PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت از *** اینترنتی به فتا

gholamkale
March 27th, 2014, 22:21
سلام و عرض ادب
دوستان کسی میدونه برا شکایت کردن به فتا چه مراحلی رو باید بگذرونیم
اصلاً پی گیر هستند و ارزش داره؟
مبلغ کلاه برداری شده هم ناچیزه ولی بیشتر دوست دارم حال طرفو بگیرم

Abolijoon
March 27th, 2014, 22:24
سلام

اول باید یه شکایت از دادسرا درست کنید و بعد آگاهی یا مستقیم به فتا بفرستن.

ارزش نداره وقتتو تلف کنی و پول شکایت و.... بدی .

downloaddl
March 27th, 2014, 22:32
مقدار هزینه به باد رفته چقدر هست ؟

ServerDL.com
March 27th, 2014, 23:13
هزینه ندارد فقط 5000 تومان تمبر باطل باید بکنید .

gholamkale
March 28th, 2014, 00:04
مرسی دوستان
گفتم که مقدار هزینه ناچیزه 40.000 تومن، ولی میخوام حال طرفو سرجاش بیارم اطلاعات کاملی هم ازش دارم و میدونم کجاست

websazha
March 28th, 2014, 10:15
مرسی دوستان
گفتم که مقدار هزینه ناچیزه 40.000 تومن، ولی میخوام حال طرفو سرجاش بیارم اطلاعات کاملی هم ازش دارم و میدونم کجاست
شک نکنید شکایت کنید.
به دادگستری مراجعه بخش جرائم رایانه ای معمولا دارند سریع میفرسته پیش قاضی دستور میده همون موقع بگین ارجاع بدن فتا برای پیگیری طرف.
پیگیر می شوند 100% // علاوه بر مبلغ کلاه برداری شده هر کلاه برداری چه 1 ريال و چه چند میلیارد یک مدتی زندانی دارد و جریمه / جریمه رو هم از طرف میگیرین برای رضایت دادن هم زندان به ایشون میفروشید.
کلا خوبه این روزا کلاه برداری کنند :)
خیلی وقته دوست دارم یکی بیاد کلاه من رو برداره یا حساب من رو خالی کنه ولی هیچی به تورم نمی خوره :(

persianmagic
March 28th, 2014, 10:25
شک نکنید شکایت کنید.
به دادگستری مراجعه بخش جرائم رایانه ای معمولا دارند سریع میفرسته پیش قاضی دستور میده همون موقع بگین ارجاع بدن فتا برای پیگیری طرف.
پیگیر می شوند 100% // علاوه بر مبلغ کلاه برداری شده هر کلاه برداری چه 1 ريال و چه چند میلیارد یک مدتی زندانی دارد و جریمه / جریمه رو هم از طرف میگیرین برای رضایت دادن هم زندان به ایشون میفروشید.
خیلی وقته دوست دارم یکی بیاد کلاه من رو برداره یا حساب من رو خالی کنه ولی هیچی به تورم نمی خوره :(

اینی که شما گفتید شبیه فیلم سینمایی شد

کلا اگر سرور خارج از ایران باشه هیچ پیگیری نمیکنند - انقدرم هم اینور اونور میکننتون که خودتون پشیمون بشید

نمونش همین شایان عسگر پور چقدر پول بالا کشید همه گفتند شکایت میکنیم ضرر میلیونی ضده اله بله .الان عین افا داره تو شمال واسه خودش میچرخه :)

pasargad-it
March 28th, 2014, 10:42

کلا اگر سرور خارج از ایران باشه هیچ پیگیری نمیکنند - انقدرم هم اینور اونور میکننتون که خودتون پشیمون بشید

نمونش همین شایان عسگر پور چقدر پول بالا کشید همه گفتند شکایت میکنیم ضرر میلیونی ضده اله بله .الان عین افا داره تو شمال واسه خودش میچرخه :)

نه آقا الان تو bmw داره کار میکنه ;;)

sasanbes
March 28th, 2014, 10:45
شک نکنید شکایت کنید.
کلا خوبه این روزا کلاه برداری کنند
:)

خیلی وقته دوست دارم یکی بیاد کلاه من رو برداره یا حساب من رو خالی کنه ولی هیچی به تورم نمی خوره

بابا تو دیگه کی هستی ابادانی اومدی! ولک

این چیزی که شما بهش میگید فیلم قانونه که توان می خواد که قانون عملی کنید.
معلوم نیست کجا رفتید که اینور اونور کردن که پشیمون شدید احتمالا جایی نرفتین.چون بچه های فتا دست کم فتای اهواز خوب میدونم چطور دارن کار می کنن.
شکایت باید درست حسابی باشه. به یه بچه 15 ساله بلند شه بره فتا بگه یه سرور داشتم مجاری 15تومن بود وسطش قطع شد باید 7 تومن به من پس میداد نداد خوب باشه باید پس بده گوششو میگیریم حالا خودت بیا ببینم سرور مجاری واسه چی داشتی ها؟واسه سایت موزیک یا چیز فروش بودی ؟ اعتراف کن خودت

پلیس فتا اهواز حصیر اباد بچه ها گل هستن زود کارو راه میندازن
اما بعضی موقع ها هم خیلی قومیتی کار میکنن

websazha
March 28th, 2014, 10:46

این چیزی که شما بهش میگید فیلم قانونه که توان می خواد که قانون عملی کنید.
معلوم نیست کجا رفتید که اینور اونور کردن که پشیمون شدید احتمالا جایی نرفتین.چون بچه های فتا دست کم فتای اهواز خوب میدونم چطور دارن کار می کنن.
شکایت باید درست حسابی باشه. به یه بچه 15 ساله بلند شه بره فتا بگه یه سرور داشتم مجاری 15تومن بود وسطش قطع شد باید 7 تومن به من پس میداد نداد خوب باشه باید پس بده گوششو میگیریم حالا خودت بیا ببینم سرور مجاری واسه چی داشتی ها؟واسه سایت موزیک یا چیز فروش بودی ؟ اعتراف کن خودت :)

___.Hrs.___
March 28th, 2014, 11:09
اگر فرد مورد نظر از درگاه اینترنتی آنلاین از شما کلاه برادای کرده خیلی زود و سریع میتونید از طریق فتا پیگیری کنید

downloaddl
March 28th, 2014, 13:07
شک نکنید شکایت کنید.

والا ما ی هاست دانلود خریدیم
اطلاعاتمون پرید
بهمون خندیدن

Abolijoon
March 28th, 2014, 13:11
عزیز الان پول ندی هیشکی به کارت رسیدگی نمیکنه اونقدر اینور و اونور میکنن که آخرش خودت خسته میشی و هر چی تا اون موقع خرج کردی از جیب میره

بهتره هشیار باشی تا سرت کلاه نره اگه رفت درآوردنش خیلی سخته:دی

gholamkale
March 28th, 2014, 14:11
آقا هرکی یه چیزی میگه من فقط میخوام بدونم ارزش داره برا 40 تومن و گرفتن حال طرف و به قول دوستمون websazha (http://www.webhostingtalk.ir/member/10761/) زندانی کردن وجریمه کردنش شکایت کنم;)
اصلاً جواب میده من خودم همدانم کلاه بردار تهران
و شکایت هم سر اینه که ما قرار شد قالب رو برا ایشون فارسی سازی و ویرایش کنیم و 50% قبل کار بدن 50% بعداز کار
خلاصه خیلی هم با هم رفیق شده بودیمو منو خام کرده بود
قالب که آماده شد براش آپلود کردم برگشت گفت اینترنتم مشکل داره سایتی هم که آپلود کردی سرعتش افتضاحه برام بفرست تا چک کنم و ...
خلاصه منم که ساده قالب رو دادم رفت دیگه طرفو ندیدم و...
حالا میخوام بدونم برا چنین چیزی میشه شکایت کرد یا نه؟

نمیخواستم اسم طرفو ببرم ولی اسمشو میگم که دیگه سر کسی کلاه نره
اسم سایتشون: persiannit.com
که البته 2 روز سایتشون مشکل داره (فکر کنم کلید اسرار اتفاق افتاده8-})
اسم طرف هم رجایی بوده

sasanbes
March 28th, 2014, 21:40
یعنی شما ازش مدرک بانکی ندارید!!فقط توی چت تلفن اسمس!
هیچ راهی نداری داداش
ارزش هم نداره خودتو خسته کنی

gholamkale
March 28th, 2014, 22:13
یعنی شما ازش مدرک بانکی ندارید!!فقط توی چت تلفن اسمس!
هیچ راهی نداری داداش
ارزش هم نداره خودتو خسته کنی

از صفحات چت عکس گرفتم و همشو دارم
اگه تراکنش های دریافتیمو پلیس چک کنه همه چی حله

pasargad-it
March 28th, 2014, 22:17
از صفحات چت عکس گرفتم و همشو دارم
اگه تراکنش های دریافتیمو پلیس چک کنه همه چی حله

2 دقیقه میری بانک پرینته حسابتو میگیری میری آگاهی
دیگه مابقی حرف های دوستمون websazha ​کاملا درسته

gholamkale
March 28th, 2014, 22:29
مچکر از دوستانی که راهنمایی کردن
همین روزا میرم دنبال کاراش به هیچ وجه هم رضایت نمیدم تا دست اینجور افراد کلاه بردار حداقل از اینترنت کوتاه بشه

diges
March 28th, 2014, 22:43
شک نکنید شکایت کنید.

شما دستی 100 هزار بریزید حساب من بعدش برید این کار ها بکنید خسارت هم بگرید >:d<

باز کردن یک حساب با کارت ملی و شناسنامه جعلی و.... دل شما خوشه طرف چک داره به این آسونی شما گفتی کاری نمی تونه بکنه .

خودم از کسی شکایت کردم در نهایت چیزی گفتن شناسنامه کارت ملی گم شده حساب باز شده دست من هیچ جا بند نیست .

pasargad-it
March 28th, 2014, 23:08
شما دستی 100 هزار بریزید حساب من بعدش برید این کار ها بکنید خسارت هم بگرید >:d<

باز کردن یک حساب با کارت ملی و شناسنامه جعلی و.... دل شما خوشه طرف چک داره به این آسونی شما گفتی کاری نمی تونه بکنه .

خودم از کسی شکایت کردم در نهایت چیزی گفتن شناسنامه کارت ملی گم شده حساب باز شده دست من هیچ جا بند نیست .

بله
شما درست میفرمائید نتیجه نمیده ولی همین که اون طرفم به تکاپو میوفته همون آن که نامه میره درخونش رنگش عوض میشه زنگ میزنه به غلط کردم میوفته همون بسشه!

nima73
March 28th, 2014, 23:27
درود
من شکایت کردم و مراحلش به این ترتیب بود که اول رفتم جلو دادسرا یک چند تومان دادم یک عریضه نویس برام شکایت نوشت و بعد اون را بردم دادگاه و اونجا معاونت دادسرا اون را ارجا دادن به قاضی که گویا پرونده ها و جرائم رایانه ای را ایشان رسیدگی میکنند ( تمبر و بقیه کارها معمول را که همه میدانند ) و بعد چند ساعت معطلی ایشان پرونده را همراه یک سرباز فرستادن فتا و اونجا دوباره مجبور شدم ضمن پر کردن یک فرم کامل از مشخصات خودم دوباره یک شکایت کامل بنویسم و برخورد هم که فوق العاده بد بود . متاسفانه تو شهر ما یکی فرمانده فتا هست که هنوز نمیدانه هاست و دامنه چی هست و کلا ایشان میفرمایند راجع به اینترنت با ایشان صحبتی نکنیم چون یک بز و ایشان هر دو تا به یک اندازه سواد و فهم و دارند
پرونده بعد یک سال هنوز به نتیجه نرسیده و بهم گفتند تماس میگرند !
ولی برعکس دوستم چون یک کم حرفش گویا ارزش داشت از یکی که تو همین انجمن شکایت کرد و طرف را از کرج کشاند تبریز و با التماس ازش رضایت گرفتند . جالب تر اونکه مورد ایشان فقط از بین رفتن چند صد گیگ فایل بود و هاست دانلود داشتن ولی من سایتم به فنا رفت و کسی هم به حرفم گوش نمیده

loveload
March 29th, 2014, 15:22
سلام دوستان ؛

اگه یارو وعده های واهی داده باشه و به هیچ وعهده اش وفا نکرده باشه و مبلغ 178 هزار تومان هم بصورت انلاین دریافت کرده . یک ماه بیشتر از سرویس نمیگذره . کلی هم مستند و مدارک علیه این بابا دارم . ( فحاشی ناموسی هم کرده مدرک هم دارم )

اونوقت شکایت رسیدگی میشه واقعا ؟ من از وبسایت پلیس فتا (cyberypolic.ir ) مشاوره گرفتم . و در خواست انلاین جهت کلاهبرداری این شخص بد دهن دادم . گفتن حتما پیگیری میشه و فقط کافیست برم دادسرا شکایت رسمی کنم .

عزیزان تو مملکتی که قانون داره همه چیز بررسی میشه . قبلا از یه کلاهبردار دیگه شکایت کرده بودم درسته یه مدت زمانی طول کشید ولی کل هزینه رو + خسارت و کسب رضایت ایشون از بنده حل شد . ( کافیست فرهنگ سازی بشه . قرار نیست چون یکبار سرمون کلاه گذاشتند حالا ارزش مالی کم بود یا نه شکایت نکنیم . ممکنه این شخص بد دهن hostst.it از بقیه هم کلاهبرداری و اخازی کنی . )

بنده که در حال پیگیری و شکایت از شخص این اقا هستم . ( پیشنهاد میکنم کسی از این وبسایت چیزی نخره , هر کسی هم مدرک خواست پی ام بده بهش بدم )