PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رابط گرافیکی vps linux ؟

majid1f
March 28th, 2014, 01:56
با سلام و تبریک سال نو.
بنده 2 وب سایت را روی یک وی پی اس linux با کنترل پنل directadmin راه اندازی کردم.حالا مشکلی که هست با توجه به محدودیت های سرعت و پهنای باند اینترنت خودم . برای چک کردن فایل هایی که می خوام روی سایت اپلود کنیم . نیاز هست اول دانلود ، انیزیپ (که گاها پسورد هم دارند) کنم، چک کردن محتوا (فایل pdf) و سپس اپلود کنم. با گرفتن یک vps windows و اتصال ریموت مشکل حل می شه فقط یک مسئله هست و ان هزینه اضافی هست ( vps windwos با کانفیگ پایین واقعا مشکل زا هست اگرچه قیمت پایینی داره). راه حلی که به ذهن خودم رسید نصب رابط گرفیکی برای linux هست تا اینجور کارها را با همین لینوکس انجام بدم و نیاز نباشه هزینه اضافی بکنم. (اشنایی چندانی هم با لین*** ندارم).
راه حل دیگه تغییر سیستم عامل به ویندوز و راه اندازی سایت تحت php روی ویندوز و استفاده از امکانات گرافیکی ویندوز. پیشنهاد دوستان چی هست؟ حداقل های vps را برای همچین سایتی هم ذکر کنید.

1TB.IR
March 28th, 2014, 02:04
سلام.
قبلا روی یک سرور مجازی لینوکس که Directadmin نصب بوده محیط گرافیکی نصب کرده بودیم که اکثرا" دچار مشکل میشد.
خود Directadmin هم تاکید روی Fresh Install / Clean OS داره و موارد اضافه علل خصوص محیط گرافیکی نصب نباشه.
پیشنهاد بنده استفاده از یک سرور مجازی ارزان قیمت ویندوز هست.

majid1f
March 28th, 2014, 02:07
vps ارزان ویندوز با کانیفگ پایین ادم را کلافه می کنه اینقدر هنگ می کنه و کند هست .

1TB.IR
March 28th, 2014, 02:13
vps ارزان ویندوز با کانیفگ پایین ادم را کلافه می کنه اینقدر هنگ می کنه و کند هست .
میتونید سرور مجازی با سیستم عامل Debian / Ubuntu بگیرید.
دبیان در حالت معمول 60 مگابایت حافظه رم استفاده میکنه.
رم 512 کفایت میکنه.

alireza.076
March 28th, 2014, 02:17
از openbox میتونید استفاده کنید اما نمیدونم با دایرکت ادمین مشکل داره یا نه
به هر حال openbox سبک ترین هست تقریبا