اطلاعات بايد مطابق با شناسنامه و کارت ملی کابر باشد.
3. لطفا آدرس و کد پستی خود را به طور کامل و صحيح وارد کنيد.
4. به منظور افزايش سطح تاييد، با شما تماس گرفته خواهد شد.

عضويت در زرين پال (https://www.zarinpal.com/users/register)

zimahost
July 15th, 2010, 13:53
سلام امروز سیستم پرداخت اینترنتی زرین پال (http://zarinpal.com/)و همینطور سایت خدمات هاستینگ عصرنت (http://asrenet.com/) که مربوط به شرکت سيستم های يکپارچه سامان (http://samansystems.com/) هستند، از درسترس خارج شده اند و خطای SERVER NOT FOUND را به جای وب سایت های مذکور مشاهده خواهید کرد. لطفا نظرات و ... خود را در این تاپیک مطرح کنید و همینطور از مسئولین محترم این شرکت تقاضا میکنم توضیحات خودشان را در این رابطه ارائه بدهند.

1Mizban
July 15th, 2010, 13:56
بانک سامان و ... هم Down میشه ...

NovinServer
July 15th, 2010, 14:01
عجیب نیست ! ممکنه هر کسی Down بشه اما باید فورا حلش کنند !
درسته بانک ها هم این مشکل براشون پیش میاد اما زیر 1 ساعت عمل می کنند !

p30rayan
July 15th, 2010, 14:05
بله داون شدن مشکلیه که برای همه ممکنه پیش بیاد. مطمئنم اقای امیری در حال رفع کردن مشکلند

amiri113
July 15th, 2010, 14:18
سلام امروز سیستم پرداخت اینترنتی زرین پال (http://zarinpal.com/)و همینطور سایت خدمات هاستینگ عصرنت (http://asrenet.com/) که مربوط به شرکت سيستم های يکپارچه سامان (http://samansystems.com/) هستند، از درسترس خارج شده اند و خطای SERVER NOT FOUND را به جای وب سایت های مذکور مشاهده خواهید کرد. لطفا نظرات و ... خود را در این تاپیک مطرح کنید و همینطور از مسئولین محترم این شرکت تقاضا میکنم توضیحات خودشان را در این رابطه ارائه بدهند.

متاسفانه نود اصلی شرکت در ديتا سنتر iweb از ديروز ساعت 10 شب قطع شده و پيش بينی ما اين بوده که ساعت 9 صبح 5شنبه دوباره بتونيم سرور رو بالا بياريم که هنوز به خاطر يک سری مسائل موفق نشديم.
در هر حال مشکل از سمت شرکت هستش و به خاطر عدم هماهنگی لازم با ديتا سنتر iweb بوده.
برای کاربران vps امون که هزينه ای به عنوان خسارت برگشت داده ميشه برای کاربران زرين پال و آفتاب لاگ هم همينجا عذر خواهی ميکنيم.

در حال تلاش برای حل مشکل هستيم و اگر اقداماتمون از امارات به مشکل بر بخوره از طريق کانال های ديگه برای حل مشکل اقدام ميکنيم.
در هر حال من به نوبه خودم عذر خواهی ميکنم!

zimahost
July 15th, 2010, 14:29
به نظر من سایت هایی که بسیار حساس هستند و خدماتی، مخصوصا سایت هایی مثل زرین پال که برای انتقال وجوه در اینترنت استفاده میشن ، نباید در سرورهای اشتراکی قرار بگیرن و بهترین حالتش استفاده از یک سرور مجازی یا اختصاصی هست ،یا حداقل هاست کردن سایت در داخل کشور که در هر 2 صورت بتونید به اطلاعات سایت دسترسی داشته باشید و یا سایت رو روی 2 سرور به صورت همزمان Mirror کنید تا شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم. دیتاسنتر iWeb در این ماه خیلی مشکلات زیادی رو ایجاد کرده مثلا در یکی از شرکت های ارائه دهنده هاست در Iweb، یکی از هاردهای سرور سوخت و هیچ بک آپی هم از این اطلاعات در iWeb موجود نبود! که برخی از مشتریان به همین دلیل سایت ها شون رو به سرورهای ما منتقل کردند.

در هاست اشتراکی iweb که زرین پال هم در اون قرار داره در همون سرور بیش از 250 سایت دیگه هم موجوده که به نظر من برای سایتی با کاربرد زرین پال اصلا مناسب نیست.

amiri113
July 15th, 2010, 14:37
به نظر من سایت هایی که بسیار حساس هستند و خدماتی، مخصوصا سایت هایی مثل زرین پال که برای انتقال وجوه در اینترنت استفاده میشن ، نباید در سرورهای اشتراکی قرار بگیرن و بهترین حالتش استفاده از یک سرور مجازی یا اختصاصی هست ،یا حداقل هاست کردن سایت در داخل کشور که در هر 2 صورت بتونید به اطلاعات سایت دسترسی داشته باشید و یا سایت رو روی 2 سرور به صورت همزمان Mirror کنید تا شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم. دیتاسنتر iWeb در این ماه خیلی مشکلات زیادی رو ایجاد کرده مثلا در شرکت نگاه روشن پارس، یکی از هاردهای سرور سوخت و هیچ بک آپی هم از این اطلاعات در iWeb موجود نبود! که برخی از مشتریان به همین دلیل سایت ها شون رو به سرورهای ما منتقل کردند.

در هاست اشتراکی iweb که زرین پال هم در اون قرار داره در همون سرور بیش از 250 سایت دیگه هم موجوده که به نظر من برای سایتی با کاربرد زرین پال اصلا مناسب نیست.

نه!
معمولا شرکت برای پروژه های اينچنينی vps ای روی نود اصلی شرکت تعريف ميکنه و در اختيار مسئول اون پروژه قرار ميده.
بنابراين سايت روی سرور اشتراکی قرار نداره و روی vps خاص خودش قرار داره. البته روی همين نود سايت های مختلفی هستند که هر کدوم يک يا دو وی پی اس دارند و يکی از vps های گروه عصرنت هم روی هم نود اصلی قرار داره.
متاسفانه مشکل فنی نيست و در صورتی که فنی بود به احتمال زياد در زمان کمتری حل ميشد. همونطور که گفتم مشکل مربوط به مسئله ديگه ای هستش که ناشی از عدم هماهنگی مناسب با ديتاسنتر iweb و تعلل شرکت بوده.
البته درست هستش برای اينطور کارها بهترين گزينه استفاده از ميرور داخلی هستش ولی خوب هزينه های سرور های داخلی متاسفانه هنوز خيلی بالا هستش.
در هر حال در تلاش برای رفع مشکل هستيم و انشالا طی چند ساعت آينده مشکل حل خواهد شد.

بازم عذر خواهی ميکنم!

p30rayan
July 15th, 2010, 14:38

به شدت تایید میشه

پیشنهاد من میزبانی این سایت در ایران هست. بعید نیست در اینده این سایت به این حساسی با این همه اطلاعات مالی توسط iweb چیز بشه!

zimahost
July 15th, 2010, 14:50
سرویس زرین پال میتونه به بزرگترین و بهترین سرویس پرداخت آنلاین تبدیل بشه، در صورتی که الان دارید میبینید Paypal در حال حاضر بهترین و همه گیر ترین سرویس انتقال پول الکترونیکی در جهانه، برنامه نویسی، امکانات و نوع قوانین زرین پال بسیار حرفه ای و عالی هست، ولی یک ساختمان بسیار شیک، مدرن و حرفه ای باید روی یک زمین مناسب ، هموار و مستحکم ساخته بشه، تا بشه به اون ساختمون اعتماد کامل کرد. زرین پال هم اگر بستر مناسبش رو هم فراهم کنه، به نظر شخصی من، مطمئنا در آیند هیچ کس مستقیم با بانک ها قرار داد پرداخت اینترنتی منعقد نخواهد کرد.

من بابت رک صحبت کردنم از مسئولین زرین پال به شدت عذر خواهی میکنم.

p30rayan
July 15th, 2010, 22:19
زرین پال بالا اومد!

amiri113
July 15th, 2010, 23:04
زرین پال بالا اومد!

بازم از همه دوستان به خاطر قطعی که از ديروز ساعت 10 شب به وجود اومد عذر خواهی ميکنيم.
پيشنهادات دوستان هم حتما بازبينی و بررسی ميشه.
اميدواريم بتونيم به مرور زمان اعتماد کاربران عزيز رو جلب کنيم.

با تشکر
علی امیری

root
November 13th, 2010, 22:51
پیش فرض پاسخ : زرین پال !؟

به نظر من سایت هایی که بسیار حساس هستند و خدماتی، مخصوصا سایت هایی مثل زرین پال که برای انتقال وجوه در اینترنت استفاده میشن ، نباید در سرورهای اشتراکی قرار بگیرن و بهترین حالتش استفاده از یک سرور مجازی یا اختصاصی هست ،یا حداقل هاست کردن سایت در داخل کشور که در هر 2 صورت بتونید به اطلاعات سایت دسترسی داشته باشید و یا سایت رو روی 2 سرور به صورت همزمان Mirror کنید تا شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم. دیتاسنتر iWeb در این ماه خیلی مشکلات زیادی رو ایجاد کرده مثلا در شرکت نگاه روشن پارس، یکی از هاردهای سرور سوخت و هیچ بک آپی هم از این اطلاعات در iWeb موجود نبود! که برخی از مشتریان به همین دلیل سایت ها شون رو به سرورهای ما منتقل کردند.

سلام
من موندم این اطلاعات را از کجا می آورید ؟
نگاه روشن پارس هارد سوزوند بک آپ نداشت ؟
کی چی وقتی چرا من نمی دونم ؟
چرا شایعه پراکنی می کنید الکی ؟
هارد سوزندیم بک آپ رستور کردیم چند ماه پیش
لطفا اصلاح کنید پستتان را و بدون دلیل و مدرک صحبت نفرمایید خواهشا

Amirheavy666
November 24th, 2010, 08:44
به نظر من این سیستم عالیه ... فقط اگه بتونه بصورتی بشه که بعد از واریز پول توسط مشتری بعد از 3-6 ساعت پول در حساب صاحب سایت قرار بگیره خیلی معقولانه تره تا 3-4 روز! اون 2.5 درصد هیچ مشکلی نداره و کاملا بجاست. البته یک قرارداد رسمی هم بسته شه که خیلی بهتره.
من نزدیک 3 ماه که دارم به بانکهای مختلف می رم که درگاه بگیرم ، جواز و.... همه چی هم دارم ولی همش سرکار می زارن....
من که ثبت نام کردم ...ان شاء الله که در سایت قراردادن کدهاشم بدون مشکل انجام شه.................

amiri113
November 24th, 2010, 10:37
به نظر من این سیستم عالیه ... فقط اگه بتونه بصورتی بشه که بعد از واریز پول توسط مشتری بعد از 3-6 ساعت پول در حساب صاحب سایت قرار بگیره خیلی معقولانه تره تا 3-4 روز! اون 2.5 درصد هیچ مشکلی نداره و کاملا بجاست. البته یک قرارداد رسمی هم بسته شه که خیلی بهتره.
من نزدیک 3 ماه که دارم به بانکهای مختلف می رم که درگاه بگیرم ، جواز و.... همه چی هم دارم ولی همش سرکار می زارن....
من که ثبت نام کردم ...ان شاء الله که در سایت قراردادن کدهاشم بدون مشکل انجام شه.................

اين سياست کاری زرين پال هستش که کاربران رو تشويق کنه پول رو داخل سيستم استفاده کنن.
به خاطر همين پول آنلاين به حساب زرين پالتون مياد ولی برای برداشت حتما بايد درخواست بديد و بعد از 3 تا 4 روز کاری واريز بشه.
البته اين رو هم دقت کنيد که خود بانکها هم 5 6 ساعته پول رو نميدن و روال عاديشون روز بعدی هستش (تازه بعضی وقت ها بانک ها هم بازی درميارن و بعضی وقت ها به اين تعهدشون هم عمل نميکنن.)

ما در حال صحبت با بانکها هستيم که روال تراکنش های خروجی رو ساده تر کنيم و انشالا به زودی خبرهای خوبی در اين زمينه خواهيم داد.

با تشکر
علی امیری

amiri113
February 6th, 2011, 23:13
بانک سينا هم به عنوان بانک های قابل پذيرش در تراکنش های خروجی و حساب های متصل اضافه شد.