PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیریت درگاه مهرپی در سال 93

mehranp
March 28th, 2014, 12:16
با سلام کسی از دوستان از مدیر مهر پی خبر داره !؟ 5 روز اول عید که هیچی ! الان 2 روزه تسویه ها انجام نشده اینقدر جی پال و شتاب بلا سرمون اوردن که دیگه داریم میترسیم ! :|

mehranp
March 28th, 2014, 12:33
نترسید. بروید از بانک درگاه بگیرید.

کارمون جوریه که نمیشه ریسک کرد ! بعدشم سایت ما اصلا تایید نمیشه ! که بخوایم درگاه بگیریم

zigma4000
March 28th, 2014, 12:50
تا جایی که اطلاع دارم روزهای تعطیل کار نمیکنن و محاسبه نمیشه، در روزهای فعال کاری معمولاً 2-3 روزه پرداخت میکنن.

mehranp
March 28th, 2014, 17:28
تا جایی که اطلاع دارم روزهای تعطیل کار نمیکنن و محاسبه نمیشه، در روزهای فعال کاری معمولاً 2-3 روزه پرداخت میکنن.

انشاالله که پرداخت کنن ... خودم احتمال میدم مسافرت باشه ! به جز صبر کردن کاری دیگه نمیشه کرد

aligoli
March 28th, 2014, 20:05
با سلام کسی از دوستان از مدیر مهر پی خبر داره !؟ 5 روز اول عید که هیچی ! الان 2 روزه تسویه ها انجام نشده اینقدر جی پال و شتاب بلا سرمون اوردن که دیگه داریم میترسیم ! :|

سایت هایی که در این حوزه فعالیت دارند هر یک بر اساس سیاست های خود اطلاعیه ای را عمومی می نمایند.
بنده متحیر هستم چرا شما از انتخاب شرکت های معتبر هاستینگ را استفاده نمی فرمایید !
سیباپال تعطیل نیست ! (https://www.sibapal.com/)

mehranp
March 28th, 2014, 20:19
یکی از تسویه حساب هام توسط مهرپی انجام شد ... ظاهرا تازه رسیدن ! دارن به ترتیب تاریخ ثبت تسویه میکنند ! مشکلی نداره ... خیلی وقته با مهر پی کار میکنم ! شاید یک سری مشکلات داره مثلا از جمله اینکه در تسویه حساب بعضی وقت ها وقفه میفته ! یا این که کارمزد فقط طرف پذیرنده تنظیم میشه ! ولی یکسری خوبی ها هم داره ! مثلا کاری به کار پذیرنده نداره ! نه مدرکی نه چیزی ! تا وقتی که تسویه ها رو انجام بدن ! درگاه خوبیه !

felfel
March 29th, 2014, 02:54
من از این تاریخ 1393/01/04 تاحالا در حال بررسیه!! و هنوز خبری نیست