PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دلیل عدم طراحی قالب برای وب هاستینگ تالک

___.Hrs.___
March 27th, 2014, 21:48
دوستان من خیلی وقته برام سوال شده

چرا برای وب هاستینگ تالک با اینکه یک مرجع بزرگ هست

و برای وبولتین طراح های زیادی وجود دارد یک قالب اختصاصی طراحی نمیشه و از قالب دیفالت استفاده میکنه ؟

کسی میدونه ؟

___.Hrs.___
March 27th, 2014, 21:58
الان که توجه کردم حتی یک فاوی آیکن نیز برای این وبسایت طراحی نشده !

UGP.ir
March 29th, 2014, 12:49
سلام
به نظرم این قالب خوبه و نیازی ندارد قالب طراحی بشود
احتمالا اگر قالب طراحی بشه سنگسن یه و جالب نیست.

ms96
March 29th, 2014, 14:00
همین قالب خوبه دست نخوره بهتر میشه. به سرنوشت پرشین تولز نمیخوایم بیفته . اصلا آدم رقبت نیمکنه بره تو پی تی

meysam021
March 29th, 2014, 14:08
قالبهای وی بی عزیزم کی میگه سنگینن؟ تنها اسکریپتی که قالبهاش سبک هستن وی بی هست ، با تغییر قالب هیچ سایت سنگین نمیشه همین سرعتو داره این قالب به دلیل شکل ساده و کاربر پسند بودنش هست که ازش استفاده میکنند ، قالب خوبی هم هست.

Parti_Baz
March 29th, 2014, 14:15
به نطر منم قالب ساده و راحت و کاربر پسندی هست...

ServerDL.com
March 29th, 2014, 14:26
این قالب به نظر بنده خیلی خوب و سبک هست
ولی اگر در صفجه اول بتونند مهترین لینک ها و 10 لینک آخر و همچنین صندوق ارسال پیام خصوصی رو اوکی کنند خیلی خوب میشه .

Milad-H
March 29th, 2014, 14:50
بنده امیدوارم این پست اسپم شناخته نشده گرچه بنده از طریق تماس با ما با مدیریت تماس گرفتم ولی پاسخی دریافت نکردم
به نظر بنده این قالب نه تنها خوب بلکه عالی است
ولی الان مدتیست جست و جوی گوگل بالای سایت برداشته شده ، بسیار ابزار مفیدی در انجمن بود
همچنین تبلیغات سایت چرا فعال نیست؟

SAJJADSAA
March 29th, 2014, 15:03
قالب فول سی اس اس سبک تر ازینم میشه نوشت!
ولی الانم مورد خاصی نداره فقط چند بخش کم داره

paradiseserver
March 29th, 2014, 16:21
سلام
به نظرم با توجه به اینکه وب هاستینگ تالک از لایسنس رسمی ویبولتین استفاده میکنه حتما باید از قالب دیفالت استاده کنه چون قالب هایی که نوشته میشوند احتمال داره باگ داشته باشن و برای سایت مشکلات امنیتی ایجاد کنند ( شاید بنده اشتباه کرده باشم دوستان اصلاح کنند )

M.S.R
March 29th, 2014, 16:51
سلام فکر کنم موارد زیر دلیل عمده باشه:
عدم وجود مشکل جدی در این قالب
کمبود وقت مدیران سایت

vahab00
March 29th, 2014, 16:54
زیبایی در سادگی است...
این استایل رو همه بهش عادت دارند و خیلی راحت هست و میپسندیمش

farbodsteps
March 30th, 2014, 01:55
شیک در عین حال ساده
قالب خوبیه

haftsepehr
March 30th, 2014, 02:10
قالب بسیار خوبیه

netmaster_m
March 30th, 2014, 05:02
به نظر من قالب ساده و خیلی خوبیه، همین که کابر میتونه دسترسی آسون و سرع به همه جا داشته باشه کافیه
سایتهایی باید قالب جدید طراجی کنند که تقریحی هستند، این سایت چون تخصصی هست کاربرانش بیشتر برای رفع نیاز کاری وتخصصی بازدید دازند و قالب اهمیتی چندانی نداره
همونطور که یکی ازدوستامون گفت مثلا سایت پرشین تولز با قالب جدید اصلا آدم رقبتی به پست گذاشتن نمیکنه ، خیلی باگ داره
موفق باشید

mhiizadi
March 30th, 2014, 05:03
همین لوگوش رو هم بزارن همون v بمونه :d
با حال تره