PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین شرکت adsl در کشور

3orena
March 27th, 2014, 14:30
سلام به همگی بد از چندین مدت تحقیق درباره ی isp های مختلف به یک شرکت که استان های همدان و اذربایجای غربی و شرقی رو ساپورت میکنه پیدا کردم جدا'' متحول شدم یه نگاه بندازین :
تعرفه خدمات ADSL2+‎‎ ‎|‎ ‎ماکس نت‏ (http://maxnet.ir/cost)
جالب ترین چیز که دیدم اونم اینه که سرعت 4 مگ رو با اشتراک یک به دو میدن !!!!! یعنی 2 مگابایت بر ثانیه !!! اونم با دانلود شبانه.اگه باورتون نمیشه به اخر صفح تو لینک فوق یه نگاه بندازین تا کرکی به تنتون نمونه :دی

راستی تنها این نیست تعرفه های نامحدود جالی هم داره. اصلا تعرفه هاش خیلی خیلی متنوع هست اگه کسی از اینجا نت داشته یا داره لطفا'' بگه که واقعا دارم لحظه شماری میکنم برای خریدنش :دی

matrix73
March 28th, 2014, 15:26
من از ماکس نت استفاده میکنم واقعا عالیه
هم پشتیبانیش همم تعرفه ها و کیفیت مناسبی هم داره نسبت به نت مخابراتنی که قبلا استفاده میکردم

SoltanHost.Net
March 28th, 2014, 16:17
با سلام از ماکس نت استفاده میکنم هم اکنون خدا خدا میکنم سریع وقتش تموم بشه در تاریخ 22 همین ماه تموم میشه من از شر این شرکت خلاص میشم

هر روز کار من شده زنگ زدن به شرکتشون و ریست کردن مودمم تا بتونم به نت بیام ! سرعتم 128 هستش که انقدر وضعیتش افتضاح بود سرویسشون رو حذف کردن

mehdi.gh
March 28th, 2014, 17:06
ماکس نت isp نیست