PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بدترین تجربه پشتیبانی من!

itech
March 27th, 2014, 19:01
درود
ما 11 روز پیش در اواخر اسفند سال گذشته اقدام به تمدید و انتقال دامینمون از ریسلو به ریسلر کلاب کردیم از اونجایی که سال قبل از آذرآنلاین دامین رو ثبت کرده بودیم بازم از همین سایت اقدام به تمدید کردیم ، با توجه به صحبتی که باهاشون داشتیم گفتن برای انتقال به ریسلر کلاب باید 1 سال تمدید کنید دامین رو البته دامین هم حدود 1 ماه دیگه اکسپایر میشه بالاخره 35000 تومن بابت تمدید دامنه واریز کردیم و ایمیلی جهت تایید انتقال اومد و همون روز ما اونو تایید کردیم ، بعدش با توجه به صحبتی که با بعضی از دوستان کردیم گفتن ریسلرکلاب خطریه و بهتره روی همین ریسلو تمدید میکردید ما هم درخواست لغو انتقال رو به آذآنلاین دادیم و گفتیم روی همین پنل ریسلو تمدیدش کنید پشتیبانیشون گفت 7 روز طول میکشه تا به امروز که 11 روز گذشته دامین ما همچنان معلق باقی مونده
تیکت ها از همون روز اول جواب داده نشده 3 تیکت موجوده که در تاریخ های مختلفی ایجاد شده و هنوز هیچ جوابی داده نشده
تلفن ها همه جواب نمیدن پشتیبانی یاهو خیلی وقته دیگه آنلاین نمیشه و جواب نمیده فقط پشتیبانی سایت روزی 1- 2 ساعت آنلاین میشه و وقتی تماس میگیریم و پیگیر دامین میشیم میگن تیکت بزنید همکاران بررسی میکنن
دوستان هدفم از ایجاد این تاپیک راهنمایی و کمک شماست هدفم خراب کردن شرکت ، هاستینگ یا کسی نیست و همه گفته ها مختصری از اتفاقاتیست که رخ داده و عین حقیقته
با توجه به ارزشی که دامین برامون داره به نظرتون چیکار کنیم؟ اون 35 تومن که پول دادیم چی میشه؟ حالا اون به کنار میتونیم از جای دیگه ثبت کنیم؟
عاجزانه ازتون درخواست کمک دارم خودتون رو جای ما بزارید
منتظر نظرات گرمتون هستم.
-------------------------------------
از دوستان کسی شماره شخصی این آقایون رو نداره؟
یا یه راه ارتباطی

royl
March 27th, 2014, 19:43
اسم دامنه رو بفرستید بررسی کنم

itech
March 27th, 2014, 20:24
ارسال شد براتون
----------------------------
دوستان نظری در این باره ندارید ؟ ما چه کنیم با آقایون نصیری و این دامین

___.Hrs.___
March 27th, 2014, 21:42
در صورت پاسخگو نبودن شرکت بهترین راه پلیس فتا میباشد

itech
March 27th, 2014, 21:47
داداش بخوام کارو به شکایت بکشونم مشکلات خودش رو داره و حداقل یه پروسه چندین ماهه میشه ما الان دامینمون داره اکسپایر میشه باید سریع تمدید بشه
تا جایی که میشه میخوام مسالمت آمیز حلش کنم
متاسفانه شماره هایی که زدن به عنوان شماره شرکت هیچ کدوم پاسخ نمیده الان حدود 1 هفته هر روز دارم تماس میگیرم شماره ایرانسلشون هم خاموشه
یاهو هم نمیان لایو چت هم پاسخ نمیدن دستمون به هیچ جا بند نیست اگرم بخوایم جای دیگه تمدید کنیم باید 40 تومن دوباره پول دامین بدیم و دوباره کلی معطلی
این بار دومه که این کارو با ما میکنن اشتباه از من بود که از این سایت خرید کردم

___.Hrs.___
March 27th, 2014, 22:03
بنده خودم یک تجربه ی خیلی تلخ از این هاستینگ داشتم

که باعث آفلاین شدن سایت من به مدت 6 ماه شد و دیگه هیچوقت سمتش نرفتم

کلا به هیچ تیکتی زود تر از 3 روز جواب نمیدن

بنده راهی بجز تمدید دومین از جای دیگه برای شما پیشنهاد نمیکنم

و پیشنهاد ام اینه که دومین خودتون رو حتی شده با هزینه زیاد به Name.com منتقل کنید

و خود شما از طریق پی پال توسط واسطه ها دومین رو تمدید کنید تا هیچوقت نه با مشکل ربوده شدن دومین نه مشکلات فعلی روبه رو بشید